Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коко от Лозенец

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Коко от Лозенец

    Здравейте, намислил съм покупка на BMW R1100GS. Търся някакви контакти на Коко от Лозенец който вкарваше мотори от Швейцария, помня че беше зад хотел Хемус някъде и до там, но не съм от София да проверя. Купувал съм мотор от него и съм доволен. Моля ако някой има ядрес и телефон да ми ги прати на лично. Благодаря!

  • #2
    От: Коко от Лозенец

    http://moto-zone.bg/mototrader/index..._one&id=168474
    Това е негова обява,но той ми каза че спира внос на мотори.

    Коментар


    • #3
      От: Коко от Лозенец

      Благодаря за информацията. Жалко ако се е отказал! Утре ще го чуя за всеки случай.
      Иначе от къде мога да намеря читав мотор от Швейцария.

      Коментар


      • #4
        От: Коко от Лозенец

        Първоначално публикуван от martinbvbvbv Преглед на мнение
        Благодаря за информацията. Жалко ако се е отказал! Утре ще го чуя за всеки случай.
        Иначе от къде мога да намеря читав мотор от Швейцария.
        Мотори има ..ама все е до късмет Пък защо в Швейцария...Аз като търсих доста рових там .Има хубави машини ,но си държат цена , а и транспортирането до тук ако не си го караш ще ти струва доста. Изпразни си пощенската кутия защото не можеш да получаваш лични И все пак аз бих търсил в Германия...Моя го взех от Австрия защото имах човек там .
        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

        Коментар


        • #5
          От: Коко от Лозенец

          Не мога и да отговарям май!

          Коментар


          • #6
            От: Коко от Лозенец

            Коко от Лозенец наистина се е отказал и за момента не вкарва мотори.

            Коментар


            • #7
              От: Коко от Лозенец

              Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
              ... аз бих търсил в Германия...Моя го взех от Австрия защото имах човек там .
              Най-ефтини са моторите в Анлия особедно за BMW GS. Моя е го взех от Германия но си беше скъпо....
              Изисква се да смениш фара и да сложи колометраж в км, но както знаеме в България закона е по -скоро препоръчителен
              Тази криза край няма, всички продават никой не купува...

              Коментар


              • #8
                От: Коко от Лозенец

                Относно фаровете и километражите, мога да добавя, че след 2000г. всички МПС-та във Великобритания се продават мили и километри на скоростомера (някакво изискване към производителите), така че на практика няма нужда да се сменя. А фаровете най-често могат да се настройват да светят на дясно, т.е. също няма нужда да се сменя.
                Иначе, и аз се пробвах да сравнявам цените в Англия и Германия - в Англия са малко по-евтини, но общо взето имат повече склонност към ръждясване...такъв е климата, няма спасение.
                Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X