Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой с Africa Twin RD07 или RD04 от София или околността?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой с Africa Twin RD07 или RD04 от София или околността?

    Така, отварям тази тема с молба към собствениците на Африки.
    От няколко години си мечтая да си купя точно този мотор и мисля, че моментът настъпи.

    Та искам да попитам дали някой с Африка RD07 или RD04 от София или околността би се съгласил да направя едно кръгче с мотора му?
    Знам, че мотор не се дава току-тъй, аз също не бих си дал мотора на кой да е, но се надявам някой все пак да ми съдейства.
    Имал съм възможност да пробвам такъв мотор на сядане и ми е удобен като височина и стойка, но нямаше как да го покарам.

    Насочил съм се към RD07 модел, някъде към 2000-та година и искам да отида до Германия и да си го докарам оттам.
    Поради тази причина не искам да ходя и да пробвам мотори от обяви, които се продават тук, защото мисля, че не е коректно само да
    ангажирам продавача като знам, че няма да му купя мотора. Затова и реших да пусна тема тук.

    Гарантирам, че съм много спокоен и внимателен шофьор и няма да правя никакви рискови маневри с мотора, ако някой реши да ми даде своя за проба.
    Главно искам да направя две три кръгчета и да му усетя динамиката и поведението при движение на различни предавки.
    Даже може и на някой голям паркинг или нещо подобно, ако собственикът се притеснява да го карам по улиците.
    Мисля, че бързо ще разбера дали това е моят мотор или не, и че нямам нужда да го карам 500 км. примерно.
    В случай, че собственикът има желание за кратко извънградско каране, с удоволствие ще му предоставя моя мотор(Yamaha Fazer 600),
    който е в много добро техническо състояние и междувпрочем смятам да запазя, дори и да си купя Африка.

    В случай, че някой изяви желание да ми даде мотора си за малко, ще се съобразя на 100% с него като време, дата, час и място, където да направим теста.
    Само да не е по тъмно, на мокро или офроуд.

    От доста време искам този мотор и не съм далеч от това да отида примерно до Германия и да си купя такъв в състоянието, в каквото искам и без да съм го пробвал.
    Само дето рискът от такова чисто емоционално решение е през двете хиляди километра, които ще карам наобратно, да си мисля, че това не е моят мотор и съм сбъркал.
    Та затова и ми се иска да пробвам преди да тичам да купувам.

    Темата стана малко дългичка, но това е общо взето, ще съм благодарен на всеки, който се съгласи да ми съдейства.
    Човекът е човек, когато е на път...

  • #2
    От: Някой с Africa Twin RD07 или RD04 от София или околността?

    ... ако ти се кара Трансалп съм насреща, ама надали.

    Много любов към тези Африки напоследък!
    Черпете ме, не ме щадете!
    _________________
    (\__/)o*******_
    (='.'=)*O*.--._.=.\-.
    ('')_('')***(_)=='(_) - I cannot get it out of my mind...

    Коментар


    • #3
      От: Някой с Africa Twin RD07 или RD04 от София или околността?

      Ако дойдеш днес или утре до нас
      ще ти дам RD04 за тест
      кв.Левски близо до Баумакс на бул.Бл.Вазов
      Cherokee WJ 4.0L- NP242
      Honda Africa Twin XRV 750

      Коментар


      • #4
        От: Някой с Africa Twin RD07 или RD04 от София или околността?

        Иво, мерси много, предполагах, че ще се отзовеш.
        Но засега Трансалпа не ми върши работа, навил съм си на пръста да е Африка.

        @kalinntv - Много ти благодаря за предложението, ще ти пусна едно лично, да се разберем.
        Човекът е човек, когато е на път...

        Коментар


        • #5
          От: Някой с Africa Twin RD07 или RD04 от София или околността?

          Искам и тук да благодаря на Калин(kalinntv), задето ми даде да покарам неговия мотор.
          Много се изкефих и ще си купувам и аз Африка.
          Човекът е човек, когато е на път...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X