Обява

Свий
Няма добавени обяви.

11 дни, 11 държави, като Сърбия я повторихме и на връщане.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Всичко което видяхме на това пътешествие , беше магично, красиво и много вдъхновяващо. Не съжалявам за нито един километър по който минахме. От Будапеща по магистралата и в София. На границата, както се досещате имаше опашка, +35° а ние с якета, панталони, ботуши, каски, ръкавици...умората и тя си казваше своето. Тръгнах леко нахално, да се придвижва до най-отпред, бях готов за скандали, но май хората ни съжаляваха и ни пускаха да се промушим между колите, те все пак бяха по къси панталонки и си имаха климатици. По някога се чудя, защо се настройваме на скандал предварително, въпреки, че знаем, че не сме прави, но да сме на контра. А когато околните са толерантни и не се налага да сме груби в защитна позиция, сме изненадани. Толкова ли е трудно да бъдем нормални и добри.
    Последно редактирано от drago varvar; 19-07-23, 07:24.
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

    Коментар


    • #47
      Много интересна разходка и уникални снимки ! Благодаря за споделеното !

      Коментар


      • #48
        Благодаря Драго! Много интересни места. Още веднъж благодаря.
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • #49
          Благодаря и аз Драго! Страхотно пътешествие и страхотни снимки!
          Георги Танев (0+)
          Land Rover Discovery 1 300 TDi
          Land Rover Club Bulgaria
          0887 930 238, 0878 797 768

          Коментар


          • #50
            Благодаря за споделената разходка.

            Чудни снимки и стегнат и увлекателен разказ.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #51
              Благодаря Драго. Отдавна не беше писал, а от твоите репортажи винаги има какво да се вземе- та и аз си набелязах няколко нови места....(нещо си загубих стария профил та сега сьм с нов)

              Коментар


              • drago varvar
                drago varvar коментира
                Редактиране на коментар
                Стар или нов профил, Sotislav1 си е един

            • #52
              Много хубав маршрут! Хареса ми как при "Червения замък над река Таубер" (Rothenburg ob der Tauber) минахте от "Романтичния път" (Romantische Straße) на "Пътя на замъците" (Burgenstraße). При това завъшихте "Пътя на замъците" в оригиналния му вид - до Храдчани. Този маршрут може да се пътува месец и на човек да не му писне.
              Благодаря за хубавия пътепис!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X