Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Грузия 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Малък Кавказ е, като нашите Родопи.
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

    Коментар


    • #17
      малко асфалтово каране Верхний Ларс
      Последно редактирано от churov; 20-12-21, 19:57.
      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
      0899187766

      Коментар


      • #18
        Акхмета-Вардзия-през платото до Тбилиси
        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
        0899187766

        Коментар


        • #19
          Купонът Тбилиси -манастирът Давид Гареджи- Сигнаги
          дъжд,много дъжд ,кал ... тракът изчезна,картата се скри... само компас и мнооого късмет
          Каране в тези условия 7 часа - около 200км и не видях човек(кучета и крави да).Планът бше след манастирът да карам покрай и върху границата с Азърбейджан,но след тези дъжове ,червената глина беше станала на......
          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
          0899187766

          Коментар


          • #20
            През 2019 отидох до Грузия с варненския ферибот- голяма мизерия,но поне не влязох с филмът с гумите в Турция .За съжаление Варненският ферибот го закриха и остана само този от Бургас.За моя радост тази година ,когато им се обадих ,си бяха удвоили цените .Така пътуването 2021 беше отново през цяла Турция ...
            Последно редактирано от churov; 21-12-21, 12:46.
            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
            0899187766

            Коментар


            • #21
              Едно много красиво филмче от Грузия на колегата Димитър Тианков. https://www.youtube.com/watch?v=HExtd3klqjI
              Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
              Златомир Попов - Forry

              Коментар


              • Jimm
                Jimm коментира
                Редактиране на коментар
                Отлична работа , браво на колегата!
                Много яка дестинация е Грузия, аз със сигурност искам да обиколя и Армения, само дето не виждам как да стане за две седмици, щото повече не мога да освободя май. Колко ли пътува тоя ферибот през черно море?

            • #22
              Ето им сайта. http://bg.pbm.bg/home Тарифата (навлото) за мотор е 230 евро, а билета за пасажер е 190 евро. Или 420 евро общо. Но май има и някакви пристанищни такси, които не са указани тука... Това за еднопосочно пътуване Бургас- Батуми. Три дни се пътува с две нощувки на ферибота. За мен това е скъпо. За два дни ще прекося Турция с мотора, около 1800 км, като спя две нощи на палатка и на третият ден след обяд ще вляза в Грузия. Това ще ми излезе, (даже и на хотел да спя) два пъти по-евтино, а на палатка три пъти по-евтино. Такива са сметките.
              Общо минаване и в двете посоки през Турция е 6 дни без разглеждане на някакви забележителности и без отбивки. Значи остават 8 дни от двете седмици за Грузия и Армения. Само за Грузия 8 дни стигат, но не и за Грузия и Армения заедно, освен много набързо.
              Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
              Златомир Попов - Forry

              Коментар


              • Jimm
                Jimm коментира
                Редактиране на коментар
                Ами, явно не е никаква оферта тоя ферибот. Звучи като губиш пари, печелиш скука. Определено предпчитам да мина Турция, че и Грузия без отбивки. Да направя най-далечната дестинация-Армения и назад за каквото остане време.
                Турция може да се прекоси за два дни и за има, няма 200 евро, стига да няма непредвидени- разбира се.Поне ще правя това, за което съм тръгнал, ще карам и ще зяпам
                При нормални обстоятелства смятам, че на третия ден мога да съм в Армения . Представям си първите два дни да стигна до към Ерзурум, а на третия ден да пресека Грузия и да сигна Гюмри в Армения. З какво точно ше имам сили на четвърти я ден си голям въпрос

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X