Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скандинавия и Прибалтика 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Скандинавия и Прибалтика 2018

    От пътеписи нищо не разбирам , но виждам , че си се забавлявал почти месец. За 2019 ти пожелавам още поне месец подобно забавление , това е пожелание от не пътуващите , като му дойде времето ще ползваме от твоя опит.
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • #92
      От: Скандинавия и Прибалтика 2018

      Благодаря на всички за коментарите и за много години!!! Пожелавам ви хиляди щастливи километри през 2019!!!

      Коментар


      • #93
        От: Скандинавия и Прибалтика 2018

        Благодаря.
        0887 246718

        Коментар


        • #94
          От: Скандинавия и Прибалтика 2018

          Благодаря за хубавия пътепис! Беше ми интересно да го чета. Чаках всеки следващ разказ с нетърпение. Пожелавам Ви през новата година да направите поне още едно пътешествие до хубави места.

          Коментар


          • #95
            От: Скандинавия и Прибалтика 2018

            Разкошен пътепис! Разкошна дестинация! Благодарности за труда и търпението да го споделиш с нас
            Alvanovo motors - Сам съм си клуб, сам съм си президент!
            Yamaha XJ 900 F, Yamaha FJ 1200, Suzuki GSX 1100 F
            Fiat Grande Punto 1.4, Volvo 460 1.7 T, BMW 523i

            Коментар


            • #96
              От: Скандинавия и Прибалтика 2018

              Следя пътеписа от началото, та до самия край. Завиждам, завиждам и мечтая, но не ми стиска дупе да тръгна сам и без съпорт за толкова дълъг период от време.
              Завиждам, много, ама много завиждам!
              Благодаря за споделеното, оставам много, много задължен.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #97
                От: Скандинавия и Прибалтика 2018

                Страхотно пътуване и прекрасен разказ!
                Благодаря за отделното време и желанието с което го сподели!
                Успешна Нова година и безброй подобни и безаварийни километра!

                Коментар


                • #98
                  От: Скандинавия и Прибалтика 2018

                  Благодаря за споделеното и успех през новата година.
                  Разтърсваща, сурова и мистериозна. Един геоложки феномен, това е Норвегия.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Скандинавия и Прибалтика 2018

                    Страхотено пътуване. Поздравление за куража, желанието и волята, както за пътуването така и за споделянето, че то е не по-малко трудо и времеемко.
                    Поздрави и пожелания за успешна 2019та година.

                    Коментар


                    • От: Скандинавия и Прибалтика 2018

                      Голямо Благодаря и от мен. За много години и много пътеписи, за първи пътепис е невероятно добър....поздравления.

                      Коментар


                      • От: Скандинавия и Прибалтика 2018

                        Живи и здрави да сме, пък през 2019 ще има още пътешествия
                        Благодаря и поздрави на всички!

                        Коментар


                        • От: Скандинавия и Прибалтика 2018

                          Страхотно, увлекателен разказ и прекрасни снимки с клипчета, евала и благодаря че го сподели с нас

                          п.с. Колкото пъти чета все такива прекрасни дестинации, толкова пъти съм все на косъм да си купя мотор и да пътешествам
                          Последно редактирано от Еделвайс; 05-01-19, 11:06. Причина: п.с.

                          Коментар


                          • От: Скандинавия и Прибалтика 2018

                            Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                            Колкото пъти чета все такива прекрасни дестинации, толкова пъти съм все на косъм да си купя мотор и да пътешествам
                            ... и те тогава се започват едни "вредни" мисли за пътешествия. Нали сам виждаш...

                            Коментар


                            • Страхотен пътепис, направи и мен съпричастен към пътешествието. И колко е малък света, познавам Даката и Акекс от Havdrup Denmark. Честита нова 2024г и благодаря пътеписа, страхотен.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X