Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Англия и Шотландия 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Англия и Шотландия 2017

    Здравейте,
    Тази година вече направихме голямото мото пътуване, което беше до северна Англия и Шотландия.
    Маршрута на острова беше организиран от колега от Англия, като се получи отлично и всичко беше някак си различно от началото до края.
    Към момента успях да монтирам набързо едно видео като обобщение на пътуването – малко дълго се получи (около 17 минути), но тъй като съм начинаещ с направата на видеа, някак си не успях да го направя по- кратко.

    Ще се опитам в края на годината да напиша и един пътепис, но традиционно може би ще успея да го направя между Коледа и Нова Година.

    Засега публикувам кратък анонс с видеото - надявам се да ви хареса


  • #2
    От: Англия и Шотландия 2017

    Много красиво!
    Благодаря за споделеното!

    п.п. надявам се,че има още!?
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #3
      От: Англия и Шотландия 2017

      По такива тесни вити пътища все си мечтая за мотор. Ама и хубаво време сте улучили, сух път и синьо небе за половината от пътуването си е постижение Ся ако кажеш че и северното сияние сте улучили, имаше много тази година и по ниските ширини...

      Коментар


      • #4
        От: Англия и Шотландия 2017

        Благодаря! Очакваме разказа.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #5
          От: Англия и Шотландия 2017

          Привет,
          Ще се постарая да се включа с продължението към края на годината
          Не сме видяли северното сияние, но като да началото на юни - нощта си беше кратка - някъде от към 23:30 до към 4:30..... и навсякъде имат дебели и плътни завеси
          Местните казаха, че сме имали късмет с времето - от осем дни само два ни валя, като съкратихме пътуването с един ден, тъй като прогнозата беше за перманентно лошо време ..... обяснявах им аз, че цялото лошо време в Европа идва от Великобритания, но те ме контрираха, че не е така ...... на тях Тръмп им го изпращал


          Коментар


          • #6
            От: Англия и Шотландия 2017

            Браво! Много готино пътешествие, а и клипчето се е получило много добре Добре, че сте хванали и хубаво време, а не като последните секунди на клипа.
            Много се радвам, че старият ми мотор продължава да пътува по далечни земи, за момент усетих носталгия по Фейзъра
            Винаги съм се чудел - бързо ли се свиква с обратното движение?
            Човекът е човек, когато е на път...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X