Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Марбея-Хаен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Марбея-Хаен

    Едно мини пътеписче(все със нещо трябва да се почне).
    Marbella-Jaen:600км,12часа,2 мотора.
    Решихме да направим откриването на сезона(не че съм спирал да карам),но това е първото по- сериозно каране за годината!
    Уговорихме се със един испанец за неделя да покараме,остави ми аз да избера маршрута и така се почна:
    преди година си бях купил някаква книга, описва най -добрите пътища за каране на полуострова,групирани по маршрути и леко полеко си отхвърлях най-близките.За неделя нарочих един , които автора на книгата бе кръстил със звучното заглавие:4140 завоя!
    Съботата поизлъсках магаренцето,че на нищо неприличаше,смазване на верига,помпане на гумите и сме готови!
    Неделя 8 сутринта ,времето страшно-12градуса,няма жива душа из улиците, сипваме бензин и газ към Малага!(от там започваше маршрута от книгата)
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3479.JPG
Прегледи:1
Размер:72.1 КБ
ID:5966266
    80 км магистрала,скука ама не съвсем:на един от информативните панели над пътя се изписваше: внимание вода на пътя след 1 км? Викам си: е сигурно е имало бая вълни през ноща за да има вода чак на пътя!Да ама не:явно някаква тръба се е спукала някъде ,щот буквално през патя си минаваше река.Катаджиите съответно бяха на място и предупреждаваха да намаляваме,а аз използвах момента да раздам gas и да мина като моторница между колите.колегата (беше със едно сузуки gsx600f) го забелязах че креташе из водата,а после ми каза че като се намокрел нещо мотора ,не му светел неутрала на скоростите.
    Стигнахме Малага ,там се лутахме малко докато намерим изхода към планината и се почнаха едни завои,луда работа.към 10 без нещо спряхме да закусим набързо, дръпнах няколко снимки от вентата и пътя пред нея.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3483.JPG
Прегледи:1
Размер:88.6 КБ
ID:5966267


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3480.JPG
Прегледи:1
Размер:68.7 КБ
ID:5966268


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3481.JPG
Прегледи:1
Размер:48.6 КБ
ID:5966269


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3482.JPG
Прегледи:1
Размер:65.5 КБ
ID:5966270


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3485.JPG
Прегледи:1
Размер:153.8 КБ
ID:5966271


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3484.JPG
Прегледи:1
Размер:130.0 КБ
ID:5966272


    през това време прелетяха 3ма със някви рр .Тръгнахме и ние, минахме няколко прохода между 800 и 1100метра надморска височина и си захладния прилично(6 градуса)
    След многократно губене из маршрута ,едно дозареждане и безброй завои

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3486.JPG
Прегледи:1
Размер:111.6 КБ
ID:5966273 ,стигнахме до Xaeн.Там се лутахме малко из града,седнахме да хапнем(аз попрекалих), по една 1 чашка червено винце и хайде наобратно че вече е 3 слетобяд,а ни чака бая път до вкъщи!
    Връщането мина по гладко ,знаехме си патя и нямаше спиране за гледане на карти и прочие,само дето таи се бях надул, че ми се сгади из тия завои Добре че той караше отпред а аз се возех след него.Няма напредстава колко пъти сам стиснал съединителя за деня ,но на връщане всеки път като ми се налагаше да го правя, умирах от болка във ръката(голямо разхоjдане на скоростната кутия падна този ден).колегата хич не го блажнеха tea тесни пътчета със завоите,от Xaен искаше да се връщаме по магистралата,но си се прибрахме откъдето бяхме дошли.
    В 9 вечерта зареждахме на бензиностанцията от където тръгнахме сутринта.за 600км -25,500литра бензин,сузукито със литър на 100 повече на километър.
    Пс:снимки малко -сапунерката ме предаде,за следващият разкаz обещавам да има във изобилие!
    Последно редактирано от ivatz; 22-03-12, 21:36.

  • #2
    От: Марбея-Хаен

    Поздравления за разходката и хубавите снимки!

    Тези мотори верно ли горят-2,5.л. на 100.км.?
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #3
      От: Марбея-Хаен

      Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
      Поздравления за разходката и хубавите снимки!

      Тези мотори верно ли горят-2,5.л. на 100.км.?
      Поправено

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X