Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На пазар в Брезник

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • На пазар в Брезник

    Не мога да не напиша няколко реда за днешното спонтанно возене.
    Сутринта решихме да бръмнем с Нети до Брезник, има хубава мандра, зареждаме се със сирене и кашкавал, абе пак за храна става въпрос
    В 9,00 отправих покана във форума, събудих двама приятеля по телефона, които звучаха "кисело" след тежка вечер и разбира се ме отрязаха. В 11,,00 на уговорената среща пристигна Nicky и тръгнахме да пазаруваме. Пътя до Брезник е доста приятен за возене, откриват се и хубави гледки


    Бързо изпълнихме мисията с пазара, но нещо през целият път ми приковаваше вниманието. Мотора на Nicky било, това дето ме разсейва. Прави ми впечатление как леко поема неравностите, леко влиза в завоите и ускорява доста бързо при изпреварване. Поседнах на мотора за снимка- абе удобно. И Нети се присъедини, пак удобно. Докато позирах за снимки, решихме да скокнем до Трън, да се наместят продуктите в куфарите.






    По време на фото сесията, явно съм бил по- емоционален, защото Nicky ми предлага да си сменим моторите. След теста на БМВ-то, сърцето ми биеше доста учестено, а Нети със слизането от мотора ме попита, колко струва такава машина. Явно прецизното управление, хубавото ускорение и добрата возия и е направела впечатление и на нея. Тук е момента да се извиня за някои шеги и закачки, които съм отправял към марката. Май това ще ми е следващия мотор, Дай Боже!
    Ето ни в действие



    Взех си "хилядолетния сокол" и продължихме пътя, но за по- интересно по малко по различен терен



    Стигнахме до Трън, не мина без спирка за папане в кръчма до реката



    За връщане,Ники предложи още по- интересен терен, върху който машините се чустват очен харашо









    После минахме да поздравим съпругата на Ники и малкото сладко бебе. Да ви е живо и здраво!
    Така приключи денят, изпълнен с много приятни емоции, прибрахме се вкъщи и веднага отворих обявите да се подготвям за нов мотор
    Поздрави!

  • #2
    До: На пазар в Брезник

    Браво колега, страхотна темичка, която за пореден път ме подсеща, че повече от 5 години се каня да отида до "Трънското ждрело", но поради някакво странно стечение на обстоятелствата все стигам до Брезник и от там газ към София. Силно се надявам преди 06.05 да осъществя мечтаната разходка.
    P.S. Трънския балкан ми е интересен и непознат, и ако има подобни дестинации бих се включил дори и в делнични дни.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      До: На пазар в Брезник

      Много приятно возене из близките чукари стана.
      Признавам,че Филип и Нети имат изискан стил на пазаруване.
      Благодаря за приятното изкарване.
      [RIGHT][FONT=Comic Sans MS]R1200GSA[/FONT][/RIGHT]

      Коментар


      • #4
        До: На пазар в Брезник

        Брех, пустите GS-и ...

        Опитвам се да се замозалъгвам по отношение на следващата ми придобивка, ама да видим все пак ква ще я свърша

        Филипе, ако се насочиш към закупуване на някой местен GS, свирни ако искаш - твърде е вероятно да имам вече впечатления от него или да съм посъбрал инфо оттук - оттам

        Коментар


        • #5
          До: На пазар в Брезник

          Змей, точно заради GS-а пуснах темата. Често караме по този маршрут, но този път Ники ме подхлъзна много лошо, като ми даде да покарам мотора му Между другото, вече работя в още един сервиз, а по нощите в моя гараж, ще ставам милионер Сигурно няма да мога да се преборя за 1200, много бих искал да пробвам 1150 и 1100. Адвенчъра на Ники ми допадна много, имах усещането, че е правен точно за моя гъзер Ще се възползвам от всяка възможност за проба и съвет, живот и здраве да събера някоя паричка.
          Поздрави!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X