Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До Долна Градешница на 03.03.2010г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До Долна Градешница на 03.03.2010г.

    Както всяка година и тази не пропуснахме едно от първите карания на мотор за сезона да е до Долна Градешница на 03.03.2010г. в заведението "при Митака". Маршрута беше София-Благоевград-Долна Градешница-Дупница - Самоков - Панчарево - София, а километрите - 305.
    И както е традицията срещата е на известното място - бензиностанция "Еко" на бул.България. Мястото е известно, защото от там започват всички организирани карания. А те винаги започват с един забранен обратен завой на бул.България.

    И на тази разходка се получи много добре. Настроението - много усмивки, температурата - макс 16.5 градуса.

    И така почна събирането на бензиностанцията







    И поехме по пътищата











    Всички ни гледаха учудено



    Стигнахме и до мястото









    Там заслужената почивка с най-добрата скара в региона и айде обратно. Обратно решихме през Самоков поради факта, че на Владая правеха ремонт на пътя. А ремонта беше много странен, защото днес работила само бригадата, която реже асфалта и прави дупките още по-големи, а тази дето ги запълва почивала. Така този ремонт допринасяше много за празничното настроение на всички тръгнали по този път. Ние така и така си бяхме весели и решихме, че не ни трябва повече весело настроение и поехме към пътя с по-молко дупки.
    Драго се изяви като един много добър водач.





    Нареди всички в две редички





    Дори беше извикал Полиция да ни прави компания и да ни пази







    На следващата снимка е магистралата при Благоевград.



    Тук разбрах, че камерите, които ни снимат постоянно не били на Благоевградската телевизия, а били на КАТ. Внимавайте, защото са навсякъде



    А настроението все още беше супер.



    Още една кратка пауза и така завърши традиционната разходка.





    Благодаря на всички за хубавата компания.

    Ето и всички снимки
    http://htftp.offroad-bulgaria.com/bo...3.2010%D0%B3./

  • #2
    До: До Долна Градешница на 03.03.2010г.

    И аз благодаря за хубавото возене,за хубавото настроение,за хубавите снимки и хубавото време,ама за последното на баба Марта и благодаря.
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

    Коментар


    • #3
      До: До Долна Градешница на 03.03.2010г.

      В тези пролетни карания има винаги някакво нетърпение и експлозия. Момчетата едва си удържаха кончетата Толкова усмихнати хора на едно място не съм виждала. Или както го обобщи Драго: "Днес никой не може да ми изтрие усмивката от лицето". Пожелавам на всички още хиляди слънчеви усмивки и все така безаварийни километри...
      И специална благодарност на всички, които помагаха да се избегнат стотиците дупки по пътя... Между другото отзад моторите изглеждаха като група балерини - на места всеки беше протегнал крак ту вляво, ту вдясно, а някои - и двата

      Коментар


      • #4
        До: До Долна Градешница на 03.03.2010г.

        Хе , хе мн добре сте си прекарали ...мислех си онзи ден и аз да се включа от Дупница, ама още не съм си намерил слюда( нали я счупих с главата си есента) и много грозен мотора ми без нея, та се отказах. Ама сега , като чета и нещо ми копка отвътре.

        Поздрави!

        Коментар


        • #5
          До: До Долна Градешница на 03.03.2010г.

          Усещам аз, как бавно но сигурно , БМВ от екзотика се превръща в най
          предпочитания за каране мотор в БГ

          Коментар


          • #6
            До: До Долна Градешница на 03.03.2010г.

            Първоначално публикуван от ianakiev Преглед на мнение
            Усещам аз, как бавно но сигурно , БМВ от екзотика се превръща в най
            предпочитания за каране мотор в БГ
            Така е, а Драго от доста време ми говори, че иска да се запознае с теб и да си мерите БМВ-та.

            Коментар


            • #7
              До: До Долна Градешница на 03.03.2010г.

              Ами идвайте тогава на 20-ти на Пловдивския панаир да си ги мерим,
              че моя не съм го вадил от октомври

              Коментар


              • #8
                До: До Долна Градешница на 03.03.2010г.

                Дай-Боже, както сте я подкарали, ... така да е усмихната цялата година....
                На всички Ви, пожелавам много и безаварийни пътешествия изпълнени с щастливи усмивки ...
                Тони Танков
                По-добре мъртъв, но пич,... отколкото жив скапаняк!...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X