Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среща в Идилево

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Среща в Идилево

    Времето отива на оправяне ,така че господа палете двигателите.
    Аз съм си с палатката.

  • #2
    До: Среща в Идилево

    След 30 мин. палим.
    Четири мотора от Бургас.
    Среща в Идилево
    ______2
    Е = MZ

    Коментар


    • #3
      До: Среща в Идилево

      Първоначално публикуван от kro Преглед на мнение
      След 30 мин. палим.
      Четири мотора от Бургас.
      Среща в Идилево
      Оправянето на времето не го виждам... но и аз паля след малко...
      SUZUKI V-STROM 1000
      Jeep Cherokee 2.5CRD
      TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
      о889 525 о74 - Владо

      Коментар


      • #4
        До: Среща в Идилево

        Намазала съм се с китова мас по съвет на един добър приятел :-) и аз паля след малко. Никаде не видях на Витиня да вали сняг, но все ме гложди...
        Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

        Коментар


        • #5
          До: Среща в Идилево

          Ето малко снимки от срещата в Идилево.Няма да коментирам ще оставя участниците да разказват.Снимките:






          Димо-КРО се качи на лекото ендуро на Поля и показа завидно майсторство.

          Коментар


          • #6
            До: Среща в Идилево

            http://www.photoshare.ru/album173866.html

            Малко снимки от Идилево.

            Коментар


            • #7
              До: Среща в Идилево

              Чакаме още снимки и разказчета - изглежда е било доста вълнуващо

              Коментар


              • #8
                До: Среща в Идилево

                В къщи сме!
                Преди да завалят снимки колко сме се ухилили и основните ни занимания, достойни за банда мотористи искам да създам представа за обстановката или
                ФРАГМЕНТИ ОТ ИДИЛЕВО :















                Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

                Коментар


                • #9
                  До: Среща в Идилево

                  Колеги, мотористи - съжаляваме, че не се сварихме в Идилево при Поли - пристигнахме малко след, като сте поели обратния път. Информацията е, че сте изкарали много добре и сте много ящни , но останалите няколко пържолки и дузината кебапчета ние им видяхме сметката! Поздрави!
                  "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                  Коментар


                  • #10
                    До: Среща в Идилево

                    Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                    ... но останалите няколко пържолки и дузината кебапчета ние им видяхме сметката! ...
                    Имали сте късмет! То тежката артилерия не присъствахме, сиреч аз, Бойко и Змея(да ме прощават последните двама),иначе ако бяхме и ние, на глад и молитва щяхте да останете. Мария, тоя гьол там(и аз го видях) много пространственна снимка си му щракнала, браво! Много ме яд че не дойдох, но ще се поправя. Давайте снимки да гледаме, от поляната, гората и софрата! А разказа в сряда е нейзбежен.
                    Последно редактирано от giorgio; 19-10-09, 09:31.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Среща в Идилево

                      Ами колкото и да ме болеше, трябваше да пропусна това събиране... здравословни причини.

                      Ама толкова ли няма някой да пусне подробен репорт със снимки??!

                      You'll never find out - I got no key hole....

                      Коментар


                      • #12
                        До: Среща в Идилево

                        Кой бил - бил; другите - следващия път!
                        Мястото и атмосферата там са уникални поне за България (и околностите и...), хората също са много яки!

                        Ето скромен репортаж:

                        Мокрото се вижда - студа няма как, но когато човек е добре екипиран може да погледне нещата от красивата им страна:




                        Мото-кемпа ни посрещна така:






                        Ха кажете кой е по-добър на табла???






                        Всеки участва в подготовката на нещо:


                        Стив обича да готви, но явно не се е запознал с любимите на българите подправки:


                        Поли, която освен че има много за разказване, държи да не изтърве чуждите приключения, и освен това се грижи перфектно за мястото и гостите:


                        Някой се е разхождал върху радиатора :


                        И така в много приказки, умерено хапване и пийване и малко разходки, набързо се изтърколи тая пуста вечер от петък до неделя. Пожелахме си "Довиждане!" - дано да е скоро това виждане...


                        Благодаря Поли и Иво! Best regards Steve!
                        SUZUKI V-STROM 1000
                        Jeep Cherokee 2.5CRD
                        TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
                        о889 525 о74 - Владо

                        Коментар


                        • #13
                          До: Среща в Идилево

                          Голямо мълчане му падна в тази тема. Все едно нещо бензина е свършил и не сме могли да се позабавляваме

                          Петъка почна от Бургас, където в крайна сметка моторите се оказаха с два по-малко. Супер приятно време 12-15'С. Обаче след Карнобат временцето се скапа, като в цяла България и на прохода Хаинбоаз температурата вече беше около 0 с много гадна и мъгла и дваж по-гаден дъжд. На Транс-а кранчето за резервата замръзна, а аз карах "open face" до Идилево, щото нищо не виждах от дъжда и ла*ната по слюдата.
                          А там, там е ясно. Топла и вкусна храна, другари, приказки, раздувки
                          Няколко сутрини ставах да правя баница, но не намерих яйца по двора и си лягах пак
                          Ден втори част от групата се отправи да мери Севлиевски тикви, част от групата се занимава с типично селски забавления - каране на стари ИЖ-та по поляните, в последствие с чалъми с леко и тежко ендуро
                          На мен лично ми беше много приятно.
                          Сборджиите нищо не казаха

                          Не можах да поснимам, обаче поне един аватар сторих.
                          Ето малко снимки от моя апарат.







                          Не минахме и без трапезна фотография

                          ______2
                          Е = MZ

                          Коментар


                          • #14
                            До: Среща в Идилево

                            Надявам се да ви е харесал нашия край и да повторим срещата с всички пропуснати забавления и в по-голям състав.Разбрах, че имате обещан полет с мотоделтаплан.Следващият път ще си организираме мото разходка до местните забелижителности (има какво да се види).

                            Коментар


                            • #15
                              До: Среща в Идилево

                              Първоначално публикуван от cb250 Преглед на мнение
                              http://www.photoshare.ru/album173866.html

                              Малко снимки от Идилево.
                              Охо имаме нов участник във форума.Добре дошъл, Венци! Публикувай някой пътепис знам,че имаш какво да разкажеш.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X