Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Един много разнообразен уикенд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Един много разнообразен уикенд

    Тук реших да споделя как изминаха за мен и ЗМЕЯ датите 28-29 март 2009г.
    Много разнообразно, весело, трудно, но най-вече приятно.
    Ето историята:
    1. Откриването на мото сезона в София. Едно мероприятие, което ако се отнася за карането на мотор за мен започна преди малко повече от месец и не мога да разбера какво точно означава. Но все пак събирането на толкова мотори на едно място винаги е било доста впечатляващо.









    Това е линка към снимките : http://www.album.bg/boiko73/albums/77121/

    2. Грижата за обществото или да дадем нещо от себе си
    Това мероприятие беше да засадим малко дръвчета, за да има какво да секат братята роми след няколко години. Действието се развива в гр.София - Западен парк. Добре се получи, поизчистихме малко боклуци, засадихме общо 38 дръвчета, поизпотихме се, поизцапахме се, но беше приятно усещане.
    Ето част от групата.











    Ето и всички снимки: http://www.album.bg/boiko73/albums/77122/
    3. На гости на приятели.
    След приключване на залесяването в Западен парк, понеже сезона беше "открит" решихме да покараме повечко. Тук дойде и предложението на Мони да се отбием в неговата вила в село Миланово /ако не бъркам/. Така поехме по Искърското дефиле. Хубаво слънчево време, сух път въобще мечта за моториста. Бяхме аз, Мони /естествено/, ЗМЕЯ с Ива, Димо с Яна и жена ми Вики. Яка група. Покарахме стабилно и ето ни във "вилата". То си беше направо дворец в средата на едно райско място. Страшна красота, която много ме впечатли, ама може и да съм пристрастен, щото мен балкана винаги ми е харесвал.





    Ето и рожденика и главен домакин този ден. Това е малкия син на Мони и бъдещ голям барабанист.



    Там естествено се започна пиенето







    И както често се получава, когато големите се занимават с алкохол децата са в безизходица и са принудени сами да си ремонтират велосипедите



    Ето и тези снимки:http://www.album.bg/boiko73/albums/77126/

    Така и тук изкарахме весело и решихме да продължим на някъде
    4. Мястото наречено "някъде" и важните истини за живота на моториста.
    След прекрасната вила поехме отново по Искърското дефила от там Мездра, Ботевград, малко магистрала, след това .... ами що не Троян, минаваме през Орешака и ..... що да не останем тука в някаква както пишеше страноприемница. Много хубаво място, което е удобно за нощувка тъй като разполага и с механа. Тук се отдадохме на заслужен отдих с по няколко мастики, след това здрав сън и на следващата сутрин решихме да се качим до Гложенския манастир. Времето хубаво, едни цветя едно чудо





    И така поехме по пътя Троян - Шипково-Рибарица - Тетевен. Ама само поехме. Отначало пътя един хубав, сух и в прохода започна да става лошо.



    Все пак продължихме. Започна да става по-лошо и в едно прекрасно място с дълбок сняг успях да направя и първото падане с мотора за сезона /дано да е последното/. След като изправих мотора пак продължихме нагоре и в едно разчистено място спряхме за по цигара.

    .

    Тук решихме, че тъй като сме почти по средата трябва да продължим. И продължихме. Е да ама то стана още по-лошо и дойде момента когато стана невъзможно.



    Това е силната група по избутване на закъсали коли, която се завръща от последната си успешна мисия.



    Нагоре беше така



    а надолу така



    Решението беше да се върнем. И започна операцията по РЪЧНО обръщане посоката на движение







    Айде сега и следващия







    Успяхме. Ето и тези весели снимки: http://www.album.bg/boiko73/albums/77123/
    И така обратно към Троян, Севлиево на шкембе в механа "Червения лъв" за да се постоплим и после се прибрахме аз в София, Змея в Русе. Много хубав уикенд беше, а ето и важните истини в живота на моториста.
    1. Най-важното нещо е да имаш приятели.
    2. С БМВ не може да се легне в завой така, че да задереш ролбара в горната му част.
    3. Когато паднеш, мотора става много по-лек за вдигане /някаква нова технология са им измислили/
    4. Каране по ЧЕРНИ пътища трябва да се разбира в буквален смисъл.
    5. Винаги при преминаване на проход трябва да се гледа табелата, на която пише дали е отворен.
    Е и това ако не е един разнообразен уикенд................
    Последно редактирано от giorgio; 30-03-09, 07:45.

  • #2
    До: Един много разнообразен уикенд

    Бря - сега, като гледам снимките ми се струва, че снега не е много ... странно що вчера не продължихме напред !?!

    Ааа, сетих се - имаше закъсали коли и нямаше как да ги заобиколим

    Бойко - пак страхотни снимки !

    Коментар


    • #3
      До: Един много разнообразен уикенд

      Бе вии големи фурии сте били бе . Кога сварихте ,сезон да откриете
      дървета да засадите , по механи да ходите ,че и в преспите да се
      овъргаляте . По груби сметки около 1000 км са това.

      Бойко пропуснал си още една истина :

      6. БМВ ГС1200 - Задължително с ролбари (крашбари)

      Коментар


      • #4
        До: Един много разнообразен уикенд

        Да, ролбарите наистина са най-важното нещо.
        А време винаги има стига човек да не си прави никаква организация.

        Коментар


        • #5
          До: Един много разнообразен уикенд

          Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
          Да, ролбарите наистина са най-важното нещо.
          А време винаги има стига човек да не си прави никаква организация.

          Казвах ви аз да не тръгвате по снега да ми ходите,вместо това можеше и по-весело да стане ам хъ-мотористи,сега сигурно и дупки по асфалта има от тия падания....

          Поражения има ли?....надявам се не!!!
          Страхотни снимки!!!

          Поздрави
          търся си подписа....

          Коментар


          • #6
            До: Един много разнообразен уикенд

            Изкарали сте един невероятен уикенд! Браво момчета!

            Коментар


            • #7
              До: Един много разнообразен уикенд

              Чуден разказ и мнооого интересно продължение.
              Бойко що не казахте, че ще се пробвате в снега
              Не може без вериги. Трябва си специална подготовка на машината ...
              Примерно така:



              Ето, има място и за багажа и за жените

              Страшни снимки.
              Радвам се, че сте се прибрали живи и здрави.
              Пък и на БМВ-то нищо му няма като гледам ...
              ______2
              Е = MZ

              Коментар


              • #8
                До: Един много разнообразен уикенд

                Абе тя машината ми е готова, ама тоя дето я кара къде му е акъла. Нищо му няма на мотора. Счупи се на слюдата един държач, ама не е проблем. Ама сега мога да лъжа, че като съм лягал по завоите съм остъргал ролбара.

                А относно снимката. Много хубав мотор, ама има една седалка, а аз жена ми в багажник никога няма да сложа /дано да го прочете това/
                Последно редактирано от boiko73; 30-03-09, 14:02.

                Коментар


                • #9
                  До: Един много разнообразен уикенд

                  А слюдата видях, че си я счупил на тази снимка



                  Може би е възможно да се поправи.
                  Иначе мога да ти кажа с точност 10 % цената на нова Около 250 EUR.

                  A това за багажа ей така го написах Нали Тя не чете тук ?
                  Иначе си е удобно
                  ______2
                  Е = MZ

                  Коментар


                  • #10
                    До: Един много разнообразен уикенд

                    Ааааа, нищо й няма на слюдата - тя си е цяла - целеничка, само десния държач. Ама вече е поръчан, с още един за резерва и два леви ... да има, че явно там им е слабо място

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X