Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КОМ-ЕМИНЕ- възможно ли е невъзможното?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: КОМ-ЕМИНЕ- възможно ли е невъзможното?

    браво и от мен поне няма да го забравите доста време .уникално преживяване
    Гората ражда хора полето тикви !

    Коментар


    • #32
      До: КОМ-ЕМИНЕ- възможно ли е невъзможното?

      браво,браво,браво.е тва си е чиста мъжка работа.колко изпитания и препятствия сте
      видели само вие си знаете.и аз много си падам по такива преходи,но за сам е малко
      трудно.ако има още някой може.сигурно хижара на ехо и на козя стена ви е казал, че и
      друг моторист е бил там преди вас?това съм аз и по някаква случайност съм ви изпре-
      варил с няколко дена.възхищавам се на едно такова изпитание.браво още веднъж.

      Коментар


      • #33
        До: КОМ-ЕМИНЕ- възможно ли е невъзможното?

        Ти мина ли по пътеката между хижите или ги атакува откъм Розино и Христо Даново?
        offroad фен
        1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
        TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

        Коментар


        • #34
          До: КОМ-ЕМИНЕ- възможно ли е невъзможното?

          точно така.качих се доколкото си спомням от хр. даново за козя стена.там хижара ме посрещна като вътрешен човек и си пийнахме добре.имаше и неколко словаци.
          а за ехо се качих от розино ли беше,май розино беше.пресича се влаковата линия.
          после се стига едно голямо езерце.оттам горе на билото и през едни малини.после под юмрука през малини пак май беха и точно на параклиса.брадатия хижар ме гости вкусни чушки със сос. на връщане от ехо тръгнах към вежен.тръгнах да се изкачвам нагоре зада стигна пътеката която идва от х. вежен ,но големи дупки,бавно се върви,
          нямах вече време и се върнах само че не през параклиса ,ами като се слезе/аз вече се
          връщам се едно от пътеката за х. вежен/ долу в ниското и пред тебе е юмрука.аз не
          хванах по пътеката за параклиса ами се пуснах в дясно надолу където има една чешма.
          от тази чешма по диагонал под юмрука и излезнах на черен път където има едно бусче
          и говедар който си пасе кравите.по този път пак се излиза на голямото езеро и там
          вече..... целта ми беше като се кача горе на хижите да разуча дали може да се върви с мотор по билото.хижара на ехо ми каза,че от ехо до козя стена е много лошо.
          а хижара от козя стена ми каза,че само на едно място било лошо и после до беклемето
          няма проблеми.но вие щом сте го минали значи е възможно.още един път много се рад-
          вам,че траверсирахте билото.сега вече на който му стиска да тръгне по вашия път.

          Коментар


          • #35
            До: КОМ-ЕМИНЕ- възможно ли е невъзможното?

            Този репортаж съм го чел поне 10 пъти. Знам го "наизуст".
            Впечатляващо, поздравления.
            Но ми липсват някои основни работи. Подготовка :
            гориво,храна ... колко откъде. Време - за колко го направихте.
            Видях едно счупено кормило ... сигурно ви е забавило, но все пак ..
            Тръгвате 5 човека, а на Емине сте май трима .. това по план ли беше?
            И въобще ако човек тръгне да го прави - препоръки ?
            Аз съм тръгвал сам с раница по маршрута, но на третия ден слязох ..
            не носех палатка, а се оказа, че две от хижите бяха затворени и нямаше къде да спя ..едната я разбих и спах ..
            Плана ми беше за 12 дни здраво ходене, но не мога да нося храна за 12 дни а и нямах никакво инфо напред какво става.. Годината е 1996.
            Дайте малко повече инфо по организацията.
            Още веднъж Поздравления.
            Последно редактирано от Димо; 14-02-08, 10:07. Причина: правопис
            ______2
            Е = MZ

            Коментар


            • #36
              До: КОМ-ЕМИНЕ- възможно ли е невъзможното?

              Прехода ни отне 7 дни,като единия ден сме изминали само 8 км.

              Спали сме по хижи и хотели
              -х.Мургана
              -х.Ехо
              -хотел Сима(Беклемето)
              -х.Васил левски
              -х.Партизанска песен
              -х.Върбишки проход

              Имахме един джип за съпорт който ни доставяше гориво на определени места,за да не слизаме от билото.Иначе пичовете с другите 2 мотора караха с нас, но не навсякъде-заобикаяха гадните места.
              Счупеното кормило ни отне 10 мин да решим проблема.
              offroad фен
              1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
              TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

              Коментар


              • #37
                До: КОМ-ЕМИНЕ- възможно ли е невъзможното?

                как оправихте кормилото?

                Коментар


                • #38
                  До: КОМ-ЕМИНЕ- възможно ли е невъзможното?

                  Първоначално публикуван от Райския Преглед на мнение
                  как оправихте кормилото?
                  Изместихме го цялото вляво и счупеното се падна точно на bar clamp-а.Стегнах го и си издържа докрай.
                  offroad фен
                  1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                  TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                  Коментар


                  • #39
                    До: КОМ-ЕМИНЕ- възможно ли е невъзможното?

                    Преди някой да се пробва по маршрута коментиран в тази тема да прочете и тази: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh....php?p=845144#

                    Коментар


                    • #40
                      До: КОМ-ЕМИНЕ- възможно ли е невъзможното?

                      Евала ,на това му се вика мания.
                      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                      Коментар


                      • #41
                        До: КОМ-ЕМИНЕ- възможно ли е невъзможното?

                        Браво !!! Герой сте !

                        Коментар


                        • #42
                          До: КОМ-ЕМИНЕ- възможно ли е невъзможното?

                          Браво,тази година задължително и аз ще се пробвам с колеги разбира се!

                          Коментар


                          • #43
                            До: КОМ-ЕМИНЕ- възможно ли е невъзможното?

                            Ами аз май ще съм от колегите на rrsss.Иначе евала на момчетата за похода многа им се кефя.
                            0878424143
                            0887424150

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X