Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW R 1200 GS VS HONDA CR 85 ;)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • BMW R 1200 GS VS HONDA CR 85 ;)

    Ще разочаровам любителите на интриги - Това е просто една разходка със синът ми ,която (поне за мен) се оказа не толкова проста.Обилният дъжд,предния ден,беше ,,събудил'' прекрасната Шкорпиловска глина Няма да коментирам - само малко снимки
    Започна весело и дори скучно (за Honda-та )

    НЯмахме трак и карахме на посоки покрай река Камчия...


    След Старо Оряхово се ,,забихме през гората и няколко дерета ,към Самотино и Шкорпиловци.Познавам района ,като джоба си ,но за пръв път го карах с мотор ,а не джип...


    Калта беше прекрасна-мазна и лепкава.Под напътствията на Добата се поразкърших ...




    накрая изтървах мотора ,ама нали ми е сефте

    Добата не ми се смя много ...



    продължихме - някои скучаеха...




    ...от други се лееше пот...




    от тук нататък не ми се говори....кал,кал,кал...

    пробивахме си път през драки -тук дори Добата едва издрапа в калта...


    ,,основен''път,почивка и хайде в дерето...


    предното колело отказа да се върти ...








    ох...излязохме на ,,магистрала''...


    МЕС-ното население...


    към морето...


    ...геройска снимка...(полегнах само веднъж..)...


    ,,магистралата'' завършваше с едно стръмно,изядено от водата спускане...
    не ми пукаше ,щото и на кълбо ,пак щях да стигна асфалта ...


    на,,ПОДА'' изядохме всичката им храна и им изпихме всичката бира...


    ..у дома...






    това е ....
    ПП Тавата пак се ,,отцепи...''
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

  • #2
    От: BMW R 1200 GS VS HONDA CR 85

    О днеска и ние чертахме покраи Шкорпиловци и Бяла. Както на места беше супер приятно и мекичко за каране, така доидеше ли някоя поляна ставаше кошмар, твърдо като асфалт и с едни напречни бабунки, отвратително!!!! А както гледам май вече се оглеждаш и за леко ендуро. Прав ли съм?

    Странното е че дори и със Супертенерето като съм пак се кефя като карам из горите. Има ли го това удоволствие при теб или предпочиташ джипа?
    Иван Маринов
    Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
    ЕНДУРО ВАРНА

    Коментар


    • #3
      От: BMW R 1200 GS VS HONDA CR 85

      Направо си плачеш за скакалец - на тоя туч мястото му хич не е там, само се мъчиш с него и спъваш на детето карането

      Коментар


      • #4
        От: BMW R 1200 GS VS HONDA CR 85



        Евала..

        Коментар


        • #5
          От: BMW R 1200 GS VS HONDA CR 85

          VaHko , днес се позавъртях пак в района (дали не видях машините ви СТ. Оряхово?),но беше изсъхнало ,а вчера беше .....Удоволствието на джипа е различно,но в крайна сметка си намирам адреналина.Важен е оффроуда -с мотор с джип....Таргата ,казваше ,,Янкооо, да не съм ти джип..." И с мотора няма да е по-различно .Проблема е в главата ми ,а не в МПС-то .И с голямото ,,Прасе'' кефа си е налице ,само дето излиза много скъпо... затова се оглеждам за нещо на диета .
          ЗМей, с този туч се кефя не помалко ,защото е трудно и че за целия ден не паднах ( само едно полягане и един пушещ съединител) , а на детето карането винаги ще го спъвам - на светлинни години е пред мен .За него карането на мотокрос и ендуро с ГПС и горите е ежедневие .Живеем на сред гората и с това се забавлява детенцето . Скакалец? ще си взема ,ама хем ми се иска нещо ефтинко и неглиже ,хем нещо по-така ми се иска ще видим ,какво ще измъдря ...и дано жената не разбере какво съм намислил ...
          Jam , имаше много по-интересни моменти ,ама тогава не ми беше до снимки ....
          Е ,как никой не попита защо мотора е с найлон.... ?
          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
          0899187766

          Коментар


          • #6
            От: BMW R 1200 GS VS HONDA CR 85

            Аз го видях найлона, ама викам да си мълча
            Може би си го сложил с цел да не се цапа/драска ?
            .

            Коментар


            • #7
              От: BMW R 1200 GS VS HONDA CR 85

              Дам ние сме били. Сигурно 2 часа седяхме да чакаме ремаркето, че едното атв се удави в един от каналите из нивите. Както и да е. Вземай някой скакалец и се мятай по горите и ти с нас от време на време. Хем и с малкия по-лесно ще движите.
              Иван Маринов
              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
              ЕНДУРО ВАРНА

              Коментар


              • #8
                От: BMW R 1200 GS VS HONDA CR 85

                В него район си е фън като е мокро.
                На джулая ми отне 2(два) часа, да сляза до Кара дере. И само две-три полягания. Валеше дъжд. Като слязах долу, дъжда спря

                Коментар


                • #9
                  От: BMW R 1200 GS VS HONDA CR 85

                  Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                  ....................................................
                  Е ,как никой не попита защо мотора е с найлон.... ?
                  Е .... презервативи трябва да се ползват ... винаги!
                  Току виж .... баварията прихванала някоя венерическа в гората ....
                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • #10
                    От: BMW R 1200 GS VS HONDA CR 85

                    ,,Баварията'' не се плаши от венерически... хванала е по -страшно нещо - МЕН
                    Найлона наистина е да спся боята,ама си мислех ,че майтапите ще почнат първо заради найлончето ....
                    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                    0899187766

                    Коментар


                    • #11
                      От: BMW R 1200 GS VS HONDA CR 85

                      Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                      ..Найлона наистина е да спся боята...
                      Брат не ми и мина през акъла че найлона е за боята.. Ако трябваше да го вкарам в гората това голямо бубу, щях да съм го тапицирал две ръце рифелова ламарина + една "боди" за ходова част.

                      Браво за мерака, но ако се метнеш на една 450 кубикова метла ще се почустваш като Бат Бойко след спечелени избори.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X