Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Накратко

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Накратко

    Хубаво приключение. Много ми хареса срещата с бабата и разказа.
    LZ2NKM

    Коментар


    • #17
      От: Накратко

      Хубава разходка. Надявам се скоро да се оправи и машината,а за подобни запустели храмове може само да съжаляваме . За жалост божите служители растат само на шкембета и трудно вдигат глави от тежеста на дебели ланци по вратовете,но..........................един гледа от горе и вижда всичко.

      Коментар


      • #18
        От: Накратко

        Хубава разходка. Мария, благодаря, че я сподели с нас!
        Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

        Коментар


        • #19
          От: Накратко

          Много увлекателно, както може само Мария да го опише Може да представлява интерес за теб, някое от тези две места:

          - Заличената столица на Тъмръшката република (ама там си е май доста изследователска работа да се намери набързо)
          или
          - Останките от крепост Чертиград в близост до доста живописното с. Лопян

          И аз да ида там, надали ще успея да го опиша толкова увлекателно и хубаво
          Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

          Коментар


          • #20
            От: Накратко

            Мария, ходиш на уникални места, които не са интерес за типичния турист!
            Вземи поствай тракове до тях... аз лично бих отишъл на поне половината.
            You'll never find out - I got no key hole....

            Коментар


            • #21
              От: Накратко

              Благодаря за прекрасното приключение споделено с нас!
              LZ1ZAH

              Коментар


              • #22
                От: Накратко

                Хората от тези села са известни като безбожници. В близкото Елов дол даже църква си нямят.Много партизани са излезли от там.
                Хареса ми това което си написала.

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от Чичка Преглед на мнение
                  Много увлекателно, както може само Мария да го опише Може да представлява интерес за теб, някое от тези две места:

                  - Заличената столица на Тъмръшката република (ама там си е май доста изследователска работа да се намери набързо)
                  или
                  - Останките от крепост Чертиград в близост до доста живописното с. Лопян

                  И аз да ида там, надали ще успея да го опиша толкова увлекателно и хубаво
                  По едно време доста четях за Тъмръшката република и имам представа за историята и къде се намира, но за там си трябва оранизация, аз с мотора не мога (ходенето пеша не е проблем), но си трябва компания. Ако си сформираме групичка за една такава разходка защо не?

                  Първоначално публикуван от ili4 Преглед на мнение
                  Мария, ходиш на уникални места, които не са интерес за типичния турист!
                  Вземи поствай тракове до тях... аз лично бих отишъл на поне половината.
                  Илич, проблемът с траковете е, че не ползвам ГПС. ГПС-те са чудесни играчки за момчета, но според мен лично ни отнемт способността да се ориентираме сами и губя представа къде съм. Пътувам само по обикновенни карти, а местата намирам с четене на материали за тях и с питане. Случвало се е не веднъж и да не успея да намеря търсеното .
                  С удоволаствие ще обясня на всеки, който се интересува как да стигне.
                  Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Накратко

                    Първоначално публикуван от Мария Преглед на мнение
                    По едно време доста четях за Тъмръшката република и имам представа за историята и къде се намира, но за там си трябва оранизация, аз с мотора не мога (ходенето пеша не е проблем), но си трябва компания. Ако си сформираме групичка за една такава разходка защо не?
                    Аз съм първия кандидат за подобна групичка. Имам си и ГПС, но няма да го вадя преди да се загубим
                    "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                    Gabriel Garcia Mаrquez

                    Коментар


                    • #25
                      От: Накратко

                      Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
                      Аз съм първия кандидат за подобна групичка. Имам си и ГПС, но няма да го вадя преди да се загубим
                      Утре прогнозата за времето ми се струва приемлива, само дето ще е кално в гората.
                      Нашата групичка е 2+1
                      Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Накратко

                        Отново уникален репортаж за малкоизвестно място.
                        Благодаря .
                        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                        Коментар


                        • #27
                          От: Накратко

                          Уникални снимки. Благодаря. Май е време да зглобя АТВто.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Накратко

                            Първоначално публикуван от Мария Преглед на мнение
                            Утре прогнозата за времето ми се струва приемлива, само дето ще е кално в гората.
                            Нашата групичка е 2+1
                            Аз по-скоро мислех за другия уикенд... Тоя сме в Париж и още в първите часове се натрясках с червено вино
                            "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                            Gabriel Garcia Mаrquez

                            Коментар


                            • #29
                              От: Накратко

                              За утре едно превземане на Тъмръшката република? Само дето нашата групичка рискува да се окаже малко големичка...
                              "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                              Gabriel Garcia Mаrquez

                              Коментар


                              • #30
                                От: Накратко

                                Просто страхотен разказ и една великолепна разходка сте си направили, Мария! Благодаря ти за страхотната тема!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X