Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Албания 2019

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Албания 2019

    Здравейте . Сигурно съм последния , който е открил Албания , но понеже ме впечатли ще кача някоя и друга снимка . Ден 1 : Самоков - Дебър - Bujtina Gjana . (това последното е мястото за спане , което избрах ) . Мога да кажа , че не сбърках . Приветливи домакини , вкусна храна , чисти стаи .

  • #2
    От: Албания 2019

    Идеята за пътепис е добра.
    Очакваме да видим и снимките.
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • #3
      От: Албания 2019

      Някой трябва да помогне! Човеът е нов във форума. Бая време ще му трябва да напише пътепис.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #4
        Втори опит :
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #5
          Май се получи . Ден втори :
          С любезното съдействие на Дулейман ( домакина ) резервирахме билети за ферибота Фиерца- Коман . С пристигането на ферибота леко се напрегнах . Типично по български цената се оказа маалко по-различна от казаната по телефона . Това беше единствената ситуация , която ме напрегна в Албания . Като цяло хората са приветливи и дружелюбно настроени . За тези , които не знаят , ферибота е единствената връзка между Фиерца и Коман . Пътуването с него си струва всяка стотинка .
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #6
            След два часа на лодката се отправихме към крайната точка за деня , Buni i Bajraktarit ( горещо го препоръчвам ) . Та малко снимки от маршрута Коман - Байрактарит .
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #7
              Мястото е страхотно , храната чудесна , има обща баня ( лъсната до блясък ) , бунгалата са малки , но с перфектни легла и завивки . От там продължава черен път до Тет , но аз с ямахата нямах възможност да продължа до там . На сутринта след медитация и закуска трябваше да продължим :
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #8
                ....беше време за тръгване . Посоката - Улцин , Черна гора . Стария град е хубав . Има дълга плажна ивица . Мен лично морето не ми е слабост . Малко плаж , малко разходка и дойде време за тръгване сутринта . Това беше най-живописния път от пъруването . Улцин - Тамаре - Копаоник . Струва си човек да го кара отново .
                Прикачени файлове

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X