Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мото Мароко 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мото Мароко 2011

    След дълга борба успях да кача филмчето за пътуването ни с Дафин до Мароко. За тези, които се радват на бърза връзка и имат голямо търпение , пожелавам приятно гледане !

    http://htftp.offroad-bulgaria.com/Luke/

  • #2
    От: Мото Мароко 2011

    Хубав филм. Благодаря. Много интересно се е получило с този глас зад кадър. А фразата, която ме разсмя е "И сега как го вадиме!? По същия начин?"

    А защо темата е във форум Европа?
    LZ2NKM

    Коментар


    • #3
      От: Мото Мароко 2011

      Много приятно филмче
      Поздрави

      Коментар


      • #4
        От: Мото Мароко 2011

        Лъчо, нямаш ли качен някъде филма в по-компресиран формат.....
        Yamaha XT​M600E '98
        Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

        Коментар


        • #5
          От: Мото Мароко 2011

          Лъчо, поздравления. Филмчето е много интересно.

          Коментар


          • #6
            От: Мото Мароко 2011

            Еее, все пак някои успяха да го източат филмчето ! Благодаря за хубавите отзиви ! Имах и по-компресирана версия . Ще пробвам да я кача.
            Може би не трябваше да е в "Европа" .

            Коментар


            • #7
              От: Мото Мароко 2011

              Супер е филмчето. Браво и догодина пак!
              Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

              Коментар


              • #8
                От: Мото Мароко 2011

                Благодаря за споделянето!
                Супер сте си прекарали. Пожелавам още много подобни пътувания.

                Коментар


                • #9
                  От: Мото Мароко 2011

                  Интригуващо е филмчето. А пътеписа кога ще напишеш? Чакаме си го като обещан, да знаеш. Искам да видя и вашата гледна точна, защото Драйвера въобще не беше очарован от Мароко. Интересно ми е как сте го усетили вие. Не че не може да разкажеш и на живо на някоя сбирка в Сряда де, ама пътеписа си е пътепис. Като забравиш някой детайл ще го отвориш и ще си го прочетеш.
                  Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мото Мароко 2011

                    Първоначално публикуван от Ilarioncho Преглед на мнение
                    ... защото Драйвера въобще не беше очарован от Мароко. ..
                    Ако става въпрос за Люси, той не караше ли шосейка ?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мото Мароко 2011

                      Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                      Ако става въпрос за Люси, той не караше ли шосейка ?
                      Не, не е шосейка, направо си е презокеански лайнер
                      Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мото Мароко 2011

                        Аз се срещах с Люси след пътуването . Той сподели , че слизайки в от ферибота в Танжер са преживяли остър културен шок. Групата им е била от няколко мотора Honda Goldwing и изглежда някои от участниците не са били посещавали арабска страна и са били неподготвени. Най-вълнуващащто им преживяване било да видят как щастлив арабин се промъкнва между моторите им , държейки агнешки глави , от които капело кръв . След като поразгледали , помирисали , видели трафика в Танжер , дружно решили да се връщат още същата вечер. Нашата програма с Дафин предвиждаше да стоим далеч от големите градове , където определено не е за мото туризъм. Чарът на Мароко е планините, пустинята и океана. С малки изключения съм приятно изненадан и от хората. Имаше го и момента с туриста - касичка , но в най-затънтените места срещнахме бедни , гостоприемни и честни хора . Колкото по-туристическо е мястото , толкова повече потриват ръце като те видят. Ако някой друг реши да тръгне в тази посока, ще препоръчам да постъпи като нас. Хубави места може да се видят и без да се правят нашите екстремни изпълнения по черни пътища. На мен обаче тази част от пътуването ми хареса най-много. На пясъка стъпихме само за емоцията. За това бяхме крайно неподготвени. Все пак тежък шосеен мотор като Goldwing ми се струва неподходящ за Мароко, дори да стоиш само на асфалта.

                        Илко , сори ама за пътепис няма времеви ресурс. Аз даже напоследък трудно намирам време за каране изобщо. То работа, жена , 3 деца, любовница , на края за кое по-напед ?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мото Мароко 2011

                          позволих си да кача клипа в youtube http://www.youtube.com/watch?v=FnEn1_ukojc

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мото Мароко 2011

                            Много благодаря за Youtube !

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мото Мароко 2011

                              Първоначално публикуван от Luke Преглед на мнение

                              Илко , сори ама за пътепис няма времеви ресурс. Аз даже напоследък трудно намирам време за каране изобщо. То работа, жена , 3 деца, любовница , на края за кое по-напед ?
                              За любовницата !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X