Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София - Кейп Таун 2010 - THE END

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: София - Кейп Таун 2010 - THE END

    Прекрасно, но за сьжаление свьрши .Вече сьм нетьрпелив да изгледам и видеото, което Мони подготвя.И още ведньж ГОЛЕМО МЕРСИ за полежения труд и отделеното много време /много, много, колко да е много/.

    Коментар


    • #17
      От: София - Кейп Таун 2010 - THE END

      Какво да кажа?Просто благодарим на Бойко за прекрасния пътепис и вярвам ,че ще продължите да преследвате мечтите си така успешно!!!
      Успех момчета!!!!
      Очакваме с нетърпение и Мони.
      [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

      Коментар


      • #18
        От: София - Кейп Таун 2010 - THE END

        Вече го писах, но не мога да не го повторя - възхищавам се на методичността с която се появяваха разказите. Много благодаря за отделеното време и усилието да споделите с всички преживяното. С нетърпение очаквам и видеото. Ако се появи пътеписа на книга, ще си я купя.

        Пожелавам още много щастливи километри по широкият бял свят и на двамата.

        Коментар


        • #19
          От: София - Кейп Таун 2010 - THE END

          Благодаря за споделеното с нас.
          Така и аз пътувах с Вас.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #20
            От: София - Кейп Таун 2010 - THE END

            Да определено беше нещо уникално! Никога не съм чел пътеписи преди и нямам база за сравнение, но първия ми беше уникално увлекателен и наистина се потопих в атмосферата! Чакам и аз филма с нетърпение!
            GSM: 0898 554713
            Уебсайт: BULEXTREME.com

            Коментар


            • #21
              От: София - Кейп Таун 2010 - THE END

              Малко снимки от посрещане. Първа снимка - Мони се чуди, когаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:PIC_2003.jpg
Прегледи:1
Размер:162.2 КБ
ID:5225765 ще е първи полет за Африката?

              Коментар


              • #22
                От: София - Кейп Таун 2010 - THE END

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PIC_2005.jpg
Прегледи:1
Размер:78.2 КБ
ID:5225766 А Бойко не се чуди, бърза да испие една бира и да хване същият полет назад!

                Всичко това е майтап, разбира се. Бойко, кротичко си превеждам на руски твой пътепис. Нали мога да го пратя само на мои приятели, за да ги амбицирам!

                Коментар


                • #23
                  От: София - Кейп Таун 2010 - THE END

                  Благодаря че ме заведохте до Южна Африка. Отложихте с известно време пътуването ми дотам.
                  LZ2NKM

                  Коментар


                  • #24
                    От: София - Кейп Таун 2010 - THE END

                    Бойки,Мони,аз не мога да разбера що за хора сте?Кому беше нужно да си губите времето из тези пущиняци,че и то за два месеца и половина?Аз не виждам нищо впечатляващо във вашето пътешествие.Ако това пътуване е било част от новата програма на диетлозозите ви:Как да отслабнем за 90 дни.....добре,..това го разбирам.Въпреки това оценявам медения ви месец ако причината е "мъжките ласки"които сте избрали или просто се придържахте към модата която властва напоследък.
                    Всъщност ...като се замисля,вие сте от онези пътешественици ,които вдъхновяват и карат хората да вярват,че "невъзможното"е само страх и илюзия.
                    Благодарим ви ,че бяхме част от това витално африканско пътешествие.
                    !!! Да ни е честито новото африканско семейство.Горчиво!

                    Коментар


                    • #25
                      От: София - Кейп Таун 2010 - THE END

                      Чудих се кога някой ще подхване темата и ето че Тоци не закъсня.
                      Само трябва да уточня нещо. С Мони си беше голям купон, а подареното от него бельо е в резултат от безизходицата, в която бях изпаднал и от друга страна грижа за Преслав, тъй като бяхме с него в една стая, а е всеизвестно какъв аромат щеше да се носи, ако не си сменям гащите 10 дни.
                      И още едно уточнение. Въпреки широко разпространената и навлизаща в нашето ежедневие мода ние сме против нея, тъй като за този маршрут си трябват здрави китки. Меките щяха да каталясат още в Турция.
                      И още - впечатляващото в това пътуване сме само ние. Решихме да тръгнем за да имаме възможност да покажем на повече хора колко сме хубави, като ни гледат снимките и така да си подсигурим бъдещето ако евентуално нашите съпруги вземат решение, че вече сме им омръзнали с нашите детски мечти.

                      Горчиво !

                      Коментар


                      • #26
                        От: София - Кейп Таун 2010 - THE END

                        Страхотно пътешествие и приключение, възхитен съм!
                        В Африка изглежда много хубаво, ще се постарая някой ден и аз да отида хе-хе
                        Сякаш най-много ми хареса в Судан, Танзания, Кения, Намибия и естествено Южна Африка със нос Добра надежда и Иглен нос.
                        А също и сафаритата в резерватите и възможността да се видят всички тези диви животни съвсем отблизо, невероятно...
                        Пътеписът и снимките наистина са много хубави, пожелавам ви все такива големи и интересни пътешествия и занапред
                        Човекът е човек, когато е на път...

                        Коментар


                        • #27
                          От: София - Кейп Таун 2010 - THE END

                          Тя Африка си е там. Много е готина. Всичките тези сафарита и резерватите с животните са си там, и забележителностите са си там, но гъдела, и тънкият момент, е че Мони и Бойко се качиха на моторите си, и отидоха там... Едно е, да хванеш самолета, да преспиш в три, или четиризвезден хотел, а на другият ден екскурзоводката да ви отведе в резервата за фото-сафари... А съвсем, ама съвсем друго е, да се качиш на мотора си и да минеш близо 18000км в жега, дъжд, и студ по всякакви пътища, и пак да ги видиш тези резевати и забележителности.
                          За това им се кефим на Мони и Бойко, и за това, аз им казвам "ЕВАЛА МОМЧЕТА, ГОЛЕМИ СТЕ", а не за това че са снимали из Африка.
                          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                          Златомир Попов - Forry

                          Коментар


                          • #28
                            От: София - Кейп Таун 2010 - THE END

                            Много благодаря и на двамата, че ни направихте спътници на задните си седалки. Каквото и да напиша ще е малко. Продължавайте да следвате мечтите си и да ни радвате с пътеписи за сбъдването им!
                            Женя Вълчанова 0888272565

                            Коментар


                            • #29
                              От: София - Кейп Таун 2010 - THE END

                              Бойко, не мога да се начета на пътеписа и да се нагледам на снимките!
                              Африка и на мен ми е мечта, за изпълнението на която ми липсват няколко дребни нещица.
                              Лека полека ги набавям, само с времето незнам как ще се разбера - трябва ми ...поне година.
                              Някой да има излишна година?
                              ...иии така!

                              Погледнах Африка през твоите и на Мони очи.
                              Усетих я от снимките и разказа, но това не ме успокои, а още повече ме запали и обезсъни.
                              Явно човек не може да усети Африка на дози, просто трябва да се гмурне там и ... после не се знае... може и да остане африканец завинаги.

                              Страшно ценно е че двамата започнахте и завършихте такова пътешествие като приятели!
                              Дано винаги така да си остане!
                              Благодаря за споделеното!!

                              .... уникално е усещането да гледам вашите снимки и да чета пътеписа заедно с един друг пътепис "Да прекосиш Африка" на Александър и Соня Пусен.
                              Препоръчвам комбинацията на всички.

                              п.п. Мони, няма ли обаждане от студиото в Холивуд? Да не са осветили лентата.

                              Коментар


                              • #30
                                От: София - Кейп Таун 2010 - THE END

                                Бойко, Мони, аз все отлагам да напиша благодарностите, защото си мисля, че току виж сте извадили още нещо и да го добавите... Малко стана като приказка без край... Ще спестя суперлативите, само ще отбележа, че подобен материал не съм чел отдавна..., ако имаше Африкански съюз, би трябвало да ви връчат най-високо отличие за посланическата ви мисия...
                                VPetrov.photography

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X