Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътят до коприната през Байконур (Казахстан) и Днепър (Украйна) до дома

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Пътят до коприната през Байконур (Казахстан) и Днепър (Украйна) до дома

    Браво Димо !!!
    Чакаме продължението
    Относно Байконур - наскоро приказвах с приятел - руснак, живял дълго време в затворено градче... Та основното, което го е впечатлявало там било подобни на тази случки: влизаш в тролея и виждаш двама дрипави старци. Но като се заслушаш, разбираш, че дядковците са ракетни специалисти, които решават фундаментални научни въпроси по пътя към работата си
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • #32
      От: Пътят до коприната през Байконур (Казахстан) и Днепър (Украйна) до дома

      Благодаря за разказа, сега го открих, но е уникален.
      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

      Коментар


      • #33
        От: Пътят до коприната през Байконур (Казахстан) и Днепър (Украйна) до дома

        И аз намерих темата днес, и с удоволствие я изчетох!! Благодаря за описаното

        Коментар


        • #34
          От: Пътят до коприната през Байконур (Казахстан) и Днепър (Украйна) до дома

          Поглеждам от време на време в темата и продължавам да чакам края на разказа за Байконур. Чел съм много за там, но друго е разказ на "наше куче". При това добър разказвач.

          Коментар


          • #35
            От: Пътят до коприната през Байконур (Казахстан) и Днепър (Украйна) до дома

            Димо много благодаря за разказа, така ме грабна все едно съм бил с теб. Чакам завършека с интерес.

            Коментар


            • #36
              От: Пътят до коприната през Байконур (Казахстан) и Днепър (Украйна) до дома

              Пак дойде време да наобиколя темата. Почвам да се замисля с какъв бакшиш да съблазня Димо да довърши разказа за Байконур. А и за пътя от там до България някоя дума да сложи пак ще е интересно. Сигурен съм.

              Дайте идея!

              Коментар


              • #37
                От: Пътят до коприната през Байконур (Казахстан) и Днепър (Украйна) до дома

                Аз продължавам да поглеждам от време на време и да чакам. Като гледам, без бакшиш няма да стане. Тия които познават Димо, да казват с какво можем да го съблазним да довърши.

                Коментар


                • #38
                  От: Пътят до коприната през Байконур (Казахстан) и Днепър (Украйна) до дома

                  Непоклатим е. Абсолютно неподдатлив на корупция за такива сериозни неща.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Пътят до коприната през Байконур (Казахстан) и Днепър (Украйна) до дома

                    Няма човек, който да не може да се подкупи - просто не е намерено това, което ще го отклони към клавиатурата и директорията със снимките.

                    С риск за "фризер" предлагам като бакшиш един пътепис от 1932 година от хаджилък до Божи Гроб. Имам го целия. Ако Димо довърши разказа за Байконур, публикувам целия пътепис. Сега малко мостра за преценка дали си заслужава:

                    Събота – девети април.
                    Всички поклонници сме в Бургас. Повече от двеста и тридесет души поклонници се движат в града и всеки гледа да си купи най-необходимите неща. Още от два часа след обяд тълпи се движат към пристанището, където парахода „Фердинанд” ги чака. Там са водителите на всички групи – Михайлов, Цървулков, Борис Рамзов и синодалният представител епископ Харитон.
                    Към четири часа идването на групите бе привършено и всички сме пред парахода, при слабо валене на дъжд напускаме митницата и на групи, на групи се качваме на парахода и всеки заема мястото си определено от агенцията. Точно в девет часа вечерта парахода тръгва – всички са на колене за молитва – благодарят на бога, че ги е удостоил с тая голяма чест и го молят да им бъде покровител при пътуването.

                    Карай с парчето за преценка, ако харесвате мострата - условията са веднага го публикувам след довършването на разказа за Байконур. А как ще уговорите Димо, си е проблем на познаващите го.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Пътят до коприната през Байконур (Казахстан) и Днепър (Украйна) до дома

                      Х-хм..,радвам се, че никога не се изкуших да публикувам някоя моя екскурзия..
                      Това не е приключение, не е изпитание, това е извращение със духа и тялото.., всички сме като пеленачета пред теб.
                      Възхищавам ти се (а-ха и на още няколко от форума)..,

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X