Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На 2 колела за месец.Планувано пътешествие!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • На 2 колела за месец.Планувано пътешествие!

    Здравейте! Всяка година "зареждаме емоционалните си батерии" с някое откачено пътуване. След като щурмувахме с половинката ми вътрешноста на Сахара,Египет,Мароко,Гибралтар,Испания,Йордания и какво ли не...тази година плануваме мото обиколка на Турция в края на м.Май. Бих бил благодарен на всеки който който вече е посетил с мотор Турция и може да ми даде полезен съвет, координат, забележителност и информация. А аз от своя страна обещавам да се отплатя със снимки,че и дори филм за пътуването.
    Благодаря!
    Последно редактирано от boiko73; 06-04-10, 02:38.

  • #2
    До: На 2 колела за месец.Планувано пътешествие!

    http://forum.offroad-bulgaria.com/fo...play.php?f=445
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=63464

    Ako се по разтърсиш, ще намериш и още,има бая писано.
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

    Коментар


    • #3
      До: На 2 колела за месец.Планувано пътешествие!

      Препрочел съм всичко преди доста време и работим по логистиката която е изключително важна.И тъй като по голямата част от маршрута ни ще премине през Анадолската част за която съм събрал значителна информация(която никога не е достатъчна разбира се,защото "местните" са най актуалния google пътеводител),а друга част ще бъде през остров Самос,Родос та до Атина и обратно.Знаели някой как стои преминаването от Кушадъсъ до Самос с митническите власти?Бих предпочел "живия контакт"с някой от преминалите дори и частично по трасето.Няма ли ден,в месеца или месец в годината,където мото пътешествениците да се събират на интелектуално-адвентчърска сбирка?

      Коментар


      • #4
        До: На 2 колела за месец.Планувано пътешествие!

        Има сбирки .... всяка сряда. Много интелектуални и .... бирени ...

        Ама последната кръчма я затвориха и сега трябва да видиш къде е сбирката.....
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #5
          До: На 2 колела за месец.Планувано пътешествие!

          Дон Домата на улица Велчо Атанасов! днес след 18:30.
          Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

          Коментар


          • #6
            До: На 2 колела за месец.Планувано пътешествие!

            Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
            Има сбирки .... всяка сряда. Много интелектуални и .... бирени ...

            Ама последната кръчма я затвориха и сега трябва да видиш къде е сбирката.....
            Това,че са я затворили кръчмата е...притеснително.До скоро.

            Коментар


            • #7
              До: На 2 колела за месец.Планувано пътешествие!

              Първоначално публикуван от tozzidozzi Преглед на мнение
              Препрочел съм всичко преди доста време и работим по логистиката която е изключително важна.И тъй като по голямата част от маршрута ни ще премине през Анадолската част за която съм събрал значителна информация(която никога не е достатъчна разбира се,защото "местните" са най актуалния google пътеводител),а друга част ще бъде през остров Самос,Родос та до Атина и обратно.Знаели някой как стои преминаването от Кушадъсъ до Самос с митническите власти?Бих предпочел "живия контакт"с някой от преминалите дори и частично по трасето.Няма ли ден,в месеца или месец в годината,където мото пътешествениците да се събират на интелектуално-адвентчърска сбирка?
              За това пътуване Димо най-точно ще ти разкаже откъде и как. Ела довечера на сбирката и ще говорите.

              Коментар


              • #8
                До: На 2 колела за месец.Планувано пътешествие!

                Ето тук две пътувания из Турция и от мен, които трябва да я обхващат долу-горе цялата:

                Мото Турция 2009

                Мото Турция 2008

                Ако имаш конкретни въпроси, питай.
                Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                Коментар


                • #9
                  До: На 2 колела за месец.Планувано пътешествие!

                  Благодаря за пътеписите.Няколко пъти съм ги препрочитал и с ми все така интересни и пленяващи.Издирвам информация са преминаване с ферибот или "водно колело"от Кушадъсъ до о.Самос,или Бодрум-Родос,Мармарис-Родос.Цени,разписани и каквото дойде.Благодаря за пътеписите.

                  Коментар


                  • #10
                    До: На 2 колела за месец.Планувано пътешествие!

                    От Мармарис до Родос има катамаран, но е пътнически. Тръгва сутрин около 09.00 часа и след обяд около 17.00 часа тръгва от Родос. Да прекараш мотор може би само от Бодрум ще се получи.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X