Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътуване в Русия до Сибир.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Пътуване в Русия до Сибир.

    Наистина много хубава новина. Само ме притесни това, че август месец ще го видим на мотора. Аз изкарах 5 години без мотор и да кажа, че не се умира от това. Владич, умната пък за мотора има време.

    Коментар


    • До: Пътуване в Русия до Сибир.

      Бързо оздравяване, каквото и да кажа, който не го е изпитал , не знае за какво става въпрос.. 10 ти месец куцам и ме боли ... но утре тръгвам на път. Стискам ти палци !

      Коментар


      • До: Пътуване в Русия до Сибир.

        Бърза рехабилитация, Владич !!!

        Сибир и мотора няма да избягат.

        Коментар


        • До: Пътуване в Русия до Сибир.

          Браво Владич,
          най-трудното мина, сега ще ти е по-спокойно, като си в къщи.
          Почини си от болницата, порадвай се на приятелите и докато се усетиш, ще е дошло време за рехабилитация.
          Стеб сме и стискаме палци.
          По-добре мъртъв, но пич,... отколкото жив скапаняк!...

          Коментар


          • От: Пътуване в Русия до Сибир.

            Започнах да се мъча да ходя с патерици вчера... То не било никак лесна тая работа. Пък и аз така съм омекнал след 65 дена лежане, че само след 10 метра ходене вече се задъхвам. Успях и да падна един път с тия патерици по гръб на плочите.... Помислих, че пак счупих, или разместих нещо и си викам "Край, отиде лежане до Нова година", но се разминах само с две синки по гърба и задника... Значи добре съм зарастнал...
            Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
            Златомир Попов - Forry

            Коментар


            • От: Пътуване в Русия до Сибир.

              Браво Владич!!
              Те, и бебетата така почват ....
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • От: Пътуване в Русия до Сибир.

                Стискам ти палци..

                Коментар


                • От: Пътуване в Русия до Сибир.

                  Малеееее, като знам на мен кво ми беше след само 30 дена лежане ...

                  Стискай зъби, Владо, и мачкай напред - ти го можеш !

                  Коментар


                  • От: Пътуване в Русия до Сибир.

                    Започнах да ходя по малко с патерици. 65 дена лежах преди да се вдигна на патериците. То с тях ходя по 5-10 минути и после пак лежа, но нали вече не е чисто лежане...
                    Продължавам подготовката за това пътуване за лятото на 2011 година. Мисля че ще убедя още двама да дойдат с мен тогава, та агитката да е по-голяма. Те са доста по-млади от мен и със сигурност много ще се развълнуват от сибирячките.
                    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                    Златомир Попов - Forry

                    Коментар


                    • От: Пътуване в Русия до Сибир.

                      "Старость - не радость!" ( С). На старите хора като нас бавно всичко зараства, уви. Аз след три месеца лежане, понеже тогава бях на 24 години, първи ден едва успях с патерици да отида до прозореца в болнична стая, а на следващият ден избягал в киното за километър и кусур от болницата! ;-)
                      Няма страшно, ще се оправиш.

                      Коментар


                      • От: Пътуване в Русия до Сибир.

                        Първоначално публикуван от Sibirski
                        Владич, тази мома много усердно пита за теб, ще идваш ли?
                        След поредното запитване, Влади премина от екстензивно, към интензивно възстановяване:



                        Сега се разправя с пазарджишките кучки, да се готвят сибирските.
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар


                        • От: Пътуване в Русия до Сибир.

                          Те са му отдавно се наточили! Нека само оздравее, те ще го оправят там, барабар с мотора му!

                          Коментар


                          • От: Пътуване в Русия до Сибир.

                            Още не мога да се кача нито на мотора, нито на параплана, нито на колелото, но правя планове. Другата година лятото твърдо ще бръмчим из Сибир, ако сме живи и здрави...
                            Джорка, каква гадна снимка си ми качил... Поне да бях "глътнал" корема...
                            Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                            Златомир Попов - Forry

                            Коментар


                            • От: Пътуване в Русия до Сибир.

                              Ама пък беше крайно време да се качи твоя снимка за да се радваме, че се възстановяваш. Владич стискам палци скоро да можеш мотора и на задна гума да го караш.

                              Коментар


                              • От: Пътуване в Русия до Сибир.

                                Благодаря за добрите думи, чак от Африка!!!!
                                Между другото успях да изтъркам от долу гумите на патериците от ходене, пробиха се и от вчера съм с нови гуми... Да се надяваме че до трети чифт гуми на патериците няма да опра.
                                Колата вече си карам, така че съм мобилен. Левият ми крак още не работи, но като го вдигна и сложа с ръка върху съединителя успявам да го натисна, и да карам.
                                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                                Златомир Попов - Forry

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X