Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране до Рибново ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Каране до Рибново ?

    Темата започва с изречение на Любо, класифициращо Турция като съседна, близка, но далечна страна. Момчета, (Мария, извинявай) аз също харесвам Турция, харесвам Родопите, обичам БЪЛГАРИЯ, но в същото време не мога да разбра какво се случва на това място - тук и сега:
    http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2009/...iat_planinata/
    Аполитичен съм, но помня че дори да не се занимаваш с политика, тя рано или късно ще се занимае с теб. Може би не е това правилната тема за изразяване на позиция, но не мога да остана безучастен! Всички сте пътували през тази планина, харесвате я, снимате я и присъства в плановете ви... Сега, обаче някой я използва! За какво? Форума е off-road и много от нас не биха останали равнодушни ако някой се опитва да слага рамки и да определя съзнанието. На 28-ми след "официалното" откриване на мото-сезона да направим кръгче до там и в снимки и разговори разберем какво мислят хората по темата?
    Последно редактирано от dsredkov; 18-03-09, 13:57.

  • #2
    До: До другия край на Турция с Африка Туин

    Първоначално публикуван от dsredkov Преглед на мнение
    Темата започва с изречение на Любо, класифициращо Турция като съседна, близка, но далечна страна. Момчета, (Мария, извинявай) аз също харесвам Турция, харесвам Родопите, обичам БЪЛГАРИЯ, но в същото време не мога да разбра какво се случва на това място - тук и сега:
    http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2009/...iat_planinata/
    Аполитичен съм, но помня че дори да не се занимаваш с политика, тя рано или късно ще се занимае с теб. Може би не е това правилната тема за изразяване на позиция, но не мога да остана безучастен! Всички сте пътували през тази планина, харесвате я, снимате я и присъства в плановете ви... Сега, обаче някой я използва! За какво? Форума е off-road и много от нас не биха останали равнодушни ако някой се опитва да слага рамки и да определя съзнанието. На 28-ми след "официалното" откриване на мото-сезона да направим кръгче до там и в снимки и разговори разберем какво мислят хората по темата?
    Дафине,

    Като гледам всичките простотии,които се случват около нас нищо чудно след една такава проява да ни причислят към някоя "партийка".

    Що се отнася до идеята като такава-адмирации.

    Поздрави
    търся си подписа....

    Коментар


    • #3
      До: Каране до Рибново ?

      Като наближат избори всички политици почват да вършат простотий, за да трупат имидж, според тях добър. И в този случай е така. Един глупав политик Яне Янев , на който не са му ясни обичаите в този край дрънка глупости, от там държавни институции почват да вършат други глупости. Обикалял съм страшно много тази планина във всичките и части, даже имам кум от такъв край. Абсолютно мога да твърдя, че живеят много добри и приветливи хора. За мен голяма част от техния начин на живот като отношения, порядки също ми е непонятен и не приемам много неща, но това всъщност няма значение. Хората там си се радват на живота, помагали са ми доста пъти, радват се на гости от други краища на страната и всичко си е добре. А това дето карат децата да викат ага в училище пак нещо е недоразбрано. Както навсякъде това си е просто техен диалект. Като пример аге е подобно на врачанското баце, просто обръщение.
      Относон пътуването абсолютно съм навит при възможност да се включа стига да мога да се справя с мотора.

      Коментар


      • #4
        До: Каране до Рибново ?

        Модератора ми прати линк че темата е активна от дълго време във форума. Не бях чел нищо по нея, но в случая изразявам гражданската си позиция, защото сме в БГ, защото от 2 години сме EU, защото помним шенгенското споразумение и всички импровизации, за да се сдобием с виза, защото обичам да пътувам и не понасям някои да ми слага рамки! Убеден съм че в правилата на форума има текстове за религиозна и политическа търпимост/разграничимост и затова отново подчертавам че позицията ми е изцяло против догмите и промиването на мозъци!

        Коментар


        • #5
          До: Каране до Рибново ?

          Ето я темата:
          Анатемосват българи в Българско село.

          Там са политическите анализи, позициите за и против ...

          А иначе можем да караме където си искаме ... все още. Няма кой да ни спре. Щом сте казали Рибново - Рибново!
          ______2
          Е = MZ

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X