Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До Байкал с Africa Twin

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До Байкал с Africa Twin

    Ето че пак дойде това време разделно когато се чудя в коя посока да тръгна? То не беше Китай, Казахстан, Монголия, навсякъде съзирам една конспирация на посланниците на тези страни. '' От нийде взорът, помощ не съзира". И тогава братската Руска страна ме приютява. Виза ми дадоха за една седмица, без каквито и да било пречки. Заминавам към Байкал, а до къде ще стигна , само Господ знае.
    Специално искам да благодаря на спонсорите за оказаната подкрепа, и да ги уверя че не са си дали парите напразно. Помощ на време е два пъти помощ! Тук трябва да спомена Христомир Николов и списание "Off-road", Димитър Стоянов и фирма " МТГ-Делфин", целия колектив на верига магазини " Мото Бум", както и Борис Трифонов( Шопа) за хубавите швейцарски масла започващи с "Мо" и завършващи на "рекс".
    По време на пътуването ще направя всичко възможно да понаписвам нещо в тази тема. Освен това ще подържам връзка с " наш" човек, който ще бъде моите ръце тук. След като се върна ще има подробен отчет за действията и бездействията ми.

    Пожелайте ми всичкия късмет на света, и дано се видим и чуем пак живи и здрави след един месец!!!
    http://forum-lines.ru/rez/ab75176.gif

  • #2
    До: До Байкал с Africa Twin

    Давай Любо с теб сме!!!

    Винаги си правил чудати и интересни пътешествия с невероятни пътеписи.

    Всички ти желаем много, много успех, безаварийно пътуване и благополучно завръщане!!!

    Коментар


    • #3
      До: До Байкал с Africa Twin

      Много успехи и от мен,и повече снимки.
      LZ1NBN

      Коментар


      • #4
        До: До Байкал с Africa Twin

        Ето с това смятам да мина около 16 000 км.
        Прикачени файлове
        http://forum-lines.ru/rez/ab75176.gif

        Коментар


        • #5
          До: До Байкал с Africa Twin

          Успех Любо.

          Коментар


          • #6
            До: До Байкал с Africa Twin

            На Добър Път!

            Коментар


            • #7
              До: До Байкал с Africa Twin

              Браво! Удачи!
              Аз моята мечта някога ще я постигна, въпроса е кога! До Владивосток ми се ходи! Ама с джип де!
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • #8
                До: До Байкал с Africa Twin

                Газ Пич
                “Който заменя свобода за сигурност, накрая губи и двете”.
                Б.Франклин

                Коментар


                • #9
                  До: До Байкал с Africa Twin

                  Привет!
                  Дружески желаю удачного путешествия!
                  Смысл дороги не в самой дороге, а в том, куда она приведёт!

                  Коментар


                  • #10
                    До: До Байкал с Africa Twin

                    Късмет Любо!
                    ______2
                    Е = MZ

                    Коментар


                    • #11
                      До: До Байкал с Africa Twin

                      Лелеее Любо, аз тия лепенки ти ги пратих за всеки случай, нямаше нужда чак всичките да ги слагаш по мотора...
                      А сега сериозно: давай газ, пожеланията са ясни!!!

                      Коментар


                      • #12
                        До: До Байкал с Africa Twin

                        Късмет!

                        Коментар


                        • #13
                          До: До Байкал с Africa Twin

                          По залез слънце, да пиеш една водка с червен хайвер на брега и за нас! Късмет!
                          Technical Rescue Direct - life lies in courage
                          http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                          Коментар


                          • #14
                            До: До Байкал с Africa Twin

                            Късмет и интересно пътуване.
                            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                            0888 315 794
                            LZ1UPI
                            A1 (Rh+)

                            Коментар


                            • #15
                              До: До Байкал с Africa Twin

                              Тук съм, върнах се !!! Това което планирах и подготвях цяла година, не се получи. Не се получи не защото съм се уплашил, изморил, отказал или нещо подобно. НЕ!!! Света в който живеем, ние , уж цивилизованите общества сме си го направили много неприятно място за живеене! Заради " търканията" между Русия и Грузия за Абхазия, пострадах аз. На Турско-Грузинската граница ме предупредиха че самите Грузински граничари не знаят как стоят нещата от другата страна. Абхазия едностранно е обявила независимост, Русия веднага издава руски паспорти на местните, въвежда огромна войска( под предлог че защитава свои граждани) и заемат позиции на 500 м. от грузинската територия. Те от своя страна отговарят със същото, но сравнението е като Давид срещу Голиат. За първи път ( и дано последен) се изправям срещу Руската военна машина. Поне това което успях да видя е потресаваща военна мощ! За техниката и въоръжението донякъде бях наясно, НО решителноста и твърдата убеденост че са прави, която се четеше в очите на руските войници направо ме убеди че тези хора могат да спечелят всяка война. В момента Русия и Грузия са в повишена бойна готовност. И аз трябваше да мина точно от там, пътя е един. Предложиха ми да се върна и да мина през Чечня или Северна Осетия. Без да се замисля им отказвам. Дали взех правилното решение? Имаше и друг вариант, Грузия, Азербайджан, Дагестан и Русия. Но ми трябваше виза за Азербайджан. След преценка на положението и възможноста изобщо да не върна, без никой да знае къде съм заровен, реших колкото се може по-бързо да се махна от този край на света.

                              P.S. Малко като си събера мислите, ще напиша за цялото пътуване.
                              http://forum-lines.ru/rez/ab75176.gif

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X