Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Егейска турция от 09.04 - 13.04.2015г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Егейска турция от 09.04 - 13.04.2015г.

    Трака в общи линии е:
    Гелиболу - Троя - Александрия Троада - Асос Руините - Трапезата на дявола - Бергама - Ефес - Домът на Дева Мария - Милет - Дидим - Памуккале ......
    връщането има няколко вариянта ще се реши на място.
    На някой да му се пътува?
    Знам, че пускам темата в последния момент, но не ми се пътува сам (човекът с който щяхме да осъществим това пътуване за съжаление се разболя) !

    ПП Всичко е подготвено до последния детайл, само трябва да се осъществи .....
    0887 246718

  • #2
    От: Егейска турция от 09.04 - 13.04.2015г.

    Моят план е за малко по късно... успех все пак, дори да си сам. Дано се намери някой за компания...

    Коментар


    • #3
      От: Егейска турция от 09.04 - 13.04.2015г.

      ..... заминавам при всички положения, исках някой за компания все пак не е за ден два! Вечер е скучно - особенно там с тази езикова бариера
      0887 246718

      Коментар


      • #4
        От: Егейска турция от 09.04 - 13.04.2015г.

        Вярно е късничко, особено като се има предвид, че излиза и извън стандартните почивни дни около празниците...
        Приятно пътешествие ти пожелавам.
        Времето според прогнозите за тези дни ще бъде с теб
        Враг усраине

        Коментар


        • #5
          От: Егейска турция от 09.04 - 13.04.2015г.

          С разрешение на Стефан, ще използвам темата му да отправя същата покана, за същия маршрут. Аз съм тоя карък, дето се тръшна болен точно преди да заминем. Така, че сега и аз ще го правя същото пътуване сам, но през периода 01.05 - 05.05.2014. Събират се 4 почивни дни по Гергьовден, които мисля да слея и с двата работни. Ако представлява интерес за някой колега, ще се радвам да си правим компания. Поздрави и безаварийно!
          BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
          LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
          Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

          Коментар


          • #6
            От: Егейска турция от 09.04 - 13.04.2015г.

            Първоначално публикуван от Сергей Янков Преглед на мнение
            С разрешение на Стефан, ще използвам темата му да отправя същата покана, за същия маршрут. Аз съм тоя карък, дето се тръшна болен точно преди да заминем. Така, че сега и аз ще го правя същото пътуване сам, но през периода 01.05 - 05.05.2014. Събират се 4 почивни дни по Гергьовден, които мисля да слея и с двата работни. Ако представлява интерес за някой колега, ще се радвам да си правим компания. Поздрави и безаварийно!
            Ами за малко да дойда! Мислех го това ..ама взеха , че ми подариха една почивка в Гърция за времето което е посочено! Другият път
            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

            Коментар


            • #7
              От: Егейска турция от 09.04 - 13.04.2015г.

              Миналата година се засякохме със Серго на границата след обиколка. Разменихме набързо преживяванията около петте дни дъжд, в които двете групи карахме. Тази година прогнозите са добри и се надявам да прекараме чудесно. Утре тръгваме три мотора, кола и джип първоначално в тази посока. Ще направим Kyme, Foca, Alabanda, Gerga, Lagina, Stratonikea, Labranda, Mugla, Knidos, Kaunos, Oinoanda, Oren Koyu, Tlos, Pinara, Sidima, Pidnai, Letoon, Patara, Xanthos, Simena, Bezirgan, Kyaneai, Kaş, Phellos, Myra, Limyra, Rhodiapolis, Arikanda, Phaselis, Olympos, Thermessos, Sillion, Evdir Han, Aspendos, Seleukia, Side, Perge, Sagelassos, Kremna, Kargihan, Etenna, Salge, Andriake, Balboura, Kybira, Ariasos, Kral Mezari. Обектите не са малко, но ще решаваме дали някой ще отпадне или ще добавим още нещо в движение, според ситуацията. Почти около всеки цитиран има няколко още за гледане. Пожелавам на всички приятели и колеги безаварийно пътуване с много изминати километри, много незабравими моменти и хубави преживявания, нови приятелства и успехи във всички начинания!
              Последно редактирано от 4EGEVARA; 28-04-15, 08:25. Причина: грешки в изписване на градовете
              Гъз път да види!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X