Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колега търси връзка и помощ.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колега търси връзка и помощ.

    http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=919904
    Пуснато е в АДВ райдър. Ако някой може да даде информация и съвет, или с нещо да помогне, да пише на колегата с Африката. За сега е писал че е от Осло - Норвегия, но ще идва в България.
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

  • #2
    От: Колега търси връзка и помощ.

    От Мюнхен до София за два дни? То така нищо не ще види от бързане. Ще следя темата!
    HONDA AFRICA TWIN XRV 750 RD 04

    Коментар


    • #3
      От: Колега търси връзка и помощ.

      Едвам се регистрирах, но не ми дава да му отговоря. Можеш ли вместо мен да му пишеш.

      "Hello. It will be pleasure for me to show you some places in Sofia and around (~80 km). If you need ANY assistance or help, write down my mobile numbers and call me 24/7 - 00359 896 820 600, 00359 89 444 5005".
      ;-)
      Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
      нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

      Коментар


      • #4
        От: Колега търси връзка и помощ.

        Ами и аз не съм регистриран в АДВ-райдър, макар че редовно влизам да чета там.
        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
        Златомир Попов - Forry

        Коментар


        • #5
          От: Колега търси връзка и помощ.

          Привет,
          Виждам, че Иван е успял да отговори.
          Аз също се опитах да върна отговор в темата в АДВ Райдър, но нещо не се получава, въпреки че имам регистрация. Честно казано досега не съм писал там и може би като първа публикация я преглеждат или нещо подобно?!?

          Поздрави

          Коментар


          • #6
            От: Колега търси връзка и помощ.

            Ако дойде преди снеговете, ще го повозим....писах му
            IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

            Коментар


            • #7
              От: Колега търси връзка и помощ.

              Пише че ще бъде в БГ-то в продължение на 3 години, доста време да опознае места в България.

              Коментар


              • #8
                От: Колега търси връзка и помощ.

                Хахахах, изглежда, като да не се интересува особено от отговорите във темата. Но сме се представили на ниво. 5 подадени ръце не са малко. Да ти е кеф да попиташ за хора готови да отделят част от времето си (и това на семействата си) за да ти помогнат. Браво колеги!
                Дано да си погледне темата все пак.
                Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                Коментар


                • #9
                  От: Колега търси връзка и помощ.

                  В крайна сметка каква помощ търси? Не чета АДВ-то,но ако е да се митка из България ,веднага бих потеглил Разбира се ,предлагам леглова и сервизна база ...
                  PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                  КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                  0899187766

                  Коментар


                  • #10
                    От: Колега търси връзка и помощ.

                    За това де. За миткане из България с мотор. В София в центъра щял да живее три години със семейството си. Когато дойдел щял да дрънка на телефоните които сте дали и да установи връзки. Това е отговорил.
                    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                    Златомир Попов - Forry

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X