Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Павликени- Москва 2012. Пътешествие №1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Павликени- Москва 2012. Пътешествие №1

    Честито! Браво за упоритоста . Когато в началото прочетох плана ти , бях малко скептичен,че за 1 месец ще успееш да се справиш но сега нямам съмнения.Може да нямаш голям опит но мерак и упоритост имаш в излишък. Мотора е страхотен,желая ти хиляди безаварийни километри и много хубави преживявания.

    Коментар


    • #17
      От: Павликени- Москва 2012. Пътешествие №1

      Благодаря за пожеланията GREGARY_54. В четвъртък си взех книжката . Веднага си направих и международна такава и къде съм сега? - в Молдова!
      В петък тръгнах и за 1 ден минах 6 граници.....

      HONDA XL650

      Коментар


      • #18
        От: Павликени- Москва 2012. Пътешествие №1

        Браво, следим всичко... стискаме плаци
        LZ1ZAH

        Коментар


        • #19
          От: Павликени- Москва 2012. Пътешествие №1

          Браво!! Успех и лек път!

          Коментар


          • #20
            От: Павликени- Москва 2012. Пътешествие №1

            Последни новини отпреди 30 мин: След два дни активна почивка /ама много активна/ при приятели в Молдова, нашето момче тръгва тази сутрин от Дубосари, а в момента разпъва палатката в района на Железногорск - днес е направил преход от около 850 км /не е лошо за новобранец с книжка отпреди 4 дни/. До Москва му остават по-малко от 500 км, така че утре след обяд може и да цъфне във форума..

            Коментар


            • #21
              От: Павликени- Москва 2012. Пътешествие №1

              Свърши се . Вчера към 18 часаруско време пристигнах в общежитието. Много ми хареса, нямах аварии и въобще беше супер.
              Тъй като са ми увеличили отпуската с 10 дена, днес ми хрумна да направя пътуване до Крим или Латвия. За сега съм за Латвия, но утре ще знам със сигурност и ще напиша. Като се върна ще напрвя едно пътеписче и ще го публикувам.
              ХОРА! сЛЕДВАЙТЕ МЕЧТИТЕ СИ И ГИ ПЛАНИРАЙТЕ ДОБРЕ ЗА ДА СЕ СБЪДНАТ....
              HONDA XL650

              Коментар


              • #22
                От: Павликени- Москва 2012. Пътешествие №1

                Евала, бе пич. Като започнах да чета в началото и си викам нема начин да успее. От тоя голям план за толкова ограничено време все нещо ще се обърка. Радвам се, че не се оказах прав. Още веднъж браво и успех!

                Коментар


                • #23
                  От: Павликени- Москва 2012. Пътешествие №1

                  Първоначално публикуван от peshunov Преглед на мнение
                  .............................. Като се върна ще напрвя едно пътеписче и ще го публикувам.
                  .................................
                  Браво!
                  Хайде решавай и пали!
                  Чакаме картинките и пътеписа.
                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Павликени- Москва 2012. Пътешествие №1

                    С Краси чакахме да се обадиш..... ама ейде честито и от нас... и без аварийно.
                    А следващия може да е Африка, моят добре се държа в Москва...
                    0882 415159

                    Коментар


                    • #25
                      От: Павликени- Москва 2012. Пътешествие №1

                      Здравей, колега peshunov.
                      Поздрави и от мен. Радвам се, че осъществи мечтата си! Благодаря ти за посрещането в Москва. Видях, че lutar ти е писал, а аз ще допълня и малко снимки. Очакваме те следващия път да ни гостуваш.
                      Поздрави от Варна
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #26
                        От: Павликени- Москва 2012. Пътешествие №1

                        Браво бе пич, ти ме разби Ако имаше повече хора като теб света щеше да изглежда по-друг начин. ( Най-малкото по-забързан :Д )

                        Коментар


                        • #27
                          От: Павликени- Москва 2012. Пътешествие №1

                          Първоначално публикуван от lutar Преглед на мнение
                          С Краси чакахме да се обадиш..... ама ейде честито и от нас... и без аварийно.
                          А следващия може да е Африка, моят добре се държа в Москва...
                          Здрасти LUTAR. Тъкмо се прибрах от продължението на пътешествието (Санкт Петербург, Таллин, Рига, Москва).
                          Като си събера мислите ще драсна няколко реда по темата на съответното място, а що се отнася до Варна, много ми се искаше да видя морето, но ми виж плана...... Взех си книжката 26.07 следобед и 27.07 вече спах в Молдова .
                          IDVES, аз ги забравих тия моменти. Обещавам да намеря време следващата година, ако пък не- Вие сте добре дошли хахаха
                          HONDA XL650

                          Коментар


                          • #28
                            От: Павликени- Москва 2012. Пътешествие №1

                            Ето ми и пътеписчето http://www.offroad-bulgaria.com/show...26#post1925526
                            продължението малко по-късно...
                            HONDA XL650

                            Коментар


                            • #29
                              От: Павликени- Москва 2012. Пътешествие №1

                              Поздравления. Най-добросъвестно завиждам за ентусиазма.
                              Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X