Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Триград за празниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Триград за празниците

    Решил съм да ходя до Триград за 29-30/ 04/2012 но нещо немога да си намеря къща за спане, някой можели нещо като контакт да даде? А може и групичка да направим и агнета имаше там едни за ядене ама то това беше друга тема
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

  • #2
    От: Триград за празниците

    Като спреш в центъра на Триград и там ще има най-малко три бабички, които предлагат стаи за спане.
    Иначе на Коце Хаджийски хотела Силивряк. тел 03040220.
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

    Коментар


    • #3
      От: Триград за празниците

      Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
      Решил съм да ходя до Триград за 29-30/ 04/2012 но нещо немога да си намеря къща за спане
      Като идеш там търси Горския живее срещу църквата,условията при него са много добри.

      Коментар


      • #4
        От: Триград за празниците

        искаме да има прилична баня в квартирата , а ако е и самостоятелна още по добре, след малко почваме да звъним, за харамийската пещера трябва ли резервация
        Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

        Коментар


        • #5
          От: Триград за празниците

          Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
          искаме да има прилична баня в квартирата , а ако е и самостоятелна още по добре, след малко почваме да звъним, за харамийската пещера трябва ли резервация
          Открих и тел.незнам дали е актуален още скоро не съм ги търсил но там и банята беше супер и всичко за което се сетиш 0893331088 пробвай.

          Коментар


          • #6
            От: Триград за празниците

            0899982511 Гошо-ТОВА Е ТВОЯ ЧОВЕК в Триград. Той е гида на харамийската пещера , а и също така качва туристи чак горе. Аз отидох в Триград без резервация , без нищо. Само като ме видяха , че си спирам мотора на центъра и се оглеждам , повикаха ме на тяхната маса( пиеха кафе 3-4 пича, а се оказа , че и мотори карат)и от там нататъка МИ СВЪРШИХА ПРОБЛЕМИТЕ. Хората там са бамбашка, не сакато в по- голямата част на Бг- пробвай така и ще разбереш. Директно звъни на тоя GSM още сега и после прави каквото искаш нататъка. Поздрави!!!

            Коментар


            • #7
              От: Триград за празниците

              И ние сме в региона. Мислим да тръгнем събота през Велинград - Сърница и да опънем палатка да речем на яз. Широка поляна. На другия ден да продължим през Триград на изток към Кърджали.
              LZ2NKM

              Коментар


              • #8
                От: Триград за празниците

                Ники, в неделя минах с мотор между Доспат и Батак и горчиво съжалих. Пътя е като след бомбандировка - дупка до дупка, кал, вода... Пътя през Крестовий превал ще ти се стори магистрала в сравнение с този . Палатка трудно ще разпънеш на Широка поляна, а и на който и да е от язовирите в района - снега се топи в момента и почвата е буквално подгизнала. Имай също едно на ум за температурите - там надморската височина е голяма и в неделя в 17:00 часа беше 5 градуса. Весело!

                Коментар


                • #9
                  От: Триград за празниците

                  Първоначално публикуван от damon Преглед на мнение
                  И ние сме в региона. Мислим да тръгнем събота през Велинград - Сърница и да опънем палатка да речем на яз. Широка поляна. На другия ден да продължим през Триград на изток към Кърджали.
                  абе я елате при нас, не е още за палатка горе, не че и на мен не ми се ще да я опъна ама по на там и на палатки ще ходим
                  Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Триград за празниците

                    чух се с Гошо ще ни оправи като пристигнем
                    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Триград за празниците

                      И да пишеш после как е било,впечатления.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Триград за празниците

                        Първоначално публикуван от pegasoto Преглед на мнение
                        Ники, в неделя минах с мотор между Доспат и Батак и горчиво съжалих. Пътя е като след бомбандировка - дупка до дупка, кал, вода... Пътя през Крестовий превал ще ти се стори магистрала в сравнение с този . Палатка трудно ще разпънеш на Широка поляна, а и на който и да е от язовирите в района - снега се топи в момента и почвата е буквално подгизнала. Имай също едно на ум за температурите - там надморската височина е голяма и в неделя в 17:00 часа беше 5 градуса. Весело!
                        Да, тоя път го знам, че е лош, но ние ще дойдем от Сърница - Доспат и после ще се качим на север към яз. Широка поляна. Изобщо там накъдето сме се насочили е ясно че и дупки ще има, и пясъци, но това е положението... За палатката - може би си прав, аз нямам много опит, а само романтично желание за това.
                        LZ2NKM

                        Коментар


                        • #13
                          От: Триград за празниците

                          Прибрах се , благодарско на всички, места за спане имаше много, на площада имаше много баби които предлагат стаи за спане, който иска лукс в хотел, да ходи към конната база
                          Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Триград за празниците

                            Ние спахме при една жена за 12лв на човек, чистиччко без лукс, но на сутринта ни направиха закуска: 10 палачинки, 2 плочки сирене( козе и краве) сладко от диви малини, 2 кафета и една кана мурсалски чай за невероятната цена за всичко това от 10лв като в тази цена влезна и едно дебело букетче от мурсалски чай за вкъще (див)
                            Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Триград за празниците

                              Пещерите ги бях посещавал и преди (много пъти) , незнам, но от както се стопанисват от община Девин, май вече не е същото, преди ми харесваха повече. В ягодинската вече има гидове вътре в пещерата, във всяка зала различен човек и ти се движиш свободно от зала до зала, по този начин пропускаш някой зали, зщото няма кой да те води, много ме е яд пропуснахме залата с камертонените образувания ( май така се казваха ) дяволското гърло вече е много осветено и да видиш прилеп е чист късмет. Месните хора се жалват че хотелите са им взели гостите, едва ли не отиват там не на селски туризъм а на спа, губи си вече чара. Та нека като се ходи на такива места, да отсядаме при хорицата, а не при бизнесмените, аз поне така ще направя когато отида пак там, МНОГО Е КРАСИВО.
                              Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X