Обява

Свий
Няма добавени обяви.

IZI Meeting 2012 има ли желаещи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • IZI Meeting 2012 има ли желаещи?

    Здравейте на всички,
    миналата година Димо и sabin бяха на това събиране в памет на Robert “Izi” Gałka.

    Въпроса е дали има желаещи да посетим заедно това събиране тази година?

    Ще се проведе от 11.05 до 13.05.2012 !

    Записването е до 20ти Април.

    Ето едно видео да се види за какво идва на реч:


    Сайта на събирането:
    http://en.izimeeting.com/

    Ето и местоположението: 51.17660°N, 15.75897°E

    http://maps.google.pl/maps?f=q&sourc...h&z=13&iwloc=A

    Цената е около 50€ за 3те дни

    За хора като мен които не са били никога в Полша това ще е доста интересно преживяване

    Поздрави, Мартин
    Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
    Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
    Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

  • #2
    От: IZI Meeting 2012 има ли желаещи?

    Събирането си струва.
    Малка сбирка(около 120 мотора), за пътуващи хора. Организира се от полския клуб Африка Туин и Кржищов Самборски (Sambor) в памет на Изи. Перфектна организация. Утре ще пиша повече ...
    ______2
    Е = MZ

    Коментар


    • #3
      От: IZI Meeting 2012 има ли желаещи?

      Който има възможност да отиде няма да съжалява. Миналото лято се запознах с едни пичове от Полския клуб и ме поканиха, но няма как да осъществя начинанието тази година
      Yamaha XT​M600E '98
      Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

      Коментар


      • #4
        От: IZI Meeting 2012 има ли желаещи?

        Аз се напъвам да ходя, щото ми е близо ... има няма 500км според Google пък и никога не съм ходил в Полша
        Ако от тук никой не се навие , ще се присъединя към Австрииския клуб "Африка Туин" ... които ще ходят на там
        Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
        Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
        Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

        Коментар


        • #5
          От: IZI Meeting 2012 има ли желаещи?

          Първоначално публикуван от Faca Преглед на мнение
          Ако от тук никой не се навие , ще се присъединя към Австрииския клуб "Африка Туин" ... които ще ходят на там
          Здрасти Марто ! Днес аз заявих присъствие(поълних формуляра за участие) и ИСКРЕНО СЕ НАДЯВАМ за 6 дни да успея да отида и да се върна до Варна, че друго по-дълго време за май месец ми е абсурд да намеря.Единствено ги попитах до кога е срока за плащане на тия 50евро, че работата ми е такава , че все нещо излиза и докато не стане началото на месец май НЯМА ДА ЗНАМ СЪС СИГУРНОСТ дали ще ходя. Във всеки случай, би ме спряло само липсата на време. Говорих с Димо , ама за кратко и така и не разбрах има ли намерение да ходи или не. надявам се ще пише тук.А ако ходиш и се засечем в Полша, със сигурност няма да си само ти от БГ
          Поздрави ! Емил
          Последно редактирано от egerchev; 03-04-12, 18:44. Причина: допълнение

          Коментар


          • #6
            От: IZI Meeting 2012 има ли желаещи?

            Здравей !
            Аз ще се запиша тази вечер.
            Както си спомням от миналата година , Димо и Събин минаха през Виена на отиване, но те идваха от София.
            Ако искаш като се разбере на 100% дали ще ходиш или не , звънни едно телефонче (клипни само, аз ще ти звънна обратно) да видим кой къде и как ... може пък заедно да пътуваме.
            Поздрави , Мартин
            Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
            Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
            Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

            Коментар


            • #7
              От: IZI Meeting 2012 има ли желаещи?

              Вижте, организацията протича горе-долу по следния начин ...
              Петък - пристигане и настаняване.
              Замъка Гроздиец е красив малък частен замък в юго-източна Полша, сравнително близо до границите на Чехия и Германия.
              Спането е на палатки. В Замъка има няколко стаи, но те са заети от девойки или по-придирчиви учатсници. Хора без палатки биват настанявани в общите "големи" зали на Замъка на чували.
              С регистрацията получавате бадж за безплатна храна с името си и някакви дреболии (щанга за гуми - отварачка, стикери).
              В двора на Замъка има малка сцена, на която някой нещо кротко свири. Тези, които не се интересуват от музика лайф са край огъня пред големите каменни стени и рова. Организацията по хранене е перфектна, храната - обилна, бирата - 2лв. Всичко се развива на двора в доста уютна обстановка. По дървените маси се събират компании от по 5-10 човека. Участниците са приоритетно поляци и германци. Имаше чехи, едно момче от Словакия, две момичета от Унгария и двама българи - ние. Мотоциклетите са от две марки - Хонда Африка и БМВ ГС ... с много малки изключения.
              В събота- в 10 часа на площада в близкото градче (мисля родното място на IZI) се подредихме с моторите и изписахме IZI, както и обща снимка...
              После се разделихме на три групи - Тирунг, Фото и Офроуд. Първите две въртяха еднакъв маршрут от около 150-200 км едни срещу други, последните се забиха в гората. Ние бяхме във втората май ... На обяд ни очакваше малък ресторант на билото над някакъв град с готовностда нахрани доста хора. Маршрута се обезопасяваше от участници в полски АТ клуб на всяко кръстовище. Карахме по еднолентови слабо използвани пътчета в прекрасен хълмист район с посещение на местните забележителности.
              Вечерта в Замъка се събрахме отново всички за вечеря. Вътре вървяха презентации със снимки и разкази на хора, в двора се пиеше бира и свиреше група, край огъня вървяха други дускусии. Има една баня, на която се изчаквахме.

              Неделя: кафе, закуска и довиждане към обяд.

              Това е. Две нощи, почти три дни, много разговори с хора, които съм срещал по пътя. Много нови познанства, разговори, планове ...

              В Замъка имаше организиран "гараж" - тента за леки ремонти, смяна на масло и т.н., в който работеха трима механици безплатно.
              Никой не си пипна мотора след паркирането му. Няма прекъсвачи и т.н. При моторите имаше организирана нощна охрана от членова на полския клуб.

              Това е. Бих отишъл пак с удоволствие. На нас ни идва малко далече - около 1600км( за Варненци 2 000), но ако човек открадне една седмица си струва.

              Миналата година го съчетах с Гергьовден, едно пътуване из Босна и Херцеговина, Черна Гора, Хърватска, Словения и т.н.до Полша. Тази не зная дали ще успея, възможно е
              ______2
              Е = MZ

              Коментар


              • #8
                От: IZI Meeting 2012 има ли желаещи?

                Няколко картинки ... да онагледя случката








                Ей тук трябваше да "призная", че оранжавите били по-добри





                ______2
                Е = MZ

                Коментар


                • #9
                  От: IZI Meeting 2012 има ли желаещи?

                  Крайния срок за записване е до утре ... тъпото е , че още нямам седалка за мотора.
                  Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                  Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                  Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                  Коментар


                  • #10
                    От: IZI Meeting 2012 има ли желаещи?

                    Никой няма да ви върне ако отидете и без да сте записани. Записването просто помага на организаторите да имат представа горе-долу за броя на хората, които ще се съберат на едно място. Този брой винаги е променлив и те знаят това
                    ______2
                    Е = MZ

                    Коментар


                    • #11
                      От: IZI Meeting 2012 има ли желаещи?

                      За сега съм там(само да не ми мине черна котка път). Димо, твоите работи как се подреждат?

                      Коментар


                      • #12
                        От: IZI Meeting 2012 има ли желаещи?

                        Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                        Никой няма да ви върне ако отидете и без да сте записани. Записването просто помага на организаторите да имат представа горе-долу за броя на хората, които ще се съберат на едно място. Този брой винаги е променлив и те знаят това
                        Това вече е друго нещо ... до тогава дано дойде прословутата седалка (5 месеца я правят).
                        Свиркайте ако ходите
                        Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                        Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                        Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                        Коментар


                        • #13
                          От: IZI Meeting 2012 има ли желаещи?

                          Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
                          За сега съм там(само да не ми мине черна котка път). Димо, твоите работи как се подреждат?
                          Моите работи са ... както и преди. Могат да се опишат с две букви - MZ
                          За сега - не става. Трябва чудо да се случи ...
                          ______2
                          Е = MZ

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X