Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Англия- България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Англия- България

    Лондон-фери-Брюксел-Колн-Франкфурт-Пассау-Виена-Будапеща-Сегед-Белград-нататък си избираш.На сръбската граница задължително искат зелена карта.В Англия се предлагат застраховка зелена карта-краткострочна.Ползвам AVIVА -онлайн застраховане.Обикновенно си буквам за 3 дни,достатъчни ми са да се прибера до БГ.Предварително си плати ферито,щото после режат глави.Ползвам NORFOLK LINE.
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

    Коментар


    • #17
      От: Англия- България

      Първоначално публикуван от РАДО/РАДОСТИН РАДНЕВ Преглед на мнение
      Лондон-фери-Брюксел-Колн-Франкфурт-Пассау-Виена-Будапеща-Сегед-Белград-нататък си избираш.На сръбската граница задължително искат зелена карта.В Англия се предлагат застраховка зелена карта-краткострочна.Ползвам AVIVА -онлайн застраховане.Обикновенно си буквам за 3 дни,достатъчни ми са да се прибера до БГ.Предварително си плати ферито,щото после режат глави.Ползвам NORFOLK LINE.
      Радо,
      Благодаря за предложения маршрут. Мисля да го следвам, но вместо фери си запазих билет за Евротунела. При ранно резервиране в ненатоварените часове цените са съизмерими с ферито, а се спестяват около 2 часа. Това е по информация от мой колега, който редовно пътува до Холандия.
      Зелената карта най-учтиво ми я отказаха и ме пратиха да си купувам застраховка на границата.


      foca, извинявай , че ти завзех темата, но ти я пусна точно в момента когато и аз си мислех за това пътуване. Обещавам за обратния маршрут да пусна отделна.

      Поздрави
      Георги

      п.п. Планирам тръгване в петък следобед (10.08 ).
      Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

      Коментар


      • #18
        От: Англия- България

        Тръгвам.
        Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

        Коментар


        • #19
          От: Англия- България

          Първоначално публикуван от grgeorgiev Преглед на мнение
          Тръгвам.
          Успех.
          Снимки.
          Пътепис.
          .

          Коментар


          • #20
            От: Англия- България

            В Австрия съм. Тук правят страхотни сладкиши... не ,че това е новина.
            Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

            Коментар


            • #21
              От: Англия- България

              Вчера следобед се прибрах в България. В 5 следобед бях в София. За статистиката 72 часа пътуване - умерено каране без да се превишават ограниченията на скоростта; 3 нощувки и редовни спирания за гориво, храна и почивка на задните части.
              Разминах се почти без техническипроблеми. Единствено трябваше да сменя крушка във Франция.
              Мисля, че нещата вървят добре като за първо дълго пътуване.
              Нещо се раминаха нещата със застраховкатаза Сърбия и карах без застраховка. Питах на границата, а митничаря вика - "Абе вози..." Добре, че не ме спираха.

              За сега толкова. После ще пусна 2-3 снимки...толкова успях да направя.
              Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

              Коментар


              • #22
                От: Англия- България

                а така, за това ставаше въпрос... браво, а за мен нещата е разминаха,прибрах се със самолет.. темата е отворена за всички , не пускайте нова на същата тематика...
                Страхът от оръжията е признак за забавено сексуално и емоционално съзряване --- YAMAHA XTZ 750---

                Коментар


                • #23
                  От: Англия- България

                  2975км.от Манчестър до Русе.....без проблеми(освен акт за скорост в Румъния,не взе-абе цялата Румъния си е проблем по принципНякой да знае нещо за акта който получих.....Разбрах от английския на румънеца че ако не платя до 2 седмици нямало да имам прави да шофирам там 3 месеца........

                  Коментар


                  • #24
                    От: Англия- България

                    Помощ,харесал съм мотор в Англия в Болтън нов от магазин,но няма от там кой да ми го докара?Говорих с няколко фирми да го транспортират до тук в Бг,но искат да го платя по банков път и те да го докарат до тук.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Англия- България

                      Здравейте,търся си транспорт от Англия до България някъде около 15 август.Проблема е че имам доста багаж около 4 големи куфара всеки с маса може би 40-45 кг.Имам и шофьорска книжка категория C+Е.Някой ако пътува към Родината с кола,микробус,джип,камион,автовоз и т.н.мога да бъда втори или сам шофьор само искам да се прибера.Ако някой може да помогне много ще се радвам.
                      Телефон за връзка с мен 07599362063 или 07594272675 Димитър

                      Коментар


                      • #26
                        От: Англия- България

                        Първоначално публикуван от Червиляка_ Преглед на мнение
                        Помощ,харесал съм мотор в Англия в Болтън нов от магазин,но няма от там кой да ми го докара?Говорих с няколко фирми да го транспортират до тук в Бг,но искат да го платя по банков път и те да го докарат до тук.
                        Какъв вид помощ ти трябва?
                        Ако не го плащаш по банков път, как смяташ да го платиш?
                        Ако искаш някой да ти го докара на ход, аз съм сигурен, че ще ти излезе по-скъпо. Смятал съм го, дори сам да си го докараш излиза не по-малко от 300 евро.

                        Всъщност знам един човек, който може и да се навие да го закара от Англия до България на ход...ако още не си е купил самолетен билет. Пусни едно съобщение на лични, ако не се е уредил проблема междувременно, че гледам въпроса е от 1-ВИ Август.
                        Последно редактирано от grgeorgiev; 17-08-13, 01:29.
                        Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Англия- България

                          имам човек в Англия, които може да организира ти го докарат с микробус, цената за малките пратки беше паунд на кг, ама за мотора се пазари, ако искаш ще ти дам инфо на лични...

                          P.S. С това се занимава, Калин се казва, може да ти съдейства и за покупката, проверено е вече достатъчно пъти, имаше и тема тука някъде във форума...

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X