Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обиколка на Черно море (по суша)...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Обиколка на Черно море (по суша)...

    Моторите са напълно готови. Преди малко долях масло на Фейзъра и вече няма какво да се прави, освен да се нопомпят гуми. Всъщност готови са още от неделя, тогава правихме и малка пробва на багажите. Ако не ни се откъснат куфарите, други проблеми няма да има, понеже сме с меки багажи:


    Преди малко събрах и малко инструменти:


    И ако моторът ми не гореше масло, обемът можеше да е наполовина
    LZ2NKM

    Коментар


    • #32
      От: Обиколка на Черно море (по суша)...

      Привет,

      Такива меки чанти Oxford съм ползвал и ще си позволя един съвет - вържи дръжките в горната част една за друга за да не увисват самите чанти.

      Успех и емоции Ви желая!
      You'll never find out - I got no key hole....

      Коментар


      • #33
        От: Обиколка на Черно море (по суша)...

        Първоначално публикуван от ili4 Преглед на мнение
        Привет,

        Такива меки чанти Oxford съм ползвал и ще си позволя един съвет - вържи дръжките в горната част една за друга за да не увисват самите чанти.

        Успех и емоции Ви желая!
        Подкрепям напълно!
        Прегледай за опасност от запалване върху ауспухите.
        още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

        Коментар


        • #34
          От: Обиколка на Черно море (по суша)...

          Страшно много инструменти си взел. Толкова ли много очакваш да се трошат тия мотори?
          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
          Златомир Попов - Forry

          Коментар


          • #35
            От: Обиколка на Черно море (по суша)...

            Първоначално публикуван от ili4 Преглед на мнение
            Привет,

            Такива меки чанти Oxford съм ползвал и ще си позволя един съвет - вържи дръжките в горната част една за друга за да не увисват самите чанти.

            Успех и емоции Ви желая!
            Благодаря. Моите (Ortlieb) така съм ги вързал, ще ги закачим и на Фейзъра по-тоя начин. Моите дори ги превързах отгоре с по-един ластик понеже се очаква да са по-тежички, но там нямам ауспуси, които да пречат.


            Първоначално публикуван от fozy Преглед на мнение
            Подкрепям напълно!
            Прегледай за опасност от запалване върху ауспухите.
            Това е тествано отдавна. Фейзъра има много изпъкнали пластмаси отзад, които "изхвърлят" дисагите навън, по-далеч от ауспусите. От друга страна ауспусите са добре изолирани - това, което прилича на ауспуси, е капак пред тях. Топлят, но не може да се запалят от него.


            Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
            Страшно много инструменти си взел. Толкова ли много очакваш да се трошат тия мотори?
            Въобще и не очаквам. Има някои неща, които могат да се махнат, да. Въпреки, че инструментите са подбрани долу горе минимално след като от доста време си правя сам една голяма част от ремонтите по мотора. Просто засега не съм се научил да пътувам с по-малко инструменти. Примерно трите отвертки са най-вероятно излишни, понеже има в малката гидорийка. От друга страна обаче, отвертките тип гидория понякога могат да не се пъхнат на някои места. Пък и тук все пак има инструменти за два различни мотора. Примерно добре е да имаш инструменти за сваляне на гумите - фейзъра е с 32 и 36 на задното и шестограм 19 на предното колело, а моя е с 19 на предното и 24 на задното колело. Свещите ми са 19, а фейзъра е със 16мм.

            Има и нещо друго. Че ако се счупиш сериозно, и три пъти по толкова да взема все толкова. Ако е нещо по-просто сигурно ще се оправя и с много по-малко или ще намеря инструмент на място. Въпрос на баланс, но се чувствам една идея по-добре с малко повече инструменти.
            LZ2NKM

            Коментар


            • #36
              От: Обиколка на Черно море (по суша)...

              Кога тръгвате?
              You'll never find out - I got no key hole....

              Коментар


              • #37
                От: Обиколка на Черно море (по суша)...

                Утре след обяд, като се натоварим.
                LZ2NKM

                Коментар


                • #38
                  От: Обиколка на Черно море (по суша)...

                  SPOT , ще има ли ? Къде да гледаме ?
                  Ако има дай линк ?
                  Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                  Коментар


                  • #39
                    От: Обиколка на Черно море (по суша)...

                    Да, спот има. Ще пусна тема с линка.
                    LZ2NKM

                    Коментар


                    • #40
                      От: Обиколка на Черно море (по суша)...

                      Темата продължава тук: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=124801
                      LZ2NKM

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X