Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Странджа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Странджа

    Планирам някакво пътуване за почивните дни към Странджа включително и в Южна Странджа (Турция).Този район на България не ми е познат. Искам да мина през Момчилград, Ивайовград, Елхово и после към Странджа. Интересуват ме интересни места и пътища в тоя регион. Виждам доста пътчета из странджанските села, но предполагам част от тях не са асфалт...
    Прегледах пътуванията на Джорджо, бат Димо и Ник Николов и ако остане време мисля да вляза в Турция. Като се вземе под внимание, че съм със шосеен мотор тежащ 250 кила дали този маршрут е постижим? Твърд макадам мога да мина, но по чист оффроуд не ми се минава. Приемам всякакви предложения за маршрут...
    LZ2NKM

  • #2
    От: Странджа

    От това, което видях в Турция, не трябва да се плашиш от пътищата там, а от пътищата в България. Там, забутаните пътчета, по които смяташ да минеш успоредно на границата са с много добър асфалт, почти никакви дупки и няма да имаш никакви проблеми. Виж, за междуселските пътчета в Странджа не мога нищо да ти кажа, но вероятността за неприятни изненади там е доста голяма.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X