Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ориент експрес - с мотора през Сирия - Йордания - Египет - Кипър - Турция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ориент експрес - с мотора през Сирия - Йордания - Египет - Кипър - Турция

    Въртят ми се едни мисли за разходка с мотора през Сирия - Йордания - Египет - Кипър - Турция към края на септември, че много жега сега. Събрали сме се само гларуси от Бургас предимно с Чопъри и едно Варадеро за цвят. Вече имаме предварителен маршрут който естествено ще се до уточни, днес си пратихме паспортите в София да ни ударят нужните визи. Съвети и предложения приемаме всякакви .
    Последно редактирано от viki terzieva; 27-08-10, 14:29.

  • #2
    От: Въртят ми се едни мисли, с мотора през Сирия - Йордания - Египет - Кипър - Турция

    Съвети и предложения не мога да дам,
    но пожеланията ми са, безаварийно да направите пътешествието
    и максимално да се изкефите от преживяното.

    Коментар


    • #3
      От: Въртят ми се едни мисли, с мотора през Сирия - Йордания - Египет - Кипър - Турция

      Подкрепям Майкъл и добавям- СНИМКИ! Успех!
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #4
        От: Въртят ми се едни мисли, с мотора през Сирия - Йордания - Египет - Кипър - Турция

        Ееее чакайте да тръгнем, пък снимки е ясно че ще има.

        Коментар


        • #5
          От: Въртят ми се едни мисли, с мотора през Сирия - Йордания - Египет - Кипър - Турция

          Това означава ли, че вече има истинско фери Египет - Кипър а не само пътническото от Порт Саид до Кипър? Ако е така това е страхотна новина! Пожелавам ви успех и много положителни емоции.

          Коментар


          • #6
            От: Въртят ми се едни мисли, с мотора през Сирия - Йордания - Египет - Кипър - Турция

            Видял си предполагам вече темите с организация на подобни пътувания, но за всеки случай ето ги пак:

            Моята
            На Змея
            Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

            Коментар


            • #7
              От: Въртят ми се едни мисли, с мотора през Сирия - Йордания - Египет - Кипър - Турция

              Първоначално публикуван от Ilarioncho Преглед на мнение
              Видял си предполагам вече темите с организация на подобни пътувания, но за всеки случай ето ги пак:

              Моята
              На Змея
              Четох ги всичките теми барабар с пътеписите Сега се чудя от къде да си поръчам хартиени карти за държавите които ще посетим.

              Коментар


              • #8
                От: Въртят ми се едни мисли, с мотора през Сирия - Йордания - Египет - Кипър - Турция

                Не се чуди! Сирия, Йордания, Египет и Турция вече си ги намерил. Само трябва да се уточним как да ти ги дам. Но най-лесно ще е да ми изпратиш на ЛС адрес и да ти ги пратя по куриер. Може и да ползвам този от сайта в подписа ти

                Коментар


                • #9
                  От: Въртят ми се едни мисли, с мотора през Сирия - Йордания - Египет - Кипър - Турция

                  Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
                  Не се чуди! Сирия, Йордания, Египет и Турция вече си ги намерил. Само трябва да се уточним как да ти ги дам. Но най-лесно ще е да ми изпратиш на ЛС адрес и да ти ги пратя по куриер. Може и да ползвам този от сайта в подписа ти
                  Опааа на Турция имам за другите ОГРОМНО благодаря. Най удобно да ги пуснеш с куриер за моя сметка на адрес Бургас кв. Сарафово Селскостопанско летище Вромос.ком ООД ЯВор Атанасов - 0899852338

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въртят ми се едни мисли, с мотора през Сирия - Йордания - Египет - Кипър - Турция

                    Ще ги пусна в понеделник, защото египетската е още в Африка, но в събота трябва да си дойде заедно с притежателя
                    А по телефона ти звънях, докато в беше Турция и се чувахме за Лъчо, а аз бях в Румъния ))

                    Коментар


                    • #11
                      От: Въртят ми се едни мисли, с мотора през Сирия - Йордания - Египет - Кипър - Турция

                      За какво ви са куриери? Лято е, половин София пътува към Бургас... А в събота, на Карандила ще са половината моторджии от София и половината от Бургас. Вики, прати ги било по Илариончо, Иво Марков, Деям, или Ники от Камор, аз ще ги занеса на Явор.
                      Последно редактирано от viki terzieva; 12-08-10, 15:21.
                      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Въртят ми се едни мисли, с мотора през Сирия - Йордания - Египет - Кипър - Турция

                        Опаааа, Вики, лошата новина е че вашите карти и брошури за Сирия още са в мен (Виноват!!!)

                        Добратата новина... всъщност добрите новини са три:
                        - Аз ще му ги дам вашите карти и брошури на Сирия (с твое разрешение разбира се )
                        - Ще добавя една карта на Йордания, от мен.
                        - Ще ходя на Карандила, така че няма да има нужда от куриер.

                        Така смятам ще изкупя поне малка част от вината.
                        Чакам опълномощение-разрешение
                        Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                        Коментар


                        • #13
                          От: Въртят ми се едни мисли, с мотора през Сирия - Йордания - Египет - Кипър - Турция

                          Хехе, това се казва организиран форум
                          Спретнахме и материала, и предаването му...
                          Илариончо, имаш и благословията, и разрешението ми
                          А вината можеш да изкупиш само със следващ пътепис, нали знаеш, че отдавна съм фен!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Въртят ми се едни мисли, с мотора през Сирия - Йордания - Египет - Кипър - Турция

                            Благодаря предварително на всички участници в тази сложна логистична операция по доставянето на безценните карти

                            Коментар


                            • #15
                              От: Въртят ми се едни мисли, с мотора през Сирия - Йордания - Египет - Кипър - Турция

                              Яворе, зарежи благодарностите! Довечера нали ще се видим на "Гъбката", а може би и ти ще дойдеш до Карандила...
                              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X