Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda NX Dominator

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Honda NX Dominator

    Първоначално публикуван от ne4itavv Преглед на мнение
    Ето колеги и малко снимки от моето произведение надявам се да дадете съвет кое е добре и кое може да се промени
    Надявам се да не разчиташ на фара или на задната си гума

    Важно е теб да те радва!
    още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

    Коментар


    • #47
      От: Honda NX Dominator

      Надявам се ,че няма да има проблем ако пиша в тази тема.
      Днес ходих да гледам един Доминатор,като цяло има добър външен вид,имаше се голям ряз,не кадеше.
      Обаче като го запали собственика вървеше на обороти около 2-3 мин.и започна да се чува тракане,но не много силно.
      След което го подкарах и след 5 мин тракането спря.Някой имали идея от какво може да е.

      Коментар


      • #48
        От: Honda NX Dominator

        аз пък още се обучавам на малкия терминатор -NX250 на това инженерно творение. нямам оплаквания относно тегло и размери /затова и го взех/ като първо ендуро. малко слабее на магистрала-повече от 100 не мога да вдигна, за сметка на това пък преди 2седмици на трансалпина и трансфагарашан не ме е оставил! смених кормилото,че един приятел го изпусна и ново зъбно колелце на километража в охлюва.

        Коментар


        • #49
          От: Honda NX Dominator

          Здравейте на всички запалянковци! От скоро и аз съм в клуба с NX500 и съм изключително доволен. Онзи ден си направих експеримент и му вдигнах 130 +- на Е79, обаче си има трептения и нестабилността е голяма, за разлика от пресечения терен. Там няма кой да го стигне .. От 5 мотора - 2x Honda Dominator 650 (89 и 93г.) Suzuki DR 600, Yamaha Xtz 660, мойто съкровище - NX 500 се оказа най-удобно и най-практично, така че който има колебания - изобщо да не му мисли

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11700872_1161174890576351_9103670830363191657_n.jpg
Прегледи:1
Размер:118.4 КБ
ID:5675774

          Коментар


          • #50
            От: Honda NX Dominator

            Има ли хора с Доминатори от София. Ако има и имате желание хайде да си организираме сбирка. Да се видим, да си покажем моторите, да пийнем биричка пък може и да покараме.
            Аз се казвам Велимир.

            Коментар


            • #51
              От: Honda NX Dominator

              Първоначално публикуван от strong94vili Преглед на мнение
              Има ли хора с Доминатори от София. Ако има и имате желание хайде да си организираме сбирка. Да се видим, да си покажем моторите, да пийнем биричка пък може и да покараме.
              Аз се казвам Велимир.
              Непринудена среща:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11834954_10204667869629230_3589167232606443875_o.jpg
Прегледи:1
Размер:131.9 КБ
ID:5675808
              Публикувайте отговор

              Коментар


              • #52
                От: Honda NX Dominator

                Първоначално публикуван от strong94vili Преглед на мнение
                Има ли хора с Доминатори от София. Ако има и имате желание хайде да си организираме сбирка. Да се видим, да си покажем моторите, да пийнем биричка пък може и да покараме.
                Аз се казвам Велимир.
                Чудесна идея! аз съм за ,но нека да бъде другата седмица,че тази нещо ми иде дъждовна?То за показване е ясно,ама за технически подробности например ще е добре да се консултираме един с друг. Казвам се Борил и карам малкия дзвер 250 цц. /тц тц ставам все по-добър/Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150612_091944.jpg
Прегледи:1
Размер:173.1 КБ
ID:5676998
                Последно редактирано от boda nx; 20-08-15, 15:33. Причина: снимка

                Коментар


                • #53
                  От: Honda NX Dominator




                  Аз съм Миро от Враца,от скоро съм собственик на тази машина-още нерегистрирана.Мотора е 1996-а година,мисля че в Италия е произведен,поне така пише в документите.Още нямам кой знае какви наблюдения за него,понеже още се опознаваме,но с времето и това ще стане.Скоро ще му слагам гуми за калта,така да се каже-ще го стягам за сезона

                  Коментар


                  • #54
                    От: Honda NX Dominator

                    а така! браво и калника висок за калта ще е идеален, пък като гледам ауспусите ще вади и звук!!!!ако успееш си сложи и "бузите" около резервоара-пазят по- добре, когато ги има.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Honda NX Dominator

                      Вече му свалих и заглушителите и наистина има хубав звук.Забравих да кажа че има и сложен допълнително маслен радиатор за охлаждане и дигитално табло,ама нещо не показва вярно километража.Обаче е със спортен филтър,понеже няма кутията на въздушния филтър и още не съм го сменявал.ако някои има такава кутия да дава оферта.Относно "бузите" ги нямам изобщо и за това не са сложени.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Honda NX Dominator

                        Първоначално публикуван от miro_vraca Преглед на мнение
                        Вече му свалих и заглушителите и наистина има хубав звук.Забравих да кажа че има и сложен допълнително маслен радиатор за охлаждане и дигитално табло,ама нещо не показва вярно километража.Обаче е със спортен филтър,понеже няма кутията на въздушния филтър и още не съм го сменявал.ако някои има такава кутия да дава оферта.Относно "бузите" ги нямам изобщо и за това не са сложени.

                        Дай да видим как е реализиран масления радиатор.
                        Тази екстра верно е голяма благина!
                        Публикувайте отговор

                        Коментар


                        • #57
                          От: Honda NX Dominator

                          Сега мотора е на село и няма как да покажа,но като си ида в петък ще направя няколко снимки и ще ги кача тук за да ми е по-лесно да ви обясня.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Honda NX Dominator

                            Ето ги и дълго чаканите снимки

                            Коментар


                            • #59
                              От: Honda NX Dominator

                              Намерих и едни клипчета как се слага такъв радиатор.При мен е по същия начин сложено,само монтажа е малко по-различен и моя е по-голям.То

                              Коментар


                              • #60
                                От: Honda NX Dominator

                                Като го гледам това май си има такива радиатори като екстра към мотора.Обаче на някой клипчета виждам отляво на мотора точно под цилиндъра някаква кутия с капак с ключалка.Някой може ли да ми каже за какво е? https://www.youtube.com/watch?v=tYuclPgki8I https://www.youtube.com/watch?v=weNZykCQPNw

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X