Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сузуки В-стром 250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сузуки В-стром 250

    Последно време ми се зараждат странни мисли в кухата глава
    Дали пък да не си го купя...
    Да, знам че е само 25к.с. но пък аз не мисля да ставам конкурент на Валентино Роси. Освен това се предвижда само и единствено пътуване тук, в Бг. Е, може и до Гърция на плаж, но това е само 150-200км. Някой с лични впечатления от този мотор?
    Панайот Бърдарски
    0887 60 77 22

  • #2
    Последният ,който си купи такъв го взе за да може и жена му да го кара. А беше дошьл за 650. Машинката е лека и повратлива супер лесна за каране и много подходяща за прохождащи в този клас. Само да добавя, че предпоследния с такъв мотор беше японец на околосветско, който тъкмо беше минал Русия и влезнал в европа...и продължава да кара.

    Коментар


    • #3
      Ако не си над 100 кила, не страдаш от комплекси и нямаш състезателни амбиции мисля, че тази животинка ще ти върши чудесна работа за никакви пари.

      Коментар


      • #4
        Не съм 100 кила, не страдам от комплекси, и си купих...Suzuki SV 650...още миналата година
        Панайот Бърдарски
        0887 60 77 22

        Коментар


        • Bat Sande
          Bat Sande коментира
          Редактиране на коментар
          Да си жив и здрав много да го караш и да те слуша! А защо така смени концепцията? Впечатленията какви са ти от по-голямата Зузана (ако си я карал). Аз съм със DL 650.

        • pansim
          pansim коментира
          Редактиране на коментар
          Двигателя е леко по-мощен от DL 650 и по високооборотен, нищо че са близнаци. Имат различни настройки. Върви добре, приятен е за каране особено за сам човек си е доста динамичен. За 0-100км/ч малко мотори могат да се опънат, даже и мощни пистарки. Концепцията не съм я сменил, щях да я сменя ако бях купил мотор с ветрозащита. Винаги съм карал голи мотори. Но пък карам спокойно без състезание с вятъра.

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X