Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купих си BMW G 650 GS.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Я да ползвам темата - за 45 годишен кльощав аматьор според теб става ли едно 700GS или ще дойде голяма тиква за малко прасе?

    Градски бавен имам,кросов бърз имам,нямам си за селско.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #17
      Размера е важен и ребаунда (свиването). Ама чак 45 годишен амортисьор... Това е някъде от 1975-та година... Той се монтира лесно. Само два болта са и после трябва да се пробва, как се държи мотора. Може да се извади късмет и да стане.
      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
      Златомир Попов - Forry

      Коментар


      • #18
        Владич, смени очилата!

        Коментар


        • #19
          Това беше добро! Да сменя очилата... А аз пенсията го прочетох амортисьор...
          F 700 GS e точно за по-леки и по-малки хора. Много често го предпочитат жени този мотор. Май имаше и опция за по-ниска от оригиналната седалка. Все пак, трябва краката на водача да стигат до земята, де.
          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
          Златомир Попов - Forry

          Коментар


          • #20
            Краката стигат,180 см съм,с нормални краци.,не е по-висок от КТМ 450

            Идеално

            Мерси Много,тоя форум ми е@а мамата
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              Честито и много пътешествия (споделени тук естествено)
              Старничен въпрос...огледалата оригинални ли са? Аз щото гледах във Встром огледала мноооого мили наред ми се стува, че са 1 към 1 със Сузукито.
              The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от Mitko69 Преглед на мнение
                Честито и много пътешествия (споделени тук естествено)
                Старничен въпрос...огледалата оригинални ли са? Аз щото гледах във Встром огледала мноооого мили наред ми се стува, че са 1 към 1 със Сузукито.
                Да. На Сертаото са такива огледалата. Даже са леко затъмнени, там, как се води - монохромни. На G 650 GS са други огледалата. В същност доста разлики има между двата мотора, а не е само в огледалата, в размера на преданата гума и височината. Мой приятел кара такъв G 650 GS и имаме възможност съвсем пряко да ги сравняваме със Сертаото. Доста дреболии по двата мотора са различни.
                Отпред Сертаото няма и калник на предната гума. А другият има. Реших, че ще слагам и аз такъв калник, но се оказа, че Сертаото така си излиза от завода без преден калник. Премерих калника на G 650 GS, който е предвиден за 19 цола предна капла и се оказа че ще стане, (няма да закача на 21 цола), но иска леко повдигане с втулки, и малко по-дълги болтове. Поръчал съм го с номера на рамата на моят приятел, щото с моят номер на рамата не става и сега го чакам, за да го монтирам. Този калник го слагам, защото ми хвърля кал по радиатора, от тази открита гума, нещо, което ме дразни. Освен това, ще му кача отзад по-голям, но по-нисък куфар, а не тая футболна топка, която са му сложили от БМВ. И на лостчето за скоростите му беше изтъркана гумичката, но пригодих една гумичка от скоростен лост на Симсонка и сега свети чисто нов. И още разбрах, че този мотор си излиза от завода с иридиеви свещи, така че свещи няма да сменям. Ето малко снимки от карания преди седмица.


                Тука съм пред Стара планина някъде около Душанци.


                А тука сме в Рила някъде на 2000 м нмв с дедо Аврам и неговият Трансалп. Зад нас е Джендем дере.
                Последно редактирано от ВладиЧ; 09-10-20, 13:39.
                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                Златомир Попов - Forry

                Коментар


                • #23
                  Честито много красива машинка. Още много км с него

                  Коментар


                  • #24
                    Честито!
                    От както с Димо си купи такъв BMW 650gs и повози децата /защо бе Димо, какво ти направих, на милион долара лодка през океана те возих, мислех, чв сме приятели.../ все за такава моторетка си мисля. И децата така. Ама жената не дава... дълга история.
                    Казват BMW 800gs било с по-добро окачване, ама не им разбирам много. Аз си сънувам 650gs и това си е!

                    Айде, и много безаварийни!

                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • #25
                      Благодаря!
                      F 800 GS е много добър мотор, но е малко по-голям, малко по-тежък, малко по-бърз, с повече коне (85 коня), с повече цилиндри, с малко по-висок разход, по-скъп втора ръка, но пък с малко по-плоска и по-корава седалка, според мен... Аз избрах тоя по-малкия и съм доволен. Въпрос на вкус и на избор.
                      Ако се возехме двама на моят мотор, може би и аз щях да взема F 800 GS, но аз винаги се возя сам.
                      Последно редактирано от ВладиЧ; 10-10-20, 06:21.
                      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                      Златомир Попов - Forry

                      Коментар


                      • #26
                        Честито,Владо!Много безаварийни километри!Много добър екземпляр си намерил.За около 30000 км. изминати на служебния ми такъв(повечето градско) мога да кажа само добри неща.Изключително идиотоустойчив мотор,некапризен,лек и маневрен.За разхода - 5/100 ми е горял само в градска среда при интензивно каране на максимум и при постянна скорост над 150 на магистрала.Извънградско при скорост 80-100км/ч - около 3л/100км.Единственото,което се сещам е да наглеждаш течността в акумолатора (ако е обслужваем) поне веднъж вмесеца,тъй като всичката жега на двигателя минава през него.

                        Коментар


                        • #27
                          Малко снимки от днешната разходка.

                          Някъде из Средна гора.


                          Край мина Елшица.


                          Дупката на бившият открит рудник Цар Асен.


                          Вече е есен.
                          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                          Златомир Попов - Forry

                          Коментар


                          • #28
                            Красота!
                            Есенния пейзаж е най-красив.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #29
                              Ей само чета и се радвам, пък забравих да честитя. Нека те радва много и да не създава грижи. Колкото до снимките-нЕма кой да те задмине в пейзажната фотография тип „ някъде в...”

                              Коментар


                              • #30
                                Честито , да те закара докъдето искаш и винаги да те прибира !
                                Изглежда доста интересно !
                                Сега - BMW R1200RT 2006 г
                                Бивш - Suzuki V-Strom 1000 2004 г
                                По Бивш - Honda Africa Twin RD04 1992 г
                                По По Бивш - Yamaha Virago VLX 500 1983 г

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X