Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ще си купувам Хонда Трансалп

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ще си купувам Хонда Трансалп

    Има ли желаещи да дойдат с мен до Дупница които да разбират от Трансалп, ще пътувам в петък.
    Последно редактирано от gimi12; 08-04-09, 10:52.

  • #2
    До: Съдействие за оглед на ХОНДА Трансалп

    Първоначално публикуван от gimi12 Преглед на мнение
    Има ли желаещи да дойдат с мен до Дупница които да разбират от Трансалп, ще пътувам в петък.
    Моля да ми помогнете защото не познавам никой.

    Коментар


    • #3
      До: Ще си купувам ХОНДА Трансалп

      Конкретен Трансалп, или ще обикаляш да гледаш?
      Аз от Трансалп не разбирам, но преди месец като си търсех мотор прегледах тук-там разни мотори и имаше един читав Транс в Бистрица (село до Дупница) - цената му беше 4200 - 1999-та година.

      Ако ще гледаш по-стар екземпляр за по-малко пари - бягай да взимаш на Лари машината - стара, ама поддържана.
      Път без препятствия обикновено не води до никъде.

      Коментар


      • #4
        До: Ще си купувам ХОНДА Трансалп

        Първоначално публикуван от tatkobarba Преглед на мнение
        Конкретен Трансалп, или ще обикаляш да гледаш?
        Аз от Трансалп не разбирам, но преди месец като си търсех мотор прегледах тук-там разни мотори и имаше един читав Транс в Бистрица (село до Дупница) - цената му беше 4200 - 1999-та година.

        Ако ще гледаш по-стар екземпляр за по-малко пари - бягай да взимаш на Лари машината - стара, ама поддържана.
        за този ли става дума той е в с.Бистрица
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от gimi12; 08-04-09, 17:30.

        Коментар


        • #5
          видях на саита на мотомания и още два те са в Дупница
          http://www.mmotomania.com/product.php?id_product=94
          http://www.mmotomania.com/product.php?id_product=67

          и този съм харесал не е ендуро но ми харисва и този е в Дупница
          http://www.autohop.bg/bikes-69879-Ho...3336c3&next=25
          Последно редактирано от giorgio; 10-04-09, 16:22.

          Коментар


          • #6
            До: Ще си купувам ХОНДА Трансалп

            Здравей gimi12,
            Ясно е, че ужасно искаш да си купиш някакъв мотор.
            Пролет е. Всички те разбираме. Кликаш из нет-а, гледаш, чудиш се, замерваш ни с картинки и не можеш да решиш ...кой.
            Ще те разочаровам. И аз не мога да ти помогна.
            По подобни на твоите причини. Това са просто едни мънички снимки.
            Няма как да разберем кой Трансалп е по-добрият и е Твоят, само по снимки.
            Приеми един съвет при избор на мотор. Помоли човек, който познаваш
            и според теб разбира най-много от мотори да дойде с теб до .... Дупница, Пазарджик, Калофер и т.н. Ако пък не ще, избери си поне мотора/града и попитай за специалист на място (тук много хора биха ти посочили такива), после се свържи с него по тел. и дори му плати за прегледа, оценката, съветите щом не си сигурен. Този разход може да се окаже пренебрежим.
            Успех.
            ______2
            Е = MZ

            Коментар


            • #7
              До: Ще си купувам ХОНДА Трансалп

              мерси за съвета бих платил на всеки които ми помогне за огледа , избрал съм си тези мотори за оглед защото са в Дупница или близо до Дупница в с.Бистрица както каза tatkobarba , и понеже всички са там като ходя да гледам един може да прегледам и останалите , та за това съм сложил и картинките за да стане ясно за кои става въпрос .

              Коментар


              • #8
                До: Ще си купувам ХОНДА Трансалп

                На всеки недей да плащаш
                В Дупница има поне двама сериозни монтьора, за които е ставало дума тук не веднъж. Може би ще са свободни за да прегледат машината, която си избрал.
                За съжаление аз не им знам тел. номера, но във форума е писано кои са и къде са ...
                ______2
                Е = MZ

                Коментар


                • #9
                  До: Ще си купувам ХОНДА Трансалп

                  Да, този в Бистрица - зеления.
                  На пръв поглед беше ОК, но не съм го гледал много задълбочено.
                  Хорнета като гледам е на същото място, но не помня да съм го виждал или ми е направил лошо впечатление.
                  Двата Транс-а в дупница не съм ги виждал. Като минавах оттам имаше два, ама мисля от по-старите модели.

                  Както ти казаха вече, вземи някой дето разбира и ходи и гледай.
                  Ако някой тук от форума има свободно време ще е хубаво, ама не винаги е възможно.
                  При всички случаи избора е малко хазартен (на късмет), защото винаги може да има някой скрит дефект, който няма да се покаже.

                  Така или иначе - първия мотор си е експеримент. Ако уцелиш достатъчно калпав мотор, за няколко месеца ще станеш майстор и после сам ще си избираш моторите
                  Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                  Коментар


                  • #10
                    Поне да ме насочиш в коя тема да ги търся

                    Лошото е че работя доста и нямям време да стана майстор но ще видим

                    Първоначално публикуван от tatkobarba Преглед на мнение
                    Да, този в Бистрица - зеления.
                    На пръв поглед беше ОК, но не съм го гледал много задълбочено.
                    Хорнета като гледам е на същото място, но не помня да съм го виждал или ми е направил лошо впечатление.
                    Двата Транс-а в дупница не съм ги виждал. Като минавах оттам имаше два, ама мисля от по-старите модели.

                    Както ти казаха вече, вземи някой дето разбира и ходи и гледай.
                    Ако някой тук от форума има свободно време ще е хубаво, ама не винаги е възможно.
                    При всички случаи избора е малко хазартен (на късмет), защото винаги може да има някой скрит дефект, който няма да се покаже.

                    Така или иначе - първия мотор си е експеримент. Ако уцелиш достатъчно калпав мотор, за няколко месеца ще станеш майстор и после сам ще си избираш моторите
                    Ако може да попиташ някои дали иска доиде и дали има време ще съм ти благодарен
                    Последно редактирано от giorgio; 08-04-09, 22:26.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ще си купувам ХОНДА Трансалп

                      Опасна дестинация си избрал.............намери някои които разбира обизателно......или го караи на някои майстор да му направи една дефектация срещу некои друга кинта.На тъмно недеи,че още помня една тема за кебапчета там в ония айреали.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ще си купувам ХОНДА Трансалп

                        намерих един в София някой да знае нещо за него .
                        http://moto-zone.bg/mototrader/index...s_one&id=64536

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ще си купувам ХОНДА Трансалп

                          Първоначално публикуван от gimi12 Преглед на мнение
                          намерих един в София някой да знае нещо за него .
                          http://moto-zone.bg/mototrader/index...s_one&id=64536
                          Сигурен съм ,че машина е много добра.
                          Този е 650сс версията, добра година.
                          Ако не са ти проблем парите и държиш да си купиш Транс - отивай, гледай, плащай и в КАТ.

                          Успех!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ще си купувам ХОНДА Трансалп

                            По-добре си избери друг град, Враца например, в Дупница нещата не стоят така, както би трябвало.
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ще си купувам ХОНДА Трансалп

                              Стига с тая Дупница, всичко опира до конкретен мотор/човек....доколкото се сещам, този от с.Бистрица, ако е един младеж със сиво Паджеро - XR-a който си купих е вкаран от него, но дори и да не е, моторът ми е от Дупница и е ПЕРФЕКТЕН....просто за парите си тогава нямаше как да купя нещо по-добро, без 1 забележка. Е, сигурно не всички мотори там са перфектни, но моят беше
                              Така че недейте да обобщавате...
                              Per aspera ad astra.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X