Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW R1200GS 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: BMW R1200GS 2008

    dsredkov : ,,......всъщност първия аксесоар, който си поръчах беше една шпилка с нарязана резба от край до край, която монтирах на мястото двете на "Г" образни петички, които държат предната слюда. Поради факта че бяха 2 елемента, които вибрираха свободно при определени условия изпадаха в резонанс и звукът от тресящата се пластмаса беше достаъчно неприятен и ми разваляше удоволствието от карането. ''
    Поради същата причина! Разгледах http://www.wunderlich.de/Online-Shop/R1200GS-Adventure/ . ,,Туниговия'' захват ,коийто предлагат на цена 39 евро ми допадна технически. Посетих първия магазин за крепежни елементи .Закупих високотехнологична шпилка и една пластина с 1,5мм дебелина. След около час новия захват беше готов и монтиран.Понеже съм ларж инвестирах в хром-никелови материали и така стойноста на продукта възлезе на около 90 стотинки . Слюдата ,,заспа'' .Доволен съм от днешния ден .
    Относно ,,мизерията по краката..." .Нито с Intruder-a ,нито с Varadero-то съм имал и капка кал по себе си и след 650 км в дъжд - мокър ,да ,но кален на асфалта не! Късмета ми е такъв ,че все ми се случва да карам 500 + км . в проливен дъжд....
    Хареса ми това изпълнение http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=192332 .Обмислям ,,донора'' . Говорих с човек ,който прави отливки ,но за една бройка се мръщи.... за сега
    Последно редактирано от churov; 28-03-11, 22:52.
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

    Коментар


    • #17
      От: BMW R1200GS 2008

      Аз също бих си поръчал ако цената е правилната, но може да има малки разлики при мен - аз съм на 1150.
      You'll never find out - I got no key hole....

      Коментар


      • #18
        От: BMW R1200GS 2008

        Е, то има и готови

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8160918_12GS_kl.jpg
Прегледи:1
Размер:6.1 КБ
ID:5265186
        http://www.wunderlich.de/navigation/pixel.gif

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pixel.gif
Прегледи:9
Размер:43 Байта
ID:5265185

        А някъде бях чел че са използвали калниче от скутер.
        още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

        Коментар


        • #19
          От: BMW R1200GS 2008

          А защо не проверите при лелките на Одрин този калник ми прилича на пластмасовият калник на МЗ с малко подрязване мисля, че ще може да се пригоди, а и ще струва 15-20лв.

          Коментар


          • #20
            От: BMW R1200GS 2008

            Знаем ги готовите. Имах такъв на Вундерлих. Последния път като го видях беше в огледалото за обратно виждане - как изхвърча встрани някъде около Монтана...

            На тия цени (200 евро - добре, че не ги бях дал аз парите а предишния собственик) ще си карам кален и ухилен... пълен позьор!
            You'll never find out - I got no key hole....

            Коментар


            • #21
              От: BMW R1200GS 2008

              ЗА отливката ми искат около 80 лева . Нямам идея колко ще я ,,докарат'' макар да са добра фирма за спойлери и калници.Ако имат мостра ще е 1:1 . Мисля да опитам дори и за бройка и за по-висока цена. Нека някой от софия да провери ,,...лелките на Одрин..'' Ще докладвам за отливката -нека само се оправи малко времето ,че да отида с мотора в ,,леарната''
              ПП не мога да се нарадвам на тунинга на слюдата - получи се
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • #22
                От: BMW R1200GS 2008

                Е. пусни снимки де
                You'll never find out - I got no key hole....

                Коментар


                • #23
                  От: BMW R1200GS 2008

                  Ще снимам и ще пусна За целта трябва да я разглобя ,че иначе нищо не се вижда.
                  PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                  КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                  0899187766

                  Коментар


                  • #24
                    От: BMW R1200GS 2008

                    Работата с отливката се ,,утече'' -,,..ама не знам дали ще стане ...аз май имам подобен калъп ,ама къде е... "
                    Да попитам- снощи вадих акумулатора и видях ,че планката с коят се фиксира има още едно място за болтче - по-високо.Питанетое дали побира и по-големи акумулатори и какви...
                    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                    0899187766

                    Коментар


                    • #25
                      От: BMW R1200GS 2008

                      При мен е с гумен ремък - трябва да се включи някой с 1200...
                      You'll never find out - I got no key hole....

                      Коментар


                      • #26
                        От: BMW R1200GS 2008

                        Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                        ....
                        Да попитам- снощи вадих акумулатора и видях ,че планката с която се фиксира има още едно място за болтче - по-високо.Питането е дали побира и по-големи акумулатори и какви...
                        Абе човек, как можа да попиташ баш това, сега ще ни скъсат.
                        На горното болтче има една планка, на която се закача един "О"-пръстен и там се закрепва наръчника "АЗ КАРАМ BMW"

                        Аз там съм си закрепил ремъците на танк-бага.
                        още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                        Коментар


                        • #27
                          От: BMW R1200GS 2008

                          Извинявам се ! Аз нямам такъв наръник...
                          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                          0899187766

                          Коментар


                          • #28
                            От: BMW R1200GS 2008

                            За да не отварям нова тема,реших да пъхна тази информация тук.На 6 май в България празнувахме един от най-българските празници,в Германия по същото време BMW Motorrad отпразнуваха двумилионният екземпляр на две колела,произведен от берлинската поточна линия.Публикувам новината тук,защото точно този мотор с партиден номер 2 000 000,е нашият любим R 1200 GS,който е представен от любимият на всички тест пилот на фирмата,Chris Pfeiffer.
                            Производството в тази фабрика започва през 1969 година,като мотоциклетите се изнасят в 130 страни от целият свят.Благодарение на 1900 работници,там днес се произвеждат до 510 бройки дневно,от всички серии и модели и спирачни дискове за автомобилният сектор на марката.Годишното производство за 2010 е 97 076 бр. мотоциклета,като през далечната 1969 то е било 12 000 бр.Друг интересен факт е,че марката за втора поредна година бие рекордите по продажби в Европа,даже тази година четох,че са изпреварили по продажби даже и някои японски марки и то точно на азиатският пазар.
                            Но да се върнем на празникът,на който е присъствал кметът на Берлин,целият персонал на BMW и много специално поканени гости.Може би се досещате,че Крис е направил невероятно шоу със своят F 800 R,с който дори е изписал и бройката произведени машини.Ето и пет от публикуваните снимки в пресата.











                            Завиждам на притежателите на този модел,невероятна експедиционна машина.

                            Инфо-Motoblog.it
                            Beta 450 RR-Factory
                            0039 3206052599

                            Коментар


                            • #29
                              От: BMW R1200GS 2008

                              Специален поздрав за всички любители на марката.http://www.youtube.com/watch?v=btRvV...mbedded#at=276
                              И не си давайте мотора на този.....

                              Коментар


                              • #30
                                От: BMW R1200GS 2008

                                Малко видео с офроуд от Аляска. Това е моделът от 2010 година.

                                http://www.youtube.com/watch?v=H18Aq...mbedded#at=316
                                Последно редактирано от ВладиЧ; 10-07-11, 08:34.
                                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                                Златомир Попов - Forry

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X