Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на тежко ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Избор на тежко ендуро

    Препоръчвам Yamaha Super Tenere, перфектен за дълъг път, независимо от вида на пътя. Прекрасен мощен и безпроблемен двигател, окачване заимствано от състезателните машини(предницата е взета директно от YZ490), здрав и мощен мотор на доста ниска цена.
    Ето един такъв: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=11511

    Коментар


    • #17
      До: Избор на тежко ендуро

      manom, не съм вдигал мотор 200 килограма, но от около пети клас карам AWO-то. От тогава много мразя да бутам мотор.
      Вчера отскочих до Пловдивските автокъщи. Голяма суша от към ендуро...
      Успях да намеря един Доминатор, от 93-та година. Със съжаление трябва да кажа, че това не е моят мотор. Прекалено ми е висок и не мисля, че ще ми е удобен. Не се виждам на пръсти по светофарите. Трансалпа, макар и по-тежък ми се струва по-лесен за овладяване с по-ниския си център на тежестта.
      Между другото, мисля, че намерих първия си мотор. Даже го и капарирах. Докато обаче сделката не стане, ще запазя скромно мълчание.
      Моя съвет е да избирате внимателно, но когато намерите нещо, което ви хареса, не се колебайте. Така или иначе, после ще съжалявате...
      Още нещо. Сега цените, особено на новия внос са все още зимни. До един месец няма да е така.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X