Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да ми е честит :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Да ми е честит

    Планирам скоро (тия години - две три ..повече ) и аз да си угодя на душичката така харно .
    Любим модел ми е . Надявам се да споделиш повече впечатления , за динамика , комфорт разход ...и не на последно КЕФА от карането.
    Е като си казал и да ти е честит - само да го караш и да не се случва да го правиш.
    Честито.

    Коментар


    • #17
      От: Да ми е честит

      Честито,моя го мия само и единствено с водоструйката за добро или лошо,гледам ако може да е измит преди излизане,ако го измия и вкарам в гаража веригата ръждясва веднага,вероятно и другаде.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #18
        От: Да ми е честит

        Разходка

        Kawasaki GTR 1400

        Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

        Коментар


        • #19
          От: Да ми е честит

          И още малко от разходката,както сигурно забелязвате скоростите ми прищракват когато ги сменям,кога по малко кога повече а понякога и хич,то си е запазена марка на GS но с течение на времето утихвали,дали защото му свикваш и ги сменяш когато трябва или просто скоростите улягват след по-продължителна разработка не се знае
          Kawasaki GTR 1400

          Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

          Коментар


          • #20
            От: Да ми е честит

            Прищракват си .... и какво от това?
            0887 246718

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X