Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова придобивка - Suzuki DL1000

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нова придобивка - Suzuki DL1000

    Привет на всички и от мен

    От дълго време използвам ресурсите на форума, но чак днес реших да се регистрирам.

    Та, нека все пак да се похваля де. След двугодишно прекъсване (без мотор), най-накрая се задомих отново - новият боец е Сузуки В-стром 1000 К7 (това ми обичайната физиономия, когато го видя).

    Дълго време се колебаех между някои от обичайните конкуренти в този клас (Хонда Варадеро, Априлия Капонорд, Дукати Мултистрада,Ямаха ТДМ900, БМВ 1200 GS), но след многократно обикаляне и разглеждане на наличните на нашия пазар машини, мисля, че взех правилното решение.
    Мечтата ми е БМВ-то, но явно все още не съм узрял за него (финансово де).

    Както и да е, за момента съм доволен от направения избор, пък дай Боже машинката да слуша и да изминем мнооого безаварийни километри.

    Имам някои дребни притеснения по дЗвера, та ще се радвам да се запозная с колеги, които имат опит с този мотор (разбира се и с такива, които нямат), да пием по бира и просто да си побъбрим за машините. Пък знае ли се, може да измислим и някое пътешествие

    Хайде стига толкоз, че сигурно ви доскуча.

    Поздрави и безавариен сезон

  • #2
    От: Нова придобивка - Suzuki DL1000

    Честито. Само положителни емоции да ти носи Дзвера!!!
    Поздрави

    Коментар


    • #3
      От: Нова придобивка - Suzuki DL1000

      Честито! Със здраве да си го караш! И много мушички м/у зъбите - да не ти слиза усмивката от лицето!
      И снимки, снимки...

      Коментар


      • #4
        От: Нова придобивка - Suzuki DL1000

        Честито!Да си го караш със здраве!И да ти дава много поводи за усмивки отсега нататък!

        Коментар


        • #5
          От: Нова придобивка - Suzuki DL1000

          Честито и от мен, със здраве да си го караш, много да те слуша и накъдето си тръгнал безаварийно да те отведе.
          Виж темата: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=194965 стига да имаш възможността да отидеш и там ще се похвалиш, приказка ще стане сигурен съм, готино ще е, дано и времето да е ОК за тогава.
          LZ1NIM/P
          B pos

          Коментар


          • #6
            От: Нова придобивка - Suzuki DL1000

            Да ви е честит! А може ли снимки на повода за голямата усмивка?
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #7
              От: Нова придобивка - Suzuki DL1000

              Честито, със здраве да го караш. Покажи го тоя дзвер да му се порадваме.
              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
              Киа спортаж2000тди 98г
              Ауди А3 1.9ТДИ
              Каравана Аdria 390Q

              Коментар


              • #8
                От: Нова придобивка - Suzuki DL1000

                Браво и честита нова машинка.
                Направил си най-добрия избор. Милиони безаварийни километри ти пожелавам.
                Тъкмо навреме се присъединяваш. На 4 а 5 април правим сбирка на V-strom"ерите". Считай се поканен.
                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=194965
                Винаги можеш да разчиташ на помощ и съвети.

                Снимай красавеца да го видим.

                Имаме и facebook група https://m.facebook.com/groups/645639...7?ref=bookmark

                Коментар


                • #9
                  От: Нова придобивка - Suzuki DL1000

                  Честито и от мен! Като знам какво вълнение беше, когато си взех моя през далечната вече 2007г, сега ти завиждам малко... Ама и аз след толкова навъртени километри, все още съм нахилен, като слизам от него...
                  Пожелавам същото!
                  SUZUKI V-STROM 1000
                  Jeep Cherokee 2.5CRD
                  TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
                  о889 525 о74 - Владо

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нова придобивка - Suzuki DL1000

                    Благодаря на всички ви за топлото посрещане
                    Относно срещата на 4 и 5 април,....хорааа, още вчера видях за нея и от тогава правя планове, кое как да планирам, за да дойда. Това ми е един от Задължителните поводи, заради който няма да работя тогава
                    По въпроса със снимките ще поработя тези дни, тъй като......няма да ви лъжа, имам снимки, но не са ми симпатични. Ще направя нови и с радост ще ги споделя с вас.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нова придобивка - Suzuki DL1000

                      А бивши стромери приемате ли. Ако мога да намеря време, с удоволствие ще дойда. За съжаление, докато го имах V-Stroma 650 не можа да се организира такава среща. Дано се превърне в една добра традиция.
                      BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
                      LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
                      Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нова придобивка - Suzuki DL1000

                        Първоначално публикуван от Сергей Янков Преглед на мнение
                        А бивши стромери приемате ли. Ако мога да намеря време, с удоволствие ще дойда. За съжаление, докато го имах V-Stroma 650 не можа да се организира такава среща. Дано се превърне в една добра традиция.
                        Заповядай.
                        Тук има повече информация за срещата http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=194965

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X