Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Aprilia pegaso

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Aprilia pegaso

    Търся инфо и всякакв мнения за Априллия Пегасо!В момента притежавам едно "горско" ендуро от лекия тип но то категорич но ескарано с асвалта,а на мене по някога ми се кара и на асвалт Априлията ми влиза в тънкия ценови диапазон,но все пак трябва и малко предварително инфо.

  • #2
    От: Aprilia pegaso

    Има много подобни алтернативи, но аз лично харесвам пегасото най-много. Има писано много по форума за него!
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • #3
      От: Aprilia pegaso

      Аз карах Пегасо 650 инжекция дълги години. Карам Много доволен бях, никакви проблеми съм нямал. Слуховете за проблемен стартер, според мен са само слух!
      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

      Коментар


      • #4
        От: Aprilia pegaso

        Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
        ....Слуховете за проблемен стартер, според мен са само слух!
        Бе точно със стартера бях писал за моите неволи (аз също карах доста време Pegaso карбуратор) та не бих се заклел в това твърдение, но мотора като цяло си е супер!
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • #5
          От: Aprilia pegaso

          Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
          Слуховете за проблемен стартер, според мен са само слух!
          Не са слух, имах Туарег 350, прецака се стартера, не съм го правил, така си замина. Искаха ми някакви ненормални цифри за части. Мой приятел също има такъв, не му работи стартера, така го купи.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • #6
            От: Aprilia pegaso

            Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
            ....Слуховете за проблемен стартер, според мен са само слух!
            Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
            Не са слух, имах Туарег 350, прецака се стартера, не съм го правил, така си замина. Искаха ми някакви ненормални цифри за части. Мой приятел също има такъв, не му работи стартера, така го купи.
            Нека да избегнем крайностите
            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

            Коментар


            • #7
              От: Aprilia pegaso

              Здравейте,
              Карам Пегасо 1995 и днес установих, че са ми откраднали капачката на разширителния съд. Дали някой продава на части иили знае от къде мога да намеря?

              Коментар


              • #8
                От: Aprilia pegaso

                Здравейте,
                Исках да ви попитам за някакви отзиви за АПРИЛИЯ ПЕГАСО 500, тъй като скоро си взех именно точно такъв ( и то за 1-ви мотор ), но информацията която има в бг форумите точно за този модел (500(който мисля че се води някакво австрийско изпълнение)) е доста оскъдна, да не кажа никаква, та за това ако имате някакви коментари за този модел моля да ги споделите. Априлииката МНООГО ме кефи но имам някои дреболии (надявам се) за оправяне тъй че всякаква информация ще ми бъде полезна. Интересува ме също и дали частите и са взаимозаменяеми със по-големите априлии (600, 650)

                Коментар


                • #9
                  От: Aprilia pegaso

                  А за следващият модел-пегасо страда разбрах,че не били вече с двигател ротакс а сдвигател на ямаха която е 660 кубика а не 650 както е при ротакса.Някой по осведомен по въпроса ?

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X