Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

    Първоначално публикуван от Haji Преглед на мнение
    Колега аз много съм се запалил по Хонда Crossruner .

    С нетърпение очаквам да го тестваш и да дадеш отзиви.
    Тази цена за 1-2 годишен може ли да се постигне за клиент от БГ.
    Как мислиш дали мога да си го поръчам и платя на дилъра от тук и да ми го доставят до БГ?
    Ако намериш някой свестен Хонда дилър английско говорящ и ми пратиш координати ще съм ти благодарен.

    Тука в Хонда цената на този мотор е 21 000 лв и няма АБС, а дилъра в София е много особен.
    ето схема на финансиране 50/50 за Crossrunner-a
    Die 50/50-Finanzierung - Crossrunner.

    Und viele andere Honda Bikes.


    • mit 50% Anzahlung starten - с 50% предплащане
    • Praktisch: Anzahlung kann auch Ihre Gebrauchte sein - като предплащане може и досегашния ви мотор (оценен по Шваке примерно)
    • 24 Monate lang ohne Zinsen und Raten fahren - 24 месеца без лихви и вноски
    • danach einfach das Bike zuruckgeben, - после просто връщате или доплащате (може и с финансиране)
      den Rest zahlen oder finanzieren

    Коментар


    • #77
      От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

      Да не ти строша хатъра, но единствената причина поради която не взех Хондата миналата година е, че за да налееш бензин трябва да махнеш задната седалка. Ако си на дълъг път с багаж зад теб става малко сложно.
      А цената е прфектна, тук /САЩ/ миналата година през Август дилъра я даваше за $5800+такси, тотала излизаше под 6700$
      Успех.
      The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

      Коментар


      • #78
        От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

        Първоначално публикуван от Mitko69 Преглед на мнение
        Да не ти строша хатъра, но единствената причина поради която не взех Хондата миналата година е, че за да налееш бензин трябва да махнеш задната седалка. Ако си на дълъг път с багаж зад теб става малко сложно.
        А цената е прфектна, тук /САЩ/ миналата година през Август дилъра я даваше за $5800+такси, тотала излизаше под 6700$
        Успех.
        да, и на мен тази "иновативна идея" ми е в повече - багажник на мястото на резервоара, а резервоар под седалката...
        ама май, няма пълно щастие...
        А кой от БГ мотофорумите е най-сериозен и има най-пълна и точна информация за по-новите модели?

        Коментар


        • #79
          От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

          малии, днес дъжд-не дъжд, се качих на едно BMW F 800 GT... eeeeee...
          кво да ви кажа... перфектна машина... 90 коня са си 90 коня - страхотен спорт-турър...
          карах внимателно, валеше дъждо-сняг... 213 кг не се усещаха
          имаше някаква допълнтелна система - (ASC) - автоматичен контрол на стабилноста.. Благинка си е.
          aма лекинко над 10 000 Евро...
          И пак ме налегнаха дилеми... 55 коня от 750 кубика... - една Хонда CB650F е 87 коня и е 208 кг...
          на сходна цена като NC 750 X са Yamaha XJ6 - има и "облечен" вариант и е 77 коня от 600 см2 - 210 кг
          голата Yamaha MT 07 e 690 см 2 - 74 коня и само 182 кг...
          Пак си требват тестове и проби - ама нека се оправи времето...
          е Yamaha нямат 50:50 финансиране, ама ще го мислим...

          Коментар


          • #80
            От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

            Колега, гледам те скачаш от модел на модел, май не си готов още за финално решение
            Каквото и да решиш, на забравявай, че най хубавия мотор е този между краката ти, онези в магазина не се броят.
            The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

            Коментар


            • #81
              От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

              Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
              голата Yamaha MT 07 e 690 см 2 - 74 коня и само 182 кг...
              Този модел не е достъпен в Северна Америка. Само в Европа се предлагат готини модели мааму....

              Коментар


              • #82
                От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

                Вече за трети път препрочитам темата.
                Имам въпрос към знаещите: Хонда NC 700 за какво е предназначена? Става ли за разбитите междуселски пътища и съвсем леко ендуро? Достатъчен ли е хода на окачването?
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #83
                  От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

                  Градски мотор , по цената може да се ориентираш какво е вложено в него. 41мм. предница , ход на окачването: отпред 153мм. , отзад 150мм. , за леко ендуро не става. Африката е в пъти по-добър мотор , мое мнение.
                  В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                  Коментар


                  • #84
                    От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

                    За ставане може и да става, ама не е за това предназначена. Това е идеален градски мотор, но не и за нашите разбити пътища. С предна гума 120/17, задна 160/17, клиренс 16 см и ход на амортисьорите 15 см бая ще джаска по дупките. Освен това с автоматичната трансмисия е малко тежък мотора 228 кг, а пък конете му не са много, само 51,1 коня, така че малко мяза на по-голям скутер. На модела NC 750X вече кончетата са 54,8, но другите данни са същите. Без автоматичната трансмисия е 219 кг тежък.
                    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                    Златомир Попов - Forry

                    Коментар


                    • #85
                      От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

                      отзивите за 750-та са много по-добри от тези за 700... и не случайно са го барнали... има 2 версии Х и S... съответно повече ендуро и спорт... а автоматичната е опция, за нея се доплаща 1000 Е... като имаш едновременно и другата опция...
                      Повече като го взема...

                      Коментар


                      • #86
                        От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

                        Чак сега видях темата ...

                        NC750X-цата ми стана на 3500км. Не е автоматик. Това което се сещам за момента е

                        Плюсове:
                        1) Удобна изправена стойка
                        2) Наличие на не малък багажник (събира цял шлем)
                        3) Нисък разход на гориво (около 3.5-3.7 смесен)
                        4) Прилично окачване и седалка
                        5) Нискооборотен двигател (ограничител под 6500) който те подтиква да караш кротко

                        Недостатъци:
                        1) Недостатъчна мощност за 750ца
                        2) Изключително бързо износващи се гуми - надали ще изкарат до 5000км
                        3) Прекалено дълга 6-та.
                        4) Нискооборотен двигател - пиша го и като минус, защото при по-спортно каране двигателя издъхва

                        Като цяло силата на тоя мотор не е в състезанията, а в умеренето каране. Изключително поврътлив и удобен за града. Дефакто по-лесен за управление в градски условия в сравнения с предишния ми - КТМ Дюк 200.

                        Това е което се сещам на първо четене. Ако има въпроси - на разположение съм.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

                          ... NC 750-та остана за догодина живот и здраве... взех SUV, Toyota RAV 4... въпрос на приоритет,
                          та... за това не пиша...

                          Коментар


                          • #88
                            От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

                            Преди седмица се сдобих с един Crossrunner 2011.

                            Първите впечатления са за мотор като за по-дълги преходи, в сравнение с предишната ми Хонда Хорнет.

                            Двигателя, V образен 4 цилиндров 800 кубика 100кс, е напълно достатъчен да ми докара усмивка при всяко навиване на масура.

                            Има стандартно АБС и като цяло много добри спирачки.
                            Тежък е доста 250 кг, и центъра на тежеста му е висок но при спокойно каране се усеща като много стабилен.

                            Това ми е първи по-голям мотор и сега се опознаваме, скоро ще пусна снимки и ще направя по-подробен анализ.
                            Последно редактирано от Haji; 25-06-14, 02:26.
                            Т5
                            Crossrunner

                            Коментар


                            • #89
                              От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

                              Първоначално публикуван от Haji Преглед на мнение
                              Преди седмица се сдобих с един Crossrunner 2011.

                              Първите впечатления са за мотор като за по-дълги преходи, в сравнение с предишната ми Хонда Хорнет.
                              Това ми е първи по-голям мотор и сега се опознаваме, скоро ще пусна снимки и ще направя по-подробен анализ.
                              Честито! Със здраве и много емоция да си го караш! и хиляди щастливи км!

                              Коментар


                              • #90
                                От: Honda NC 700/750 X или BMW F 700/800 GS

                                - Здравей! Отдавна не сме се виждали! Нещо ново при теб?
                                - Ами появи се създание, за което да се грижа, да изкарвам пари...
                                - Разгеле! Поздравления! Как се казва?
                                - Хонда!

                                ... та по тоя повод - забравих да се похваля... вече 3-ти месец сме заедно
                                от един на друг - та накрая - по-евтиния вариант - ама се напасваме...

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:h2.jpg
Прегледи:1
Размер:200.4 КБ
ID:5673827
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:h1.jpg
Прегледи:2
Размер:119.9 КБ
ID:5673826

                                е, още сме на тоя етап:

                                Последно редактирано от ivied; 30-07-15, 12:01. Причина: пасване като на клипа

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X