Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова придобивка,няколко въпроса ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

    Мия го постоянно,обаче, все хвьрля от веригата[emoji1]
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

      Каква пролет те е подгонила, навън сняг и лед. А ти пролет...ще дойде къде Гергьовден.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

        Удължи с едно малко парче пластмаса или гума предпазителя на веригата отзад и по-малко ще ти се цапа мотора.
        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
        Златомир Попов - Forry

        Коментар


        • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

          Топ касата има основна вина за цапането.
          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

            Шега беше това.....табелата е пръсната със спрей и така се лепи прах и пепел,естествен камуфлаж,дори и със водоструйката не пада,като сменях номерата в кат,подавам избърсаната табела,лелята се изпоцапа и обвини монтажниците че като не са можели да развият болтовете са го пръскали със вд40 и са прекалили пък аз тъкмо да им кажа че е от веригата,хората на ГТП и те така,гледат и се чудят как да се види намера на камерите.....та в КАТ ми го пръснаха със някакъв спрей и на развиване и завиване
            Ако не ми повярват че в кат е така направен,съм готов да си платя глобата с чиста съвест за нечетлив/мръсен номер

            Сега се сещам че и в Гърция така карах....късметлия,в БГ мога да си го позволя

            Пролетта идва безмилостно !Още малко.......

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1230616.jpg
Прегледи:1
Размер:207.6 КБ
ID:5638713


            Освен гуми Metzeler Tourance Next ,какви други да гледам за асфалт,ако може 100% асфалт и за мокро,така или инъче мотора е прекалено тежък и бърз за извън пътя.
            Последно редактирано от Roninn; 02-02-15, 21:08.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              Шега беше това.....табелата е пръсната със спрей и така се лепи прах и пепел.
              Това е ясно на всички тук ... но! В нашия град с тази табела на първото кръстовище, на което спреш на червено ще ти поискат документите (колата в ляво от теб, онази със синия буркан на тавана) и ... ще ти пишат акт. Могат и от движение да те спрат "щото много ти пръска веригата", та да идеш на преглед като я оправиш ... Тоя номер става за извънградско и пак ще имаш проблем ако те спрат.

              Общо взето е безсмислено. Камерите знаем къде са ... Да караме с 200, не караме ...
              ______2
              Е = MZ

              Коментар


              • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

                Отделно мен винаги ме е дразнел мръсния номер (както и мръсен мотор). Няма от кой да се криеме. Поне не и повечето от нас де.
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Освен гуми Metzeler Tourance Next ,какви други да гледам за асфалт,ако може 100% асфалт и за мокро,така или инъче мотора е прекалено тежък и бърз за извън пътя.

                  Това са гумите ....
                  0887 246718

                  Коментар


                  • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

                    Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
                    Това са гумите ....
                    Michelin anakee.... Кеф ти anakee 2, кеф ти anakee 3. Загряват по-бързо от Metzeler -а. Преди бях с Metzeler, а от една година карам с Anakee 2 и съм много доволен.

                    Коментар


                    • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

                      Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                      Това е ясно на всички тук ... но! В нашия град с тази табела на първото кръстовище, на което спреш на червено ще ти поискат документите (колата в ляво от теб, онази със синия буркан на тавана) и ... ще ти пишат акт. Могат и от движение да те спрат "щото много ти пръска веригата", та да идеш на преглед като я оправиш ... Тоя номер става за извънградско и пак ще имаш проблем ако те спрат.

                      Общо взето е безсмислено. Камерите знаем къде са ... Да караме с 200, не караме ...
                      Димо,11 месеца живях в златни пясъци точно с този мотор,никой не ме е спирал,и монтирах камери за номерата на колите при вас,карам нормално но почти винаги в нарушение,мотора спеше вечер в районното,сутрин с патрулка излизаше да работи ,това не е шега

                      За гумите мерси
                      Последно редактирано от Roninn; 03-02-15, 22:15.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

                        Първоначално публикуван от automax Преглед на мнение
                        Michelin anakee.... Кеф ти anakee 2, кеф ти anakee 3. Загряват по-бързо от Metzeler -а. Преди бях с Metzeler, а от една година карам с Anakee 2 и съм много доволен.
                        Това анаке не го намирам в размер 160/60/17 Дали е асфалтова гума съдейки по шарката ?
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          Това анаке не го намирам в размер 160/60/17 Дали е асфалтова гума съдейки по шарката ?
                          Анаке-то е 80/20 гума. 80% асфалт, 20% черно. Не мисля, че изобщо ги произвеждат в твоя размер. Търси Pilot Road или Power.
                          The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                          Коментар


                          • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

                            Първоначално публикуван от Mitko69 Преглед на мнение
                            Анаке-то е 80/20 гума. 80% асфалт, 20% черно. Не мисля, че изобщо ги произвеждат в твоя размер. Търси Pilot Road или Power.
                            Да, прав си не сесъобразих. Наистина ги няма в този размер.
                            Но виж тези MICHELIN PILOT ROAD 4.

                            Коментар


                            • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

                              Анаки2 я има само в размер 150/70/17 ... вече!!!
                              http://moto.michelin.co.uk/tyres/michelin-anakee-2#dim

                              А Анаки3 в доста повече:
                              http://moto.michelin.co.uk/tyres/mic...anakee-iii#dim

                              Аз преди седмица си взех Анаки2 в горния размер.
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар


                              • От: Нова придобивка,няколко въпроса ?

                                Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                                Анаки2 я има само в размер 150/70/17 ... вече!!!http://moto.michelin.co.uk/tyres/michelin-anakee-2#dim А Анаки3 в доста повече:http://moto.michelin.co.uk/tyres/mic...anakee-iii#dim Аз преди седмица си взех Анаки2 в горния размер.
                                Румба, а за моето моторче за задна какво ще ми препоръчаш? Извинявам се на колегата за спама в темата.
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X