Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Якета и панталони-съвети?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: До: Якета и панталони-съвети?

    Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
    Някой ползвал ли е ботуши Styl Martin Duna, или Delta RS? И като цяло има ли впечатления или инфо за тази марка?
    Не съм ползвал, но ги продавам - до момента няма оплаквания от тях. Правят впечатление на сравнително качествена екипировка - бих ги определил като висок среден клас, там са и ценово ориентирани. Според мен няма да съжаляваш, ако си дадеш парите за тях.

    Коментар


    • #47
      От: Якета и панталони-съвети?

      Точно за тези писах. Risha. Не знам защо ги кръстих Рише... Аз специално ползвам Дайнезе и Ацербис, а панталоните ми са от КТМ. Ботуши от Сиди. Направиш ли компромис със облеклото, за да спестиш пари веднага ядеш дървото...
      Последно редактирано от ВладиЧ; 17-09-10, 08:03.
      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
      Златомир Попов - Forry

      Коментар


      • #48
        От: До: Якета и панталони-съвети?

        Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
        Не съм ползвал, но ги продавам - до момента няма оплаквания от тях. Правят впечатление на сравнително качествена екипировка - бих ги определил като висок среден клас, там са и ценово ориентирани. Според мен няма да съжаляваш, ако си дадеш парите за тях.
        можеш ли да ми дадеш цени?
        аз обаче не мога да ползвам лични във форума.... прати ми ги на jore75@abv.bg благодяря предварително!
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • #49
          От: Якета и панталони-съвети?

          Понеже още съм много нов в областта на големите мотори (до сега карах Веспа 50 кубика) , реших след като си купих големия мотор (Африката) , да намина покрай един квартален магазин.
          Ето с какво излязох ....

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05639.jpg
Прегледи:1
Размер:171.4 КБ
ID:5229656
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05640.jpg
Прегледи:1
Размер:154.7 КБ
ID:5229657

          Страшно удобни са ръкавиците и цената според мен е доста добра (55€ намалени от 80€)
          Марката е Racer (www.racer.at)

          Благодаря ви за описанията за панталоните и якетата ... тия дни ще се оборудвам , да съм готов за следващия сезон , че с тоя мотор шега небива
          Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
          Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
          Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

          Коментар


          • #50
            От: Якета и панталони-съвети?

            За времето, от което карам мотоциклет съм стигнал до извода, че този тип ръкавици не са особено подходящи за продължително каране. Лятото в жегите спарват яко, особено ако имаш предпазители на ръцете на кормилото, които спират вятъра. Зимата пък ръцете измръзват. Лятото аз карам с Revit Torx - имат текстилни панели и добро проветрение. Зимата с Clover WPT - текстилни с термо подплата. Няма универсална ръкавица. Предполагам, че ако излезеш да караш с тези в хладно време ръцете ти ще станат на кокъл
            Yamaha XT​M600E '98
            Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

            Коментар


            • #51
              От: Якета и панталони-съвети?

              Здравейте.
              Искам да попитам някой има ли впечатления от марката Roleff. По конкретно съм хвърлил око на ето това яке http://www.roleff.de/EN/EN/programm0..._liverpool.htm.

              Изминалия сезон ми беше първия върху "седлото" и криво ляво го изкарах без подходящо за целта яке, но за следващия съм решил да се снабдя с такова.

              Коментар


              • #52
                От: Якета и панталони-съвети?

                Колеги, някой може ли да ме насочи от къде мога да си закупя такова яке :



                Идеята е с такова да карам през времето когато се движа в града
                Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                Коментар


                • #53
                  От: Якета и панталони-съвети?

                  Мисля че в каталога на Луис или поло съм виждал нещо подобно, но същото едва ли.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Якета и панталони-съвети?

                    За такива якета трябва да се види Belstaff.
                    Имаха такова featured във филма Benjamin Button.
                    You'll never find out - I got no key hole....

                    Коментар


                    • #55
                      От: Якета и панталони-съвети?

                      Първоначално публикуван от getmen Преглед на мнение
                      Здравейте.
                      Искам да попитам някой има ли впечатления от марката Roleff. По конкретно съм хвърлил око на ето това яке http://www.roleff.de/EN/EN/programm0..._liverpool.htm.

                      Изминалия сезон ми беше първия върху "седлото" и криво ляво го изкарах без подходящо за целта яке, но за следващия съм решил да се снабдя с такова.
                      Аз карам с "Roleff". Протекторите са "слабички", следва смяна, а пък за този на гърба е задължително. През лятото в града с ниска скорост или на сфетофар, направо оставам без грам течност в организма, въпреки, че "шлюзовете" за обдухване на тялото са отворени, на дълъг път е друго. През есента или зимата при 4-5 градуса измръзвам независимо, че си има и подплата.
                      Относно сигурността. Приятел падна миналото лято, и той, и съпругата му бяха с якета "Roleff" и двете бяха малко скъсани, след малък ремонт отново бяха годни за употреба, а те се отърваха с уплаха и подмяна на някоя и друга част за мотора. Виновникът бе с автомобил правещ забранен ляв завой, че дори скочил и на бой...!!!
                      Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Якета и панталони-съвети?

                        Първоначално публикуван от Faca Преглед на мнение
                        Колеги, някой може ли да ме насочи от къде мога да си закупя такова яке :



                        Идеята е с такова да карам през времето когато се движа в града
                        Малко ми е трудно да ти схвана идеята за подобно яке в града ................ вероятноста да ти послужи екипировката в градски условия е много по голяма отколкото извън града .......... тва което си показал е марка за дрехи (мога да ти кажа откаде да си купиш риза от тази марка ) гледам рекламата е на парфюм ......... ако те радва якето купи си го готино е ,но според мен НЕ става за мотор !!! Първо-протекция липсва (освен от вятър евентуално което не е много сигурно ) ,жега ли е на сфетофара си с жив за ореваване ,трето- представяш ли си как те пере тази яка по каската като си караш ,четвърто - пази си кръстчето ще ти трябва !!! има още неща за които се сещам но .......... тва си е мое лично мнение каубоя си решава сам как ще си язди коня !!!

                        Коментар


                        • #57
                          От: КТМ 690 Enduro 2008-2009

                          Първоначално публикуван от Мони Преглед на мнение
                          Договорено!!!

                          Дисагите,обаче не са платнени...противоводни,прахоустойчиви,а бе "яката работа"...можеш да прочетеш повече тук.

                          Поздрави,
                          Аз да ползвам момента и да се изфукам, че вече мога да предложа ето това: http://www.jofama.se/motorcycle_wear...&id=130&cid=18

                          Между другото, днес разглеждах доста интересни варианти за багаж на FAMSA, но за съжаление не предлагат за КТМ. Виж, за BMW имат варианти бол

                          Коментар


                          • #58
                            От: КТМ 690 Enduro 2008-2009





                            Мите, ето тези ме заинтригуваха и силно ме грабнаха, като на Мони КТМ-а.

                            Мони, като тръгнеш да не забравиш да ме вземеш. Обещавам да не идвам с БМВ.

                            Коментар


                            • #59
                              От: КТМ 690 Enduro 2008-2009

                              И на мен този екип ми хвана окото.
                              Колко пари струва?
                              Колкото повече толкова повече sigpic

                              Коментар


                              • #60
                                От: КТМ 690 Enduro 2008-2009

                                Да не пълним темата за този прекрасен КТМ с дрешки и чанти

                                Бойко, ама ти хич не знаеш какво да си харесаш

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X