Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защита от мечки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Защита от мечки

    Интересен продукт, Българско производство за тези които по-една или друга причина се окажат близо до баба Меца.
    http://www.mec.ca/product/4007-146/t...pen%2Blauncher
    The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

  • #2
    От: Защита от мечки

    Ъхъ! Или пък я замеряш с л@йна. Щото е по-вероятно да се окажат подръка.
    Иначе забавно - да си правиш заря.

    ПП. Е не се удържах! Трийте ако нещо.
    0888932647

    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

    Коментар


    • #3
      От: Защита от мечки

      УУУ няй-накрая да видя български продукт в Канада. Мерси да линкчето. Щи посетим магазина до нас.

      Коментар


      • #4
        От: Защита от мечки

        Е това не е ли нещо като ония неща, джобен бодигард май се казваха дето изстрелват и сигнални ракети...?
        Yamaha XT​M600E '98
        Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

        Коментар


        • #5
          От: Защита от мечки

          Тва е долу-горе като да си носиш автомата разглобен в раницата при престрелка.
          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

          Коментар


          • #6
            От: Защита от мечки

            Първоначално публикуван от c_chanev Преглед на мнение
            Е това не е ли нещо като ония неща, джобен бодигард май се казваха дето изстрелват и сигнални ракети...?
            Вариация на тема ключодържател "Оса".
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #7
              От: Защита от мечки

              Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
              УУУ няй-накрая да видя български продукт в Канада. Мерси да линкчето. Щи посетим магазина до нас.
              Пусни и някое мнение от форума на канадските мечки - да пием вода от извора, де..

              Коментар


              • #8
                От: Защита от мечки

                Вени, напролет мисля да им ида на гости .. ако те не дойдат първо ... Ще си взема едно таквоз .. да видя как работи .. ама за всеки случай ще си взема е нещо .. 12 калибър например.
                Както се вика .... при първа среща ще пиша ! .. ако мога де

                Коментар


                • #9
                  От: Защита от мечки

                  Ами ако не уцелиш мечката? Сигурно ракетата е с топлинно насочване и ставаш свидетел на сцена от американски филм за преследване с изтребители (единия стреля по другия с ракета, която го преследва около 90 минути и оня в крайна сметка оттървава кожата) да да ама друг път, по-добре един газов пищов с патрони с технически пипер, е, освен мечката може и стрелеца да пророни някоя сълза, ама поне ще е пуцай куме, даже да се мре поне ще си си направил кефа да се нагърмиш на воля Третия вариант е най-разпространената защита - големите спрейове срещу мечки, но те са с размери на пожарогасител и ако трябва постоянно да хдиш с такова нещо на кръста ще те помислят за параноик или нещо от сорта. Имаше и някакво приложение за андроид, което гонеше мечки - вариант на онова, което гони комари и докато е включено телефона бива буквално покрит с комари, но това е друга тема....
                  Yamaha XT​M600E '98
                  Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

                  Коментар


                  • #10
                    От: Защита от мечки

                    Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                    Вени, напролет мисля да им ида на гости .. ако те не дойдат първо ... Ще си взема едно таквоз .. да видя как работи .. ама за всеки случай ще си взема е нещо .. 12 калибър например.
                    Както се вика .... при първа среща ще пиша ! .. ако мога де
                    Баси и песимизма...

                    Ще четем и форума на мечките, де, ама по-добре си вземи не едно, а две неща 12 калибър, за по-сигурно.

                    Па нека да четем тъжните вести в мечешкия форум...

                    Наздраве, и снимай повече...
                    Моля те.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Защита от мечки

                      Такива "писалки" бяха много модерни преди години с малокалибрени патрони 22 ЛР. /незаконни разбира се /
                      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                      Коментар


                      • #12
                        От: Защита от мечки

                        Е що? Аз съм мяркал мечоци из родопите като съм се оглеждал за място за спане, а в Турция диви прасета са ми дъвкали палатката през нощта. Темата си е баш за тоя раздел, друг е въпроса че почти никой (включително аз) не си носи някакъв вид 'ютия' в чантата на резервоара
                        Yamaha XT​M600E '98
                        Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

                        Коментар


                        • #13
                          От: Защита от мечки

                          Темата си е сериозна. Аз много обичам Родопите, но да си призная честно винаги съм с едно наум. Миналото лято в края на еко пътеката в Девин имаше доста пресни следи беше слизала до реката. Та и аз се интересувам кое би било най-ефективно? От това което съм прочел по въпроса като че ли най-добре е да вдигаш достатачно шум за да не я изненадаш. Не вярвам, че един спрей или някакви гърмежи биха спрели ядосана мечка....
                          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Защита от мечки

                            Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                            Темата си е сериозна. Аз много обичам Родопите, но да си призная честно винаги съм с едно наум. Миналото лято в края на еко пътеката в Девин имаше доста пресни следи беше слизала до реката. Та и аз се интересувам кое би било най-ефективно? От това което съм прочел по въпроса като че ли най-добре е да вдигаш достатачно шум за да не я изненадаш. Не вярвам, че един спрей или някакви гърмежи биха спрели ядосана мечка....

                            Недей да я ядосваш

                            Тя ще атакува ако е с малко. Мечките предимно се интересуват от храната ти, не от теб. Закачай храна на висок клон и на разстояние от палатката.
                            Спрей само в краен случай, и предварително бъди наясно как се ползва.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X