Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каска Zeus

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Каска Zeus

    Здравейте колеги , тъй като изкарах категория и мисля на зима да се обзаведа с някой турър се налага да се оборудвам и с каска. Все пак тя трябва да се вземе преди мотора и е важно да е читава. Днес ходих в един малък магазин в нашия град , вътре имаше каски само Zeus и Nitro. Аз пробвах само един модел на Zeus който ме привлече визуално, цената е 150лв. Добре ми пасна и ми стоеше удобно, има отвори за вентилация но не знам дали ще вършат някаква работа или ще се поти стъклото. Магазинера каза че са качествени колкото Nitro каските въпреки че са тайванско производство.
    Та някой има ли каска от тази марка и с какво мнение е за нея.

  • #2
    От: Каска Zeus

    Каските ZEUS наистина са тайвански . Миналата година една фирма вкара цял контейнер от тях от Тайван.Сигурно си попаднал на тая партида. Взех за дъщеря ми отваряема,червена , много красива. Казва , че и е удобна, ама ....качеството мисля , че не може да се сравни с НИТРО. За първа каска ще ти е добре , но не очаквай чудеса-(зависи и какви пари си решил да даваш за каска). Малко под средния клас каски са , мисля , че са СЕ сертифицирани. Като цена са добре, но залагат повече на визия от колкото на качество. Дано не се налага да се пробва качеството на никоя каска де

    Коментар


    • #3
      От: Каска Zeus

      Здравейте, имам три каски и едната е ZEUS..Супер си е каската. Имам също Каберг и Марушин , НО Зевса е много по-добра от тях. Не шуми, лека е,удобна е....
      Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

      Коментар


      • #4
        От: Каска Zeus

        Ако нямаш пари за втора по хубава каска след това, пообиколи още малко магазини и слагай всички каски. Сам ще разбереш коя колко струва. Каската ТРЯБВА да ти е удобна и да ти е плътна и тиха и с голям обзор и всичко...
        Т5
        Crossrunner

        Коментар


        • #5
          От: Каска Zeus

          За ето този модел става въпрос http://www.makeya.com/view_product.p...9#.UkftSIZ7JJc .
          Но ще разгледам и Нитро каските. Ако трябва и в друг град(Търново - Русе са ми удобни) ще отида където има по голям избор от каски , и по принцип до около 200-250лв бих дал за каска. А каска втора употреба нещо не искам.

          Коментар


          • #6
            От: Каска Zeus

            Шлемът Cooby на Held е производство на Zeus. Аз карам с такъв от няколко години и съм много доволен - удобен ми е и е тих.Слава Богу, не съм пробвал здравината му, но щом го продават толкова дълго в Германия би трябвало да изпълнява изискванията за безопасност. Така че - Zeus не са лоши. Някои от моделите им са сертифицирани от Snell.
            Последно редактирано от w_popov; 29-09-13, 18:12.

            Коментар


            • #7
              От: Каска Zeus

              А за моделите на Nitro и тяхното качество можеш да се ориентираш тук: http://sharp.direct.gov.uk/

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X