Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране с еднакви куфари на асиметрични стойки????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Каране с еднакви куфари на асиметрични стойки????

    Здравейте колеги,
    Интересува ме някой кара ли с еднакви куфари, но на асиметрични стойки. Единият стърчи повече Това сериозен проблем ли е?
    Пред дилема съм защото два еднакви куфара ми излизат по евтино, но имат само асиметрична стойка....
    Мотора е GS 1100.
    Благодаря предварително
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

  • #2
    От: Каране с еднакви куфари на асиметрични стойки????

    От гледна точка на аеродинамика и управляемост както при завиване така и при висока скорост - няма проблеми .
    Проблеми може да има докато свикнеш с габаритите . Когато маневрираш и се промушваш между други МПС например по светофарите или по фериботи, логично трябва по голямо внимание и повече гледане в огледалата . Другото е че е леко дразнещо естетически . Но аз спокойно бих преглътнал по горе изброените недостатъци за сметка на 6-7 литра
    допълнително място за багаж. При мен имаше възможност за интервенция и аз си резнах малко лявата стойка с цел да я прибера към тялото на мотора . Получи се добре и сега визуално почти не се забелязва някаква асиметрия . На ГС-а
    обаче не съм сигурен дали има мегдан за пипане там.
    Последно редактирано от ianakiev; 23-04-12, 15:01.

    Коментар


    • #3
      От: Каране с еднакви куфари на асиметрични стойки????

      Първоначално публикуван от ianakiev Преглед на мнение
      От гледна точка на аеродинамика и управляемост както при завиване така и при висока скорост - няма проблеми .
      Проблеми може да има докато свикнеш с габаритите . Когато маневрираш и се промушваш между други МПС например по светофарите или по фериботи, логично трябва по голямо внимание и повече гледане в огледалата . Другото е че е леко дразнещо естетически . Но аз спокойно бих преглътнал по горе изброените недостатъци за сметка на 6-7 литра
      допълнително място за багаж. При мен имаше възможност за интервенция и аз си резнах малко лявата стойка с цел да я прибера към тялото на мотора . Получи се добре и сега визуално почти не се забелязва някаква асиметрия . На ГС-а
      обаче не съм сигурен дали има мегдан за пипане там.
      Мен май ме дразни "естетическия елемент"...Иначе за рязане не може да става дума ...По скоро да удължа дясната...Разликата с другия комплект куфари / за асиметричната стойка/ е 77 евро...Едните са два по 29 литра другите са единия 32 другия 36 литра...
      Благодаря за мнението..аз ще продължа още малко с мисленето
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X