Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос относно ботуши

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Въпрос относно ботуши

    То малко изравяме темата от праха, но и аз ще се радвам на отзиви от първа ръка за Sidi Adventure Gore-Tex, тъй като съм се насочил към тях за новия сезон.
    Човекът е човек, когато е на път...

    Коментар


    • #62
      От: Въпрос относно ботуши

      Малко да посъживим темата.

      Да питам някой ползва ли марката Probiker ботуши, и по конкретно съм се спрял на модел Traveller.



      Трябват ми ботуши за всекидневно каране и туринг през почивките но с кубинки или кросовите не е комфортно на шосейката.

      Коментар


      • #63
        От: Въпрос относно ботуши

        Средна хубост. Стават само за сухо време. Ако се обработят със съответните препарати може и да издържат малко на дъжд. Деформират се по-лесно и след година-две ще ги сменяш.
        BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
        LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
        Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

        Коментар


        • #64
          От: Въпрос относно ботуши

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_57[1].jpg
Прегледи:1
Размер:52.5 КБ
ID:5670674Не стават за нищо . Водоустойчиви са , но са толкова твърди че не стават за носене. Макар и по големи с един номер , за 200 км. ми направиха рана на крака .

          Коментар


          • #65
            От: Въпрос относно ботуши

            За 200 км не можеш нищо да кажеш. Независимо от раната ,сложи ги ощеняколко пъти и тогава ги зарязвай. Ще видиш , че ще се отпуснат. Продават и препарати с които като ги напръскаш и омекват и заемат формата на крака ти.Според мен тия ботуши са хубави и не се хаби да търсиш нови.PHARAO-то ми бяха същите , новече не искам да ги сменям за никакви други.

            Коментар


            • #66
              От: Въпрос относно ботуши

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:laarzen_9.jpg
Прегледи:1
Размер:41.5 КБ
ID:5670679Когато си купих мотора си взех и 2 ръка ботушки BMW. На външен вид като про байкера от горния пост. Та мисълта ми е, че ги ползвах 2 години в дъжд, сняг, жега, кал, прах, пясък, в града и т.н. 3 дена бях по блатата на палатка. Ботушите са/бяха СТРАХОТНИ. Издържат на вода, НЕ МИРИШАТ, за разлика от про байкера, който сега го имам, удобни са и не са много скъпи! Смених ги, защото подметката вече се изтърка до чорапа ми ))) Пак ще си взема и на теб препоръчвам.
              HONDA XL650

              Коментар


              • #67
                От: Въпрос относно ботуши

                Проблема при моите е точно , където се пада да натиснеш скоростния лост. Там целия участък е твърда пластмаса ,няма какво да се отпусне. Трудно е дори да включваш скоростите . И при движението заради включването , ми претри крака. С десния нямам проблем. Пускам ги в ебея , друг да им се радва .Ще пробвам нещо друго .

                Коментар


                • #68
                  От: Въпрос относно ботуши

                  Peshunov,те са ти удобни щото караш с два десни ! Я покажи и левия!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Въпрос относно ботуши

                    Първоначално публикуван от Peci Преглед на мнение
                    Peshunov,те са ти удобни щото караш с два десни ! Я покажи и левия!
                    Това е снимка от нета. Хич даже не обърнах внимание, че са2 десни
                    HONDA XL650

                    Коментар


                    • #70
                      От: Въпрос относно ботуши

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0297.jpg
Прегледи:1
Размер:49.3 КБ
ID:5671499Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0300.jpg
Прегледи:1
Размер:54.2 КБ
ID:5671500
                      Аз ползвам тези ботуши. Купих ги съвсем случайно,бяха на промоция за 300 кинта. Не мога да ги определя нито като "on",нито като "off road". Имат някаква мембрана "D-dry",а стават и да се поразтъпчеш наблизо....доволен!
                      Kawasaki Klr 600 '91

                      Коментар


                      • #71
                        От: Въпрос относно ботуши

                        Мисля, че ги водят за АТВ-та. И аз вече 4 години карам с подобни. Не са "он", но не са и "оф". За мен са идеални. С тези ботуши ходиш нормално, а не стъпваш, като със ски обувки, или като в паници, както се ходи с ендуро ботушите... Моите са с три щрамера и не са Дайнезе, а са модел на Форма.
                        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                        Златомир Попов - Forry

                        Коментар


                        • #72
                          От: Въпрос относно ботуши

                          Привет. И аз съм пред дилемата какви ботуши да си купя. Понеже ще карам предимно градско около час и нещо сутрин до работа и вечер пак толкова на обратно. Заглеждам тези три модела:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:34311-2468125.jpg
Прегледи:1
Размер:21.2 КБ
ID:5691092
                          http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/...4311-2468125-1

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Forma-Freccia-DRY-1.jpg
Прегледи:1
Размер:126.3 КБ
ID:5691093
                          http://www.fc-moto.de/Forma-Freccia-Dry-Boot

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:X45403-031.jpg
Прегледи:1
Размер:60.4 КБ
ID:5691094
                          http://www.fc-moto.de/IXS-Laguna-Boots


                          Времето тук е хладно и постоянно превалява та се чудя дали няма да се мокрят лесно тези ботуши. Някой ако има опит с някой от моделите да не се стеснява да сподели. Тези като цена са ми на психологическата граница, та затова и не гледам засега по-скъпите модели с гор-текс.Основно се чудя между първите два модела, а третият ме влече единствено заради атрактивната цена. Търся също така добро съотношение между комфорт и защита на краката, защото основната функция на екипировката според мен е да предпазва както от климатичните условия, така и от евентуален инцидент който може да се случи.
                          Последно редактирано от MartiX5; 15-11-15, 20:31.
                          Subaru Legacy 2.5
                          Suzuki GS500 E

                          Коментар


                          • #73
                            От: Въпрос относно ботуши

                            От тези съм доволен
                            Spada ST1 WP Boots - Black
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:spada_boots_st1-wp.jpg
Прегледи:2
Размер:54.9 КБ
ID:5694267



                            Коментар


                            • #74
                              От: Въпрос относно ботуши

                              Как се води модела на тези? И тествани ли са във дъждовно време дали пускат?
                              Subaru Legacy 2.5
                              Suzuki GS500 E

                              Коментар


                              • #75
                                От: Въпрос относно ботуши

                                Вчера се сдобих с ботуши Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BOTTES DAINESE ST FULCRUM GORETEX NOIR.jpg
Прегледи:1
Размер:12.9 КБ
ID:5701448.
                                BOTTES DAINESE ST FULCRUM GORETEX NOIR

                                Удобни са, на тях висеше емблемата Goretex, но още не са пробвани на дъжд. При първа възможност ще ги изпробвам и ще напиша отзиви.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X