Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка из Чернобил

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разходка из Чернобил

    За тази разходка в Чернобил, на една мотористка,бях чел доста отдавна и бях доста впечатлен от тов,че някой е решил да си кара мотора сред град с такава участ.
    Вчера на срещата стана въпрос за това пътуване и реших да го споделя.
    http://ide.li/article440.html
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

  • #2
    До: Разходка из Чернобил

    Чели сме го, за съжаления цялата работа е нагласена. Немалко е коментирано в нета. С мотор сама не е ходила, ползвала е екскурзии с мъжа си като всички останали, и доста от снимките били нагласени.

    В района пускали най-малко по двойки, а за мотори било абсолютно забранено.

    Цялата работа била за да си продава книгата със снимки от екскурзията (на която за малко и аз да клъвна).
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      До: Разходка из Чернобил

      Може и сам да влезнеш в района,трудно но става.
      Преди време още на първото кпп ми обясниха че,пускаме те с мотор,излизаш пеша.Щял да се напълни с радиоактивна прах,и е невъзможно да се почисти.

      Коментар


      • #4
        До: Разходка из Чернобил

        Не знам за вас,обаче на мен доста зловещо ми изглеждат снимките

        Коментар


        • #5
          До: Разходка из Чернобил

          Първоначално публикуван от Sev Преглед на мнение
          Може и сам да влезнеш в района,трудно но става.
          Преди време още на първото кпп ми обясниха че,пускаме те с мотор,излизаш пеша.Щял да се напълни с радиоактивна прах,и е невъзможно да се почисти.
          Не помня подробности. Помня само че в сайта си на английски обясняваше колко пъти как и къде е пътувала с мотора си из зоната, и продаваше доста красива на вид книга със снимките си от предполагаемите си пътувания. Едно чукване в гугъла разби илюзията обаче.

          А иначе и снимките са интересни, и репортажите. Просто явно за жалост някои неща са ако не неверни - поне поукрасени.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X