Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обиколка на Щатите за 29 дни с Triumph Bonneville

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Според Вас, колко дни трябва да отдели човек за да направи едно прилично мото пътешествие в такава грамадна страна. Примерно една Калифорния и едно Колорадо , ако не е твърде амбициозно - да се направи?

    Коментар


    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      Калифорния през Вегас,Невада, Юта до Колорадо,обратно през Ню Мексико, Аризона до Сан Диего аз го направих с комбито за 2 седмици около 4 000 мили,но с комбито,не ме интересуваше дали вън бие градушка на 4 градуса студ или е 40 градуса жега и индианци. Към това прибави по е още 2 седмици да видиш западния бряг или грубо 1000 мили. Не е кой знае каква дистанция ма има много какво да се види и въртИ на масура не е много добра идея.
      Последно редактирано от BENZBOSS; 14-04-22, 16:54.

  • #17
    Да си вееш гъзъ.. винаги е малко времето.

    Инак аз лично под 3 седмици не бих тръгнал. Просто разстоянията са огромни.
    Сан Франциско - ЛА може и 8 часа да удариш със задръстванията.
    Само по магистрала 1 по крайбрежието може да утрепеш няколко дни.

    Зависи дали спираш да разглеждаш или само "гъз път да види".

    Коментар


    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      Правилно, 2 седмици са ти Сан Диего до Сиатъл ако искаш да го видиш,снимки да качвам ли?
      Мога да ви нарисувам маршрута ма това като се навиете
      Последно редактирано от BENZBOSS; 14-04-22, 16:53.

  • #18
    По въпроса колко време трябва за такава ваканция- аз за по-малко от месец не бих дошъл. Има много, ама страшно много да се види, а да се занимаваш с визи, самолетни билети, мотори, застраховки… и да трябва да подминаваш сума и интервсни неща… Дето вика и брат ми, само западното крайбрежие от Сан Диего до Сиатъл са 2 седмици.
    Отивам да се возя с моторетката, ей тъй, само малко около планината зад Сан Диего. И след 14 часа каране съм врътнал обиколка на България в километри. А съм бил само в околностите на Сан Диего… И после си купих гъзарска седалка на мотора, че започна да ми се променя походката хахаха

    Само Калифорния и Колорадо /и Вегас с Големия Кньон, че ти е на път ако минеш през Тиога пас и Йосемити/- 15 дни
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • #19
      Ясно момчета, трябва си един месец от тръгването до връщането в България
      Ся да видим де да го намеря тоя месец и кой да е той

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X