Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От БГ до БГ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От БГ до БГ

    Не мога да повярвам, че това не се върти тук.

    http://www.windfellows.org/home/bg-to-bg
    The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

  • #2
    От: От БГ до БГ

    Защото май е пуснато снощи

    Коментар


    • #3
      От: От БГ до БГ

      С нетърпение ще чакам продължението!
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • #4
        От: От БГ до БГ

        Прочетох го на един дъх.
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #5
          От: От БГ до БГ

          Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
          Прочетох го на един дъх.
          И аз.

          Коментар


          • #6
            От: От БГ до БГ

            И аз, и аз....
            Евала на пича от Варна, който е минал този маршрут и то толкова бързо!
            Това точно беше маршрутът ми, по който щях да карам тогава през 2010 година с Африката ми. Но мислех да пообикалям няколко дни около Байкал и от Улан Уде щях да се "отбия" за малко, и през Монголия, до Улан Батор, и обратно. Само че плановете ми тогава не включваха каране по 1000 км на ден, за да го мина за 13 дена маршрутът, пък и война в Украйна тогава нямаше, та вероятно ядовете ми по границите щяха да са по-малко. Също така и тогава още не знаех, че няма, какво чак толкова интересно да се види по този маршрут освен изключително дългият път. Интересните неща, когато изобщо ги има там в Русия по този маршрут са далече зад Урал, защото паметници от войната и църкви мен никога не са ме интересували и вълнували особено. Но така ми било писано и плановете ми тогава тотално и рязко се промениха... Сега вече май не съм особено навит да карам от България до Владивосток... Виж от Монголия още не съм се отказал.
            Последно редактирано от ВладиЧ; 03-11-14, 15:37.
            Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
            Златомир Попов - Forry

            Коментар


            • #7
              От: От БГ до БГ

              Току що и аз го довърших разказа! Направо съм..

              За пореден път се убеждавам, че Русия или я обичаш или я мразиш.
              Аз определено не съм от първите.

              Очаквам с нетърпение продължението.

              Коментар


              • #8
                От: От БГ до БГ

                Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                Прочетох го на един дъх.
                А аз си го разделих на порции да се кефя по дълго време на пича. И аз чакам продължението с нетърпение.
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • #9
                  От: От БГ до БГ

                  ..... само на мен ли ми се струва, че пътеписа до тази фаза е: "г?з път да види"?
                  0887 246718

                  Коментар


                  • #10
                    От: От БГ до БГ

                    Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
                    ..... само на мен ли ми се струва, че пътеписа до тази фаза е: "г?з път да види"?
                    А ти какво очакваш ако си с ограничено време и ресурс. А и зависи от приоритетите. В Русия освен в Питер и Москва освен църкви, манастири и мемориали от войната(в европейската част)друго какво да гледаш . Това са все големи промишлени градове, които работят за Москва. Да се надяваме , че за 60+ дни и 19000 км след Русия със сигурност е имало време за разглеждане- особено в Корея, Япония и Мексико. (Европа е ясно ).

                    Коментар


                    • #11
                      От: От БГ до БГ

                      Всеки си има свои виждания и предпочитания, и пътешествието на всеки си е неговото пътешествие, и приключение. Джови го мина този път за няколко месеца със спирания, обиколки, разучаване на нови професии и т.н., а този пич от Варна ги мина тези 12 000 км само за 13 дена. Свят голям, хора всякакви.
                      Факт е обаче, че ако минеш из Европа 12 000 км ще се прибереш с най-малко 1000 снимки, а тук за 12 000 км можеш да минеш с 15-20 снимки.
                      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                      Златомир Попов - Forry

                      Коментар


                      • #12
                        От: От БГ до БГ

                        Не е така. Само комарите са поне 30 вида.
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • #13
                          От: От БГ до БГ

                          Пътуването до момента е супер, аз бих го изпънал по същия начин транзит, само дето не знам дали ще имам сили за 1000 км. дневно. То си пише в блога, че мечтата е Япония, а не наливане с водка в Русия Аз лично към Русия нямам никакво влечение и не бих минал оттам дори и транзит, но свят голям, хора всякакви, нали така беше А и както egerchev правилно забеляза - остават малко километри и мнооого дни, така че интересното тепърва предстои. Чакам с нетърпение какво ще се случи при джапанезетата
                          Човекът е човек, когато е на път...

                          Коментар


                          • #14
                            От: От БГ до БГ

                            Интересно. С руските граници е така (то и в Приднестровието е руска ама това е дълга тема). Трябва да се заредиш с търпение и да приемаш всичко като случващо се все едно изгрява слънцето - нещо, което не може да се промени, и не зависи от теб. Пътуването обещава да е интересно, човекът няма големи очаквания - явно така иска да пътува, и може би често ще му е интересно. Да минаваш по това време в Украйна през Приднестровието си е или преднамерено търсене на адвенчър, или обикновена липса на подготовка. И в двата случая имаме интересно пътуване, което е добре за нас.
                            LZ2NKM

                            Коментар


                            • #15
                              От: От БГ до БГ

                              Благодаря много за споделената връзка.
                              И много възхищение към човекът за куража.
                              .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X